Małgorzata Rozenek jest łakomym kąskiem dla paparazzi, którzy śledzą niemal każdy jej krok. Gwiazda TVN w obiektywie aparatu i codziennym wydaniu prezentuje się nieco inaczej niż w mediach społecznościowych. Nie dziwi, więc fakt, że zdjęcia paparazzi uwielbiają fani Małgorzaty Rozenek. Tym razem celebrytka została przyłapana podczas załatwiania swoich spraw. Co ciekawe, Małgorzata Rozenek tym razem zabrała ze sobą aż dwie torby...

Reklama

Zabiegana Małgorzata Rozenek z torebkami załatwia sprawy

Małgorzata Rozenek codzienny grafik ma maksymalnie wypełniony, a wolny czas poświęca rodzinie. Gwiazda TVN niedawno zdradziła, że swój dzień zaczyna o 5.00, aby niedługo potem wykonać codzienny plan treningowy i zająć się obowiązkami zawodowymi, których jest naprawdę sporo. Jak wiadomo celebrytka należy do aktywnych kobiet i jednocześnie prowadzi kilka firm, dlatego nic dziwnego, że często ma mnóstwo spraw do załatwienia. Ostatnio Małgorzata Rozenek zajęła 2. miejsce w rankingu najcenniejszych kobiecych marek osobistych według magazynu "Forbes Woman Polska".

Tymczasem niedawno Małgorzata Rozenek została przyłapana przez paparazzi podczas dnia wypełnionego obowiązkami. Tym razem nie wyglądała na zadowoloną...

EOS

Zobacz także: Małgorzata Rozenek na gali tygodnika. Ciemny garnitur nudny, ale buty jak z kosmosu! ZDJĘCIA

Małgorzata Rozenek nawet na co dzień starannie dobiera swoje stylizacje. Tym razem, mając w planach sporo spraw do załatwienia gwazda wybrała dzianinowy zestaw z szortami, który zestawiła z torebką Tory Brunch za 3300 zł. Okazało się, że niezbędna okazała się truga torba, która pomieściła wszystko to, co Małgorzata Rozenek musiała ze sobą zabrać.

Zobacz także
EOS

Gwiazda TVN wstąpiła też do restauracji. W tak upalny dzień Małgorzata Rozenek wybrała idealne miejsce wśród drzew, jednak nawet tam dostrzegli ją paparazzi.

EOS
Reklama

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek tego dnia miała naprawdę sporo spraw do załatwienia.

EOS
EOS
EOS
EOS
Reklama
Reklama
Reklama