Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała piękną posiadłość swoich rodziców. Ogród robi ogromne wrażenie!

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek w miniony weekend postanowiła odwiedzić swoich rodziców. Cała rodzina mogła odpocząć i nabrać sił w naprawdę bardzo urokliwym miejscu. Posiadłość rodziców gwiazdy TVN jest pełna zieleni i pięknych kwiatów. Fani są pod ogromnym wrażeniem i w komentarzach pod postem zachwycają się klimatem tego miejsca. Zobaczcie i oceńcie sami! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała nagi brzuch miesiąc po porodzie! Teraz już wiadomo, jak naprawdę wygląda brzuch po 3 ciążach

Małgorzata Rozenek odpoczywa z rodziną u swoich rodziców. Posiadłość robi ogromne wrażenie! 

Małgorzata Rozenek od kilku tygodni jest przede wszystkim szczęśliwą mamą małego Henryczka. Maluszek jest oczywiście jej oczkiem w głowie i gwiazda poświęca synkowi całą swoją energię. Ale oprócz macierzyństwa, gwiazda wróciła już do pracy - i to zaledwie po dwóch tygodniach od porodu! Małgorzata Rozenek jednak świetnie łączy obowiązki zawodowe i macierzyńskie. Również produkcja "Projektu Lady" zapewniła świeżo upieczonej mamie komfortowe warunki, aby mogła czuć się doskonale na planie zdjęciowym. 

Małgorzata Rozenek nie zapomina jednak o odpoczynku, który jest przecież tak bardzo ważny dla mamy i dziecka, jak również dla całej rodziny. Ostatnio gwiazda razem z synami i Radosławem Majdanem wybrała się do swoich rodziców. Tam odpoczywała w pięknych okolicznościach przyrody! 

Świeże powietrze, spacery, pyszne jedzenie, słońce, totalny relaks #taktrzebażyć 😁 #niemajakumamy 😁 #countrylife 👍 p.s. Nie pytajcie kto strzygł Kefira (kuca) 🤦‍♀️😂😂😂 - napisała Małgorzata Rozenek pod dodanymi zdjęciami. 

Na fotografiach widzimy mnóstwo zieleni, piękny ogród jak również wspomnianego przez gwiazdę kucyka Kefira. Fani są pod ogromnym wrażeniem miejsca, w którym mieszkają rodzice Małgorzaty Rozenek! 

- To wszystko to ten słynny ogrod Twojego taty, o ktorym mi opowiadal?! Wow! ❤️Nic tylko się tam zaszyć:)

- Sielsko, anielsko i rodzinnie. Też tak lubię najbardziej😍

- Fajne zdjęcia,familijne,piękne kolory, przyroda,super👏❤️

- Piękne, klimatyczne miejsce.

- Magiczne 💞miejsce 💙nie ma jak u mamy 💙 - piszą fani. 

My również zgadzamy się z wielbicielami Małgorzaty Rozenek - to naprawdę przepiękne miejsce, gdzie można pooddychać świeżym powietrzem i nacieszyć oko wspaniałymi okolicznościami przyrody. Zobaczcie sami! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Wokół posiadłości rodziców Małgorzaty Rozenek jest mnóstwo drzew i roślinności. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

W ogrodzie możemy zobaczyć między innymi piękne kwiaty i drewnianą altanę. 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Rodzice Małgorzaty Rozenek są również właścicielami uroczego kucyka Kefira! Fani w komentarzach pod postem zastanawiają się, kto mógł ostatnio strzyc małego konika. Jego fryzura wygląda dość oryginalnie, ale uroczo!

Małgorzata Rozenek
Instagram

Z takiego miejsca chyba ciężko jest odjeżdżać! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05