Wielkie zmiany w serialu "Przyjaciółki". Na lepsze? Na gorsze? Tego jeszcze nie wiem, ale jedno jest pewno — produkcja nie będzie już taka sama po odejściu Anity Sokołowskiej, która przez ponad dekadę wcielała się w rolę Zuzy Markiewicz. Wiemy, że aktorka nie ma szans na powrót, ponieważ jej bohaterka została uśmiercona w scenariuszu. Rozstanie z gwiazdą wywołało duże emocje wśród widzów. Jej koleżanka z planu, Małgorzata Socha opublikowała wpis, w którym podsumowuje lata współpracy i dziękuje Anicie Sokołowskiej.

Reklama

Małgorzata Socha o odejściu Anity Sokołowskiej z "Przyjaciółek"

To już pewne — Anita Sokołowska odchodzi z "Przyjaciółek". Edward Miszczak zdążył już pożegnać aktorkę, która spędziła na planie serialu ponad dekadę. Teraz czekają ją nowe wyzwania, ale czas wzruszeń jeszcze nie minął. W mediach społecznościowych pojawił się emocjonalny wpis Małgorzaty Sochy.

Zobacz także: Wiemy, jaki jest prawdziwy powód odejścia Anity Sokołowskiej z "Przyjaciółek"

VIPHOTO/East News

Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta, a jeśli już, to będziemy się żegnały wszystkie cztery, a nie żegnały jedną z nas. Zuza była przyjaciółką "Przyjaciółek", a Anita została moją. I tę właśnie przyjaźń zawdzięczam serialowi — napisała.

W dalszej części aktorka zaznaczyła, że przez 11 lat gwiazdy "trwały ramię w ramię", a praca nierzadko przeplatała się z ważnymi momentami w ich prywatnego życia. Małgorzata Socha zdradziła, że Anita Sokołowska wspierała ją w trudnych chwilach. Dodała, że będzie jej bardzo brakowało na planie "Przyjaciółek".

VIPHOTO/East News

W najtrudniejszym momencie w "Przyjaciółkach" byłaś ze mną i za mną. Dziękuję ci Anitko, że zawsze mogłam na ciebie liczyć. Odchodzi twoja bohaterka nie ty, mimo wszystko będzie mi ciebie brakowało na planie — wyznała.

Na koniec Małgorzata Socha wyraziła nadzieję, że w przyszłości jeszcze będzie miała okazję pracować razem z Anitą Sokołowską. Aktorka życzyła koleżance szczęścia i sukcesów związanych z nowymi wyzwaniami, jakich podjęła się artystka.

Zobacz także

Jest mi bardzo smutno, ale wierzę, że przetniemy się nie raz, nie dwa na zawodowym szlaki i zrobimy coś pięknego razem. Trzymam kciuki za twoje nowe wyzwania. Jesteś pięknym, mądrym wyjątkowym człowiekiem. Wiem, jak ta decyzja była dla ciebie trudna. Twoja "przyjaciółka" Małgosia — zakończyła.

Zobacz także: Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" żegnają Anitę Sokołowską. Ekipa zalała się łzami

Reklama

Ostatnio Anita Sokołowska zdradziła, czym zajmie się po odejściu z "Przyjaciółek". Aktorka ujawniła, że czeka ją rola w nowym serialu. Będziecie śledzili dalszy etap jej kariery?

Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama