Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Rozenek
ONS.pl
Newsy

Małgorzata Rozenek podpisała kolejny kontrakt

Ze znaną marką. Sprawdźcie!
Firma ICT Poland rozszerza współpracę z Małgorzatą Rozenek! "Perfekcyjna Pani Pomu" i gwiazda programu "Piekielny Hotel" wystąpi w akcji promującej ręczniki papierowe marki Foxy.

Niebawem Małgorzata Rozenek wystąpi w niestandardowej kampanii promocyjnej ręczników papierowych marki Foxy. Spot reklamowy ma pojawić się już w kwietniu! Międzynarodowa firma bardzo chwali sobie współpracę z prezenterką, stąd pomysł na realizację kampanii z jej udziałem.

Mamy bardzo pozytywne doświadczenia w pracy z Panią Małgorzatą przy okazji programu „Perfekcyjna Pani Domu” w telewizji TVN. Jej profesjonalizm oraz ciekawy i przystępny sposób udzielania rad związanych z prowadzeniem domu, docenili także nasi klienci. Dlatego zdecydowaliśmy się na zacieśnienie współpracy z Panią Małgorzatą.
Szczegółowe plany akcji promocyjnej ani jej budżet nie zostały ujawnione. Gratulujemy!
ONS.pl
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek reklamuje Foxy
ONS
Newsy
Małgorzata Rozenek została twarzą zagranicznej marki. Ile na tym zarobi?
Znamy szczegóły

Kariera Małgorzaty Rozenek kwitnie, a dowodem na to jest ogromny sukces jej nowego programu . "Piekielny hotel". Show cieszy się dużą popularnością wśród widzów TVN, za co gwiazda podziękowała w specjalnie nagranym filmie. Popularność Rozenek zauważają także duże marki, które regularnie zgłaszają się z propozycjami współpracy . Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, Rozenek podpisała kontrakt z międzynarodową firmą ICT Group . Gwiazda będzie reklamować ręczniki papierowe Foxy. Spoty z Małgorzatą mają w kwietniu trafić do internetu. - Jej wybór był oczywisty. Chociaż "Perfekcyjna Pani Domu" dobiegła końca, Małgosia cały czas kojarzona jest z wizerunkiem gwiazdy dbającej o czystość. Dodatkowo prowadzi "Piekielny hotel", który przyciąga ponad 2 miliony widzów. Za nową kampanię na jej konto wpłynęło okrągłe 600 tysięcy złotych - mówi nam osoba z otoczenia Rozenek Gratulujemy :) Zobacz: Rozenek wkurzyła się na Korwin za porównanie do Dody. Groziła jej, że... Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na konferencji TVN:

Rozenek w nowej kampanii reklamowej
ONS
Newsy
Producent dużej reklamy z Rozenek zachwycony gwiazdą. Ujawnił szczegóły kampanii
Kiedy premiera pierwszych spotów?

Małgorzata Rozenek przeżywa obecnie bardzo intensywny czas w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazda niebawem przeprowadza się do mieszkania swojego ukochanego, ale zanim to zrobi, parę czeka spory remont ich wspólnego gniazdka. Wszystko bowiem ma być urządzone według pomysłu Małgorzaty. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan podjęli decyzję gdzie wspólnie zamieszkają. Radka czeka rewolucja Kilka tygodni temu informowaliśmy też, że Rozenek już niebawem wystąpi w swojej pierwszej reklamie - pisaliśmy o tym tutaj . Teraz nasze doniesienia potwierdza producent Lakma i zdradza kilka szczegółów zbliżającej się kampanii. Okazuje się, iż Perfekcyjna będzie nie tylko reklamować Sidolux, ale również Perlux czyli kapsułki do prania. Jak podają WirtualneMedia.pl, reklama ma wystartować już na początku przyszłego tygodnia i będzie prowadzona pod hasłem "Perlux - pranie na miarę XXI wieku". Druga część kampanii zaplanowana jest na jesień - "Sidolux - i wszystko lśni".   Nasze produkty postrzegane są przez konsumentów jako skuteczne, eleganckie i nowoczesne. Idealnym uosobieniem tych cech jest Małgorzata Rozenek, dlatego wybór jej na ambasadora dla naszych marek był oczywisty. Współpraca z panią Małgorzatą, uważaną przez wiele Polek za eksperta w kwestii porządków domowych, pozwoli nam podkreślić atuty Sidoluxu i Perluxu - zachwyca się Agnieszka Barańska , brand manager z Lakmy w rozmowie z WirtualneMedia.pl Firma podpisała z gwiazdą umowę na rok z opcją przedłużenia. Dobry wybór? Zobacz: Program Rozenek ma słabą oglądalność. Lepiej wypada show rywalki Małgorzata Rozenek chwali się pokaźnym pierścionkiem:

Newsy
Anthea Turner przyjedzie do Polski
I to już jutro!

Brytyjska Perfekcyjna Pani Domu - Anthea Turner, przylatuje do Warszawy, aby spotkać się z Małgorzatą Rozenek tuż przed premierą pierwszego odcinka polskiej edycji programu na antenie TVN Style, o czym informowaliśmy jako pierwsi kilka tygodni temu (zobacz: Rozenek spotka się z Antheą Turner ).   W 2006 roku Anthea Turner została najsłynniejszą brytyjską Perfekcyjną Panią Domu. TVN Style jest pierwszą stacją na świecie, która wyprodukowała własną edycję programu. Polską Perfekcyjną Panią Domu została Małgorzata Rozenek. Już jutro obie Panie spotkają się w Warszawie. Anthea Turner przyjedzie do Polski, aby wesprzeć swoją koleżankę po fachu przed premierą pierwszego odcinka programu. Małgorzata i Anthea będą miały szansę wymienić perfekcyjne doświadczenia i sprawdzić, która z nich umie lepiej składać koszulki. Premierowy odcinek polskiej edycji "Perfekcyjnej Pani Domu" już 18 marca o godz. 10.45 na antenie TVN Style. tarkan

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner