Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala Maja Bohosiewicz w drugiej ciąży Maja Bohosiewicz świętowała baby shower Maja Bohosiewicz świętowała baby shower
Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala
Instagram
Jak czuje się Maja?
1/6
Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala
Instagram

Ciężarna Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala! Aktorka zaledwie kilka dni temu świętowała baby shower i razem z przyjaciółkami cieszyła się ze zbliżającego się porodu, a teraz przyszła mama znalazła się pod opieką specjalistów. Czyżby zaczynał się już poród? Tego Maja Bohosiewicz nie zdradziła, jednak ostatnio aktorka przyznała swoim fanom na Instagramie, że źle się czuje. Na szczęście nawet w szpitalu przyszła mama nie traci dobrego humoru. Pod zdjęciem ze szpitalnego łóżka napisała, że wreszcie będzie mogła się... wyspać ;).

kiedy masz idealną koszulkę na Openera, ale jesteś prawie Matką dwójki dzieci, trafiasz do szpitala i... JARASZ SIĘ, ŻE SIĘ WYŚPISZ! #openerfestival #JestPrzereklamowany #Sen #KupiłabymKarnetRoczny #NaNieprzerywanySen #FestiwaleMnieNieKręcą #NFZresort&spa - napisała na Instagramie.

Na szczęście, aktorka czuje się dobrze i jak sama zapewniła na nowym nagraniu na Insta Stories- w szpitalu czuje się jak na wakacjach... bez dziecka. :)

Zobaczcie, jakie zdjęcie ze szpitala pokazała swoim fanom. Mai Bohosiewicz życzymy dużo zdrowia! 

Zobacz także: Ostatnie tygodnie ciąży: Jak sobie radzić z gorszym nastrojem i złym samopoczuciem?

2/6
Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala
Instagram

Maja Bohosiewicz nawet w szpitalu nie traci dobrego humoru. Dzień wcześniej aktorka narzekała na złe samopoczucie. Wpis Mai znajdziecie na następnej stronie!

3/6
Maja Bohosiewicz w drugiej ciąży
Instagram

Dzisiaj rano poczułam totalną niemoc, zmęczenie, ból i ogólnie #dajciemispaćdocholery. Jak wiadomo człowiek Huba i Lisia chcieli jeść/kupę/całować się w zmiennej kolejności. Tak jakoś wyszło, że w kilkadziesiąt minut nakarmiłam wszystkich, wstawiłam obiad, zmywarkę, pranie, odkurzyłam ( z samoopalaczem na ciele) jest 10:15 i jadę ogarniać rzeczywistość dalej - pisała ostatnio przyszła mama. 

Zobaczcie, jak Maja Bohosiewicz w miniony weekend świętowała baby shower!

4/6
Maja Bohosiewicz świętowała baby shower
Instagram
5/6
Maja Bohosiewicz świętowała baby shower
Instagram
6/6
Maja Bohosiewicz świętowała baby shower
Instagram
Więcej na temat Maja Bohosiewicz