Na kolacji - eleganckie szpilki, a po niej... Zobaczcie Małgorzatę Sochę w mniej formalnym wydaniu!


Małgorzata Socha na kolacji w restauracji Signature, gdzie zaprezentowano danie jej pomysłu, pojawiła się w bardzo wysokich szpilkach. A ponieważ prawie cały czas była na nogach (kolacja trwała ponad 2 godziny), tuż po musiała zmienić buty na nieco wygodniejsze. Gwiazda "Przyjaciółek" postawiła więc na białe trampki!
Paparazzi spotkali radosną Małgorzatę Sochę jak wychodziła z knajpy z mnóstwem kwiatów, które otrzymała po kolacji. Nie przeszkadzała jej ich obecność, a więc uśmiechała się do nich non stop. Ten wieczór należał do niej!

2016.06.14 Warszawa
Malgorzata Socha
FOT BAR/WIN/AF EOS
Małgorzata Socha tego wieczoru bawiła się w towarzystwie m.in. Gosi Baczyńskiej. Tu - jeszcze w szpilkach!

14-06-2016 WarszawaMalgorzata Socha dla Signature fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS
Małgorzata Socha uwielbia oryginalne buty!

2016.06.14 Warszawa
Malgorzata Socha
FOT BAR/WIN/AF EOS
W mniej formalnych sytuacjach Małgorzata Socha wybiera jednak trampki! ;)

2016.06.14 Warszawa
Malgorzata Socha
FOT BAR/WIN/AF EOS

2016.06.14 Warszawa
Malgorzata Socha
FOT BAR/WIN/AF EOS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.