Małgorzata Socha o swoich lękach
ONS
Newsy

Socha straszy wojną: Zaczynam się bać o świat i naszą przyszłość

Gwiazda podzieliła się swoimi lękami

Małgorzata Socha jest ostatnio bardzo zapracowana. Aktorka regularnie pojawiała się na planie zdjęciowym filmu "Wkręceni 2", a niebawem zobaczymy ją w roli pani polityk. I będzie to odsłona zaskakująca również z uwagi na aspekt wizualny. Przypomnijmy: Socha pokazała się w krótkich czarnych włosach. Tak wyglądała dziś w DDTVN

Być może to przygotowania do roli posłanki skłoniły Małgorzatę do głębszych refleksji na temat przyszłości polityki i świata, który zewsząd bombardowany jest informacjami o potencjalnych wojnach - również na terenie Europie. W najnowszym wywiadzie Socha wyznaje, że czytając tego typu doniesienia, jest mocno zaniepokojona i przyznaje wprost, iż w takich chwilach boi się o przyszłość. Podkreśla również, że jako osoba urodzona w latach 80-tych, zna świat wolny od wojen i nie wyobraża sobie, aby kolejny duży konflikt militarny mógł mieć miejsce.
 

Często boję się otworzyć swój e-maila, bo kiedy wchodzę na stronę i zanim przejdę do poczty, zawsze czytam informacje na temat tego, co się wydarzało na świecie. Przyznam szczerze, że bardzo zaczynam się bać o nasz świat i naszą przyszłość. Mam nadzieję, że politycy i dyplomacja zapobiegną temu bardzo przykremu rozwojowi wydarzeń. Jestem już takim pokoleniem, które żyje w wolnym kraju, nie zaznałam nigdy wojny i pomimo tego, że urodziłam się w latach 80., czyli jeszcze przed ’89, to dzieciństwo jest zawsze inne. Takie rzeczy też gdzieś się wypiera i inaczej się patrzy na świat. W związku z tym żyje dość beztrosko i nie wyobrażam sobie tego, że moglibyśmy mieć nagle III wojnę światową. Mam nadzieję, że politycy staną na wysokości zadania i wszystko się dobrze skończy - tłumaczy w rozmowie z lifestyle.newseria.pl Socha.


Gwiazda przyznaje też, że odkąd jest matką i jest odpowiedzialna za dziecko, jeszcze mocniej reaguje na niepokojące wieści ze świata.


Nie żyje beztrosko, bo jestem odpowiedzialna za małego człowieka. Tym bardziej takie doniesienia mnie dotykają i bolą. Trzymam kciuki panowie, teraz jak nigdy jesteście nam potrzebni - dodaje.


Podzielacie jej obawy?

Zobacz: Krótka przerwa w karierze Sochy. Długo nie nacieszy się czasem z rodziną

Stylowa Małgorzata Socha na salonach:

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Sochę
ONS
Newsy
Socha boi się wojny. Korwin wyśmiała ją w swoim stylu
Karolina wbiła szpilę akorce

Małgorzata Socha udzieliła niedawno krótkiego, ale dość intrygującego wywiadu, w którym przyznała, że boi się wojny. Ma nadzieję, że nasz rząd zrobi wszystko, by zapewnić obywatelom bezpieczeństwo. W dobie kryzysów politycznych w Europie jest to dla niej bardzo ważne. Przypomnijmy:  Socha straszy wojną: Zaczynam się bać o świat i naszą przyszłość Niecodzienne wyznania gwiazdy zaskoczyły Karolinę Korwin Piotrowską . W swoim najnowszym felietonie dla tygodnika Wprost zacytowała słowa aktorki i skomentowała je we właściwy dla siebie sposób. Dziennikarka uważa, że niektórzy celebryci nie powinni za dużo wypowiadać się w mediach i polegać jedynie na tekstach napisanych przez scenarzystów. MAŁGORZATA SOCHA, aktorka znana z seriali i z tego, że ślicznie prezentuje się w sukienkach, oznajmiła: „Bardzo zaczynam się bać o nasz świat i naszą przyszłość. Żyjemy dość beztrosko i nie wyobrażam sobie tego, że moglibyśmy mieć nagle trzecią wojnę światową. Mam nadzieję, że politycy staną na wysokości zadania i wszystko się dobrze skończy”. Zatroskana o los świata Socha... Chyba jednak lepiej, kiedy aktorzy mówią cudzym tekstem, a nie własnym. Jakoś wiarygodniej to brzmi. - czytamy Zgadzacie się z Karoliną? Zobacz:  Mucha OSTRO odpowiada Korwin: Czas wyjść przewietrzyć głowę Małgorzata Socha na balu TVN:

Małgorzata Socha
Piotr Porębski/ Metaluna
Newsy
Małgorzata Socha: "W lustro nie patrzę"
„Może czas coś zmienić?”, prowokuje Piotr Najsztub. „A co pan proponuje?”, pyta Małgorzata Socha, triumfatorka 9. edycji Plebiscytu VIVA! Najpiękniejsi.

- Pyta Pani czasem lustra: „Lustereczko, lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?”. Małgorzata Socha: Nie. Nie lubię się sobie przyglądać. Też w pracy zawodowej tego nie robię, żeby później analizować swoją grę. – Nie ma samouwielbienia? Małgorzata Socha: To mi nie grozi. Chyba częściej są takie momenty, kiedy się sobie raczej nie podobam. – Bo? Małgorzata Socha: Bo stawiam sobie na tyle wysoko poprzeczkę, że nie jestem w stanie jej dosięgnąć. A to mnie denerwuje. – A wygląd też Panią denerwuje? Małgorzata Socha: Póki nie spojrzę w lustro, to nie. Ale bez przesady, nie dajmy się zwariować! Chociaż zawsze można powiedzieć: mogłabym schudnąć. – A mieć inny nosek? Małgorzata Socha: To, że mam nosek podobny trochę do Miss Piggy, jest w porządku. – Inny podbródek? Niczego nie sugeruję. Małgorzata Socha: Nie, jest w porządku. Jak mi kiedyś obwiśnie podbródek, to może zacznę grać inne role. Chyba więc jestem pogodzona ze sobą. Bardziej denerwuję się na siebie, że czegoś nie potrafię, nie wiem, niż moim wyglądem. – Uważa Pani, że dobrze się dzieje, że zrobiliśmy z aktorów maskotki, którymi się bawimy, ich życiem, ich wyglądem, a mniej nas zajmuje, jak grają? Małgorzata Socha: To już jest chyba światowy trend, nie tylko w Polsce. Trudno. – Choć Pani jest w kategorii maskotki mass mediów kiepska. Małgorzata Socha: Kiepska? – Ten sam facet od lat, jest Pani szczęśliwa, ciągle go kocha, żadnych skandali. Może czas coś zmienić? Małgorzata Socha: Co pan proponuje? – Jakoś publikę czymś zabawić. Małgorzata Socha: Zapraszam do Teatru 6. piętro. Tam się ludzie śmieją. Teraz u Żeni i u Michała...

Małgorzata Socha napisze książkę?
Newsy
Małgorzata Socha wyda książkę?! "Teraz wszyscy wydają...". O czym będzie?
Małgorzata Socha wyda książkę?! "Teraz wszyscy wydają...". O czym będzie?

Małgorzata Socha myśli o tym, żeby wydać książkę kucharską! W rozmowie z Super Expressem gwiazda przyznała, że teraz wszyscy wydają książki, dlatego być może pomyśli o swojej. W końcu, jak mówi, jest "typową kurą domową"   Małgorzata Socha jest kurą domową! Patrząc na gwiazdę "Przyjaciółek" wydawało by się, że jej życie to ciągłe imprezy, bankiety i zakupy. Nic bardziej mylnego! Aktorka jest kurą domowa, która uwielbia piec, gotować, sprzątać - to dla niej priorytet: Ja jestem osobą gotującą. Wystarczy zobaczyć mój Instagram, wrzucam tam swoje dania. Piekę, gotuję, jestem po prostu taką mamą, żoną, gotuję, żeby rodzinę wykarmić. Poza tym lubię to robić. Moja mama zawsze gotowała, gdy byłam mała, więc to jest u mnie takie naturalne. Lubię też dobrze zjeść... - mówi Małgorzata Socha.  Czy myśli więc o wydaniu książki? Pytanie dziennikarki zainspirowało gwiazdę! No, nie wiem. Spokojnie - jestem jeszcze młoda, mam nadzieję, że coś jeszcze w moim życiu się wydarzy. Może... Ale chyba mnie pani zainspirowała. To rzeczywiście byłby fajny pomysł, ale teraz wszyscy wydają książki. Zobacz:  Małgorzata Socha wybrała się na zakupy z inną wielką gwiazdą! Kupują bieliznę na... bazarze? ZDJĘCIE   Małgorzata Socha uwielbia gotować!   Małgorzata Socha spodziewa się drugiego dziecka!  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner