Małgorzata Kożuchowska, księżna Kate, książę William
ONS

Kożuchowska spotka się z księżną Kate w Polsce! "To wielki zaszczyt"

Małgorzata Kożuchowska, księżna Kate, książę William
ONS

Małgorzata Kożuchowska pozna księżną Kate i księcia Williama - informuje "Fakt". Aktorka będzie miała okazję spotkać się z książęcą parą już w lipcu. Księżna Kate i książę William przyjadą do Polski z oficjalną wizytą, w czasie której odwiedzą m.in. Pałac Prezydencki. Oprócz spotkań z najważniejszymi osoba mi w państwie, m.in. z prezydentem Andrzejem Dudą oraz Pierwszą Damą Agatą Dudą, spotkają się również z osobistościami ze świata kultury i sztuki. Wśród nich ma znaleźć się Małgorzata Kożuchowska.

 

Zobacz też: Mamy najnowsze fotografie księżnej Kate! "Royal Baby nr 3" faktycznie jest w drodze? ZDJĘCIA

Małgorzata  Kożuchowska spotka się z księżną Kate

Małgosia bardzo lubi i szanuje brytyjską rodziną królewską. Spotkanie z Kate i Williamem to dla niej wielki zaszczyt. Nie każdy przecież ma taką okazję bo z książęcą parą spotykają się tylko największe osobistości - czytamy na łamach "Faktu".

Pałac Prezydencki na razie nie potwierdził tych informacji. Jednak pewnym jest, że książęta Cambridge przyjadą do Polski w lipcu. 

Para prezydencka z radością przyjęła wiadomość o woli złożenia wizyty w Polsce przez Księcia i Księżną Cambridge. Księżna Kate i Książę William będą miłymi gośćmi w Polsce. Polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par - w rozmowie z Polską Agencją Prasową, mówił Krzysztof Szczerski.

My już nie możemy się doczekać wizyty księżnej Kate i księcia Williama!

 

Polecamy: „Nic nie może przygotować cię na to przytłaczające doświadczenie”. Księżna Kate o byciu matką

 

Małgorzata Kożuchowska pozna księżną Kate i księcia Williama osobiście!

Małgorzata Kożuchowska
ONS

 

Jesteśmy ciekawi, o czym aktorka będzie rozmawiała z księżną. :) Może o modzie lub o byciu mamą? :) Jak myślicie?

książę William, księżna Kate
East News

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47