W miniony czwartek premierę miał nowy sezon serialu "Przyjaciółki". Jak wiadomo, będzie to ostatni sezon, w którym zobaczymy Anitę Sokołowską w roli Zuzy. Odcinek, w którym rozstrzygną się losy jej serialowej bohaterki, będzie można obejrzeć na antenie Polsatu już w najbliższy czwartek, 14 września, o godzinie 21:10.

Reklama

Tymczasem Edward Miszczak i producenci serialu już teraz oficjalnie pożegnali gwiazdę i podziękowali jej za lata wspaniałej pracy przy serialu "Przyjaciółki". Zobaczcie, jak wyglądała ta chwila.

Edward Miszczak i producenci serialu "Przyjaciółki" żegnają Anitę Sokołowską

O tym, że Anita Sokołowska odchodzi z serialu "Przyjaciółki" wiadomo było już od pewnego czasu. Kilka dni temu aktorka postanowiła też oficjalnie pożegnać się z produkcją i osobami, z którymi pracowała przez 11 lat na planie serialu. Aktorka podziękowała też fanom.

- Chciałam Was poinformować, że moja przygoda z „Przyjaciółkami” w tym sezonie się kończy.
Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, że potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich Przyjaciółek, bez energii mojej Zuzy. [...] DZIĘKUJĘ CAŁEJ EKIPIE, która jest odpowiedzialna za efekt naszego serialu. [...] I przede wszystkim dziękuję Wam, Widzom, BO BEZ WAS NIC !!! Dziękuję za to doświadczenie ❤️ Do zobaczenia na szlaku - napisała Anita Sokołowska w swoim wpisie na Instagramie.

Zobacz także: Gwiazdy TVN dobijają się do Edwarda Miszczaka. Błagają go o pracę w Polsacie?

Anitę Sokołowską oficjalnie pożegnali już producenci serialu "Przyjaciółki" oraz sam Edward Miszczak. Odbyło się bowiem spotkanie, podczas którego gwiazda otrzymała piękny bukiet kwiatów od dyrektora programowego stacji. Otrzymaliśmy zdjęcia z tego poruszającego momentu - zobaczcie, jak to wyglądało!

Mat. prasowe POLSAT

Zobacz także: Edward Miszczak i Anna Cieślak spacerują w Sopocie. Trzymali się ze ręce. Mamy zdjęcia

Choć postać Zuzy już za chwilę na dobre zniknie z serialu "Przyjaciółki", to oczywiście produkcja w dalszym ciągu będzie gościć na antenie Polsatu. Nowe odcinki serialu będzie można śledzić w każdy czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Reklama

Zobaczcie więcej zdjęć z pożegnania Anity Sokołowskiej.

Mat. prasowe POLSAT
Mat. prasowe POLSAT
Mat. prasowe POLSAT
Mat. prasowe POLSAT
Reklama
Reklama
Reklama