Małgorzata Rozenek podczas relacji z urządzania nowej willi pokazała, jak wygląda pokój jej najmłodszego syna. Gwiazda TVN i jej rodzina od kilku dni mieszkają w wielkim domu, który -według doniesień "Super Expressu"- wynajmują za 30 tysięcy złotych miesięcznie. W willi wciąz trwa rozpakowywanie kartonów, ale wszystko wskazuje na to, że pokoik małego Henia jest już gotowy.

Reklama

Małgorzata Rozenek pochwaliła się pokojem Henia

Małgorzata Rozenek w ostatnich dniach z pewnością nie może narzekać na nudę. Gwiazda TVN na początku wakacji zamieszkała w luksuswej willi, którą do dziś urządza razem z wynajetą ekipą. Szybko okazało się, że Małgorzata Rozenek wynajmuje rezydencję, którą rok temu sprzedał Wojciech Modest Amaro. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda TVN razem z rodziną będzie tam mieszkać do czasu, aż zakończy się budowa ich własnego domu.

Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje swoim fanom, jak wyglądają postępy prac w nowej willi, a teraz pochwaliła się pokojem małego Henia!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek narzeka na przeprowadzkę: "Jestem już totalnie zdenerwowana tym wszystkim"

Instagram @m_rozenek

Jak widać, pokój Henia został urządzony w jasnych kolorach. Białe mebelki zostały połączone z biało-beżowymi dekoracjami, a na podłodze pojawiła się szara wykładzina. Całość prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Widać, że Henio jest zachwycony swoim nowym pokojem.

Zobacz także

Spójrzcie tylko na łóżeczko synka Małgorzaty Rozenek!

Zobacz także: Małgorzata-Rozenek Majdan pokazała, jak wygląda dzień Henia w nowej willi. Pochwaliła się sypialnią

Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że w nowej willi jest jeszcze sporo pracy i kartonów do rozpakowania. Podczas relacji na InstaStories żartowała nawet z serialowej Hanki Mostowiak, która w "M jak miłość" miała wypadek samochodowy i wjechała w kartony.

Powiem wam, że zaczynam rozumieć tę koncepcję z Hanką Mostowiak. Kartony naprawdę potrafią zabić- powiedziała gwiazda TVN.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała szyję, a fani martwią się o jej zdrowie! Gwiazda odpowiedziała

Instagram @ m_rozenek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama