Kryzys w związku Magdaleny Schejbal i Sławomira Zięby-Drzymalskiego? Takie plotki krążą już od wielu miesięcy, ale dotychczas para nie chciała zabrać głosu w tej sprawie. W końcu jednak postanowili uciąć spekulacje!

Reklama

Magda Schejbal znów jest wolna?

O kryzysie w ich związku mówiło się wiele razy, ale podobno ostatnio zaczęło się psuć między nimi do tego stopnia, że postanowili od siebie odpocząć. Aktorka została z dwójką dzieci w stolicy, a Sławomir wrócił do swojego rodzinnego Zakopanego. Czy między nimi już wszystko skończone?

"Nadal jestem menadżerem Magdy. I chociaż nigdy nie komentuję plotek, to stanowczo dementuję to, że się rozstaliśmy!", powiedział Sławomir Zięba-Drzymalski w rozmowie z "Twoim Imperium".

Przypominamy, że para poznała się, gdy aktorka pojechała do Zakopanego kręcić serial "Szpilki na Giewoncie". Serial okazała się sporym sukcesem, ale aktorka po kilku sezonach oskarżyła producentów o mobbing, co zakończyło się dla niej przegraną sprawą w sądzie i utratą wielu kontaktów w show-biznesie. Jej kariera od tamtego czasu nie rozwija się już tak dobrze, jak za czasów "Szpilek...".

ZOBACZ: Schejbal przerywa milczenie. Zabrała głos w sprawie przegranego procesu, fochów i straconej roli

Zobacz także

Magdalena Schejbal na pokazie Łukasza Jemioła 2015

Magda Schejbal na planie serialu "Szpilki na Giewoncie"

Reklama

Sławomir Zięba-Drzymalski i Magdalena Schejbal

Reklama
Reklama
Reklama