Maja Bohosiewicz żałuje sesji w Playboyu
Akpa/Playboy

Bohosiewicz o sesji w Playboyu: To nie była najlepsza zabawa

Maja Bohosiewicz żałuje sesji w Playboyu
Akpa/Playboy

W tym roku polska edycja "Playboya" może poszczycić się tym, że zdołała rozebrać kilka lubianych celebrytek. Najpierw głośno było o nagich zdjęciach Marty Wierzbickiej, później swój talent fotograficzny pokazał Kuba Wojewódzki strzelając fotki Wodziance, a we wrześniowym numerze ubrania zrzuciła Maja Bohosiewicz.

Aktorka znana głównie z serialu "Julia" udzieliła również wywiadu, który znalazł się w miesięczniku. Dowiadujemy się z niego m.in., że Maja trochę żałuje tego, iż zgodziła się pokazać swoje piękne ciało.

- Nie powiem, żeby to była najlepsza zabawa w moim życiu. Po prostu nie zwykłam chodzić z gołą pupą wśród tylu ludzi. Zazwyczaj robię to w towarzystwie jednej osoby. Ekipa została okrojona do minimum, ale i tak jeszcze dwa dni później przeżywałam to. A mój chłopak przeżywa do dziś - wyznała Bohosiewicz w miesięczniku.


My uważamy, że Maja na zdjęciach wyszła bardzo dobrze. Być może udział w sesji pchnie jej karierę do przodu. W końcu dzięki "Playboyowi" w tym roku wybiła się już Wierzbicka, która wcześniej była kojarzona głównie z serialem "Na Wspólnej".

Zobacz: Bohosiewicz pozuje nago w Playboyu - cała sesja

Maja Bohosiewicz na premierze nowego mleczka do mycia Luksja

Maja Bohosiewicz nago w "Playboyu":

Więcej na temat Maja Bohosiewicz Playboy
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08