Małgorzata Rozenek
Mat. prasowe

Małgorzata Rozenek zaprojektowała czapki po 400 złotych. Co na to jej fani?

Małgorzata Rozenek
Mat. prasowe

Małgorzata Rozenek po raz kolejny zaskoczyła swoim nowym zawodowym projektem! Tym razem gwiazda przy współpracy z Moliera 2 stworzyła luksusową kolekcję czapek z daszkiem z wizerunkiem ukochanego psa rodziny Majdanów - Georga. Trzeba się jednak spieszyć z zakupem, bowiem w sprzedaży jest dostępnych tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdego koloru. Ile zatem kosztuje tak ekskluzywna czapka? Niektórzy internauci są nieco zawiedzeni ceną... 

Zobacz także: Modne kurtki na jesień 2020. Małgorzata Rozenek w czerwonej puchówce, będziecie ją widzieć wszędzie w tym sezonie!

Małgorzata Rozenek zaprojektowała ekskluzywną kolekcję czapek! 

Małgorzata Rozenek tym razem została projektantką! Czapki z wizerunkiem jej ukochanego pieska Georgio Majdani mają wyjątkowy design i pokazują, że prezenterka ma nie tylko dystans do siebie, ale przede wszystkim bardzo kocha zwierzęta. Linia dedykowana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, dlatego czapki posiadają regulowane zapięcie, które idealnie dopasowuje się do obwodu głowy, zapewniając komfort noszenia także w wietrzne dni. 

Te wyjątkowe czapki możecie dostać w dwóch kolorach - w delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Ten modny dodatek będzie fantastycznie wyglądał w połączeniu z każdą stylizacją, zarówno sportową jak i elegancką. Co najważniejsze, część zysku ze sprzedaży czapek, trafi na szczytny cel. 

Kochani! To jest ten dzień, na którym czekałam 😉 Dzisiaj premierę ma kolekcja czapek z daszkiem MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN x MOLIERA 2 ❤ Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani 🐾
Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga  - napisała na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek. 

Jaki zatem jest koszt takiej ekskluzywnej czapki z daszkiem projektu Małgorzaty Rozenek? Otóż musimy liczyć się z wydatkiem 399 złotych. Niektórzy fani uważają, że cena jak za taki produkt, jest zbyt wysoka.

- Cena to chyba jakiś żart???

- Rozumiem szczytny cel itd , ale ta cena to przesada. Poza tym im mniej kupujemy tym bardziej dbamy o Ziemię, prawda? 

- Cena kosmos jak na zwykłą czapkę🙈 - piszą fani.

A Wam, jak podobają się czapki projektu Małgorzaty Rozenek? 

Małgorzata Rozenek
Mat. prasowe

Trzeba się spieszyć z zakupem, ponieważ dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdej wersji kolorystycznej. Część pieniędzy ze sprzedaży, zostanie przekazana na szczytny cel. 

Małgorzata Rozenek
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48