Małgorzata Rozenek w białym dresie
Instagram

Małgorzata Rozenek odlicza dni do porodu. Nowa kołyska już gotowa!

Małgorzata Rozenek w białym dresie
Instagram

Poród Małgorzaty Rozenek zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda pochwaliła się właśnie nowym zdjęciem i wyznała, że pozostało już mało czasu do rozwiązania. Okazuje się jednak, że wszystko przygotowane na powitanie trzeciego synka! Wyprawka w pełni skompletowana:

Zostało już niewiele czasu... 😊🤰🤱🏼 Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwilę, jak tylko się da. 😜😝🥵 śpioszki? ✔️kupione 😏pokoik? ✔️Urządzony 😜 Imię? ✔️wybrane 🤫 kołyska DREAMER? ✔️ złożona 💪🏻 i nawet ustawiona w sypialni . Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, @r_majdan?  - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Z kolei Radosław Majdan pochwalił się zdjęciem ze składania kołyski i wyznał, że został majsterkowiczem, ale miał odpowiednią motywację. Teraz para już spokojnie może czekać na rozwiązanie!

Odnalazłem w sobie zew majsterkowicza🛠i złotej raczki😂 zawsze uważałem , ze najważniejsza jest motywacja💪😂👍 - czytamy na Instagramie byłego piłkarza.

Bogata wyprawka dla synka Małgorzaty Rozenek!

Małgorzata Rozenek niedawno pochwalił się urządzonym pokojem dla synka, postanowiła na jasne barwy i wybrała połączenie bieli i szarości. Meble i dodatki z francuskiej linii Caramella kosztowały ponad 13 tys. złotych.

Teraz, kiedy gwiazda pokazała kolejną kołyskę jedna z fanek wprost zapytała:

czy to już trzecie łóżeczko? 🧐😉

Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała i żartuje, że wyprawka dla synka jest zdecydowanie większa, a trzy łóżeczka to dopiero początek:

są jeszcze dwa kosze mojżeszowe, 5 wózków i nie wiem dlaczego 4 krzesełka do karmienia😂 będzie czym się dzielić 👍

Czyżby gwiazda TVN  po tym, jak te akcesoria nie będą już potrzebne planowała je rozdać?

Zobacz także: Radosław Majdan w szczerym wywiadzie! Jakie zachcianki ma Małgosia? Kto im pomoże w opiece? Zdradził nam wszystko! 

Radosław Majdan zdradził w komentarzu na Instagramie, że data porodu jest wyznaczona na początek czerwca. Być może para dostanie wspaniały prezent na Dzień Dziecka.

Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience i Radosław Majdan pod szpitalem

Pokoik dla synka jest już gotowy!

Małgorzata Rozenek w pokoju synka w białej sukience

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08