Magdalena Waligórska, Mateusz Lisiecki
East News

Kolejna gwiazda bierze ślub we Włoszech. Przebije ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka?

Magdalena Waligórska, Mateusz Lisiecki
East News

Magdalena Waligórska ze swoim narzeczonym, również aktorem Mateuszem Lisieckim, bierze ślub w Rzymie już 2 września! To już kolejna gwiazda, która zdecydowała się właśnie na Włochy jako miejsce ceremonii ślubnej. Czyżby chciała przebić Agnieszkę Szulim i Piotra Woźniaka- Starak, którzy wzięli ślub w Wenecji? Magdalena Waligórska opowiedziała "Rewii", jak będzie wyglądać jej ślub.

 

Kiedy i gdzie Magdalena Waligórska bierze ślub?

Nie chciałam, żebyśmy w tym czasie mieszkali w hotelu. Zależało mi na tym, by mieć namiastkę domu, dlatego zdecydowaliśmy się zamieszkać w pięknym apartamencie z 1910 roku na Zatybrzu. Po uroczystości będziemy mieć czas na zwiedzanie i odpoczynek w rodzinnym gronie. W sprawach organizacyjnych pomogła nam siostra Mateusza, która studiuje w Rzymie, oraz agencja - mówi Rewii Waligórska.

Suknia ślubna gwiazdy serialu Ranczo Magdaleny Waligórskiej

Suknię ślubną dla panny młodej uszyła Dorota Goldpoint, którą aktorka uwielbia. Narzeczeni ustalili też, że po ślubie przyjmą nawzajem swoje nazwiska. Magdalena będzie nazywała się Waligórska-Lisiecka, a Mateusz Lisiecki-Waligórski! Magdalena jest pewna, że resztę życia spędzi z odpowiednim człowiekiem przy boku.

Nasze spotkanie z Mateuszem to dobra ręka opatrzności. To, co mnie i Mateusza zbliżyło, to również wspólne pasje. A one są dla związku nie bez znaczenia - mówi w Rewii aktorka.

A jak się poznali? W teatrze!  A dokładnie w Teatrze Nowym w Zabrzu, gdzie oboje pracują. Zaręczyli się 13 lutego 2016 roku. Jak to wyglądało?

 

Jak wyglądały zaręczyny Magdaleny Waligórskiej?

Mateusz wywołał mnie z bankietu po moim monodramie Lady M. Ku mojemu zdziwieniu ukląkł i poprosił mnie o rękę. Nie potrafiłam ukryć łez wzruszenia - opowiedziała Waligórska.

Obecnie Magdalenę Waligórską można oglądać w serialach "Singielka" oraz "Ranczo". A jej narzeczony gra w "Barwach szczęścia".

Zobacz także: Wpadka? Czyja pierś omal nie wypadła z sukienki na prezentacji ramówki TVP? Ta aktorka zaszalała!

 

Magdalena Waligórska ma 35 lat, a jej narzeczony Mateusz Lisiecki 29 lat.

Magdalena Waligórska, Mateusz Lisiecki
East News

 

Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki borą ślub w Rzymie 2 września 2016 roku. Ślub w Rzymie mieli Hanna Lis i Tomasz Lis czy Agnieszka i Grzegorz Hyży.

Magdalena Waligórska, Mateusz Lisiecki
East News

 

Magdalena Waligórska na ramówce TVP1 gorąco cieszyła się, że już niedługo weźmie ślub.

Magdalena Waligórska na prezentacji ramówki TVP
ONS

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23