Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Magda Steczkowska odmawiała udziału w TzG
ONS
Newsy

Steczkowska odmawiała wzięcia udziału w TzG. Do TTBZ namówiła ją inna gwiazda

Dlaczego nie chciała występować w tanecznym show?

Magda Steczkowska od lat doskonale radzi sobie na polskiej scenie muzycznej - ma na koncie kilkanaście płyt i nagrań, ale ciągle pozostaje w cieniu swojej siostry, Justyny. Wokalistka ma teraz ogromną szansę, by pokazać się słuchaczom z innej strony w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przypomnijmy: Steczkowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Różnica jest ogromna

Okazuje się, że zanim Magda przyjęła propozycję udziału w "TTBZ" przez kilka ostatnich lat konsekwentnie odmawiała występów w m.in. "Tańcu z Gwiazdami". Wraz z rodziną, mężem i trzema córkami, mieszka pod Krakowem, a nagrania show odbywają się w Warszawie. Dla Steczkowskiej najbliżsi zawsze stanowili priorytet, dlatego też nie mogła pozwolić sobie na udział w programie.

Teraz sytuacja trochę się zmieniła. Dzieci Magdy trochę podrosły, a piosenkarka chciała spróbować swoich sił w czymś zupełnie dla niej nowym. W podjęciu decyzji o udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, pomogła jej Katarzyna Skrzynecka:

Gdy dostałam propozycję, zadzwoniłam do Kasi, która opowiedziała mi ze szczegółami jak wyglądają prace na planie tego programu. Jak do tej pory wszystko się sprawdza: jest i zabawa, i ciężka praca, dużo radości, są ogromne emocje - mówi Steczkowska w rozmowie z "Party"


Gwiazda zastanawia się teraz nad udziałem w "TzG". Chcielibyście ją zobaczyć na parkiecie?

Zobacz: Magda Steczkowska pokazała córkę na charytatywnej imprezie


Drugi odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":
 

Uczestnicy drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Znamy listę uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2". Są niespodzianki
Kto wystąpi w 2 edycji programu?

Program " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " okazał się wielkim hitem Polsatu. Zwyciężczynią pierwszej edycji została  Kasia Skrzynecka , która pokonała w finale równie fantastyczną Agnieszkę Włodarczyk. Tuż po emisji show zaczęły się spekulacje, kto wystąpi w drugiej edycji. Udało nam się ustalić, że jednym z zawodników będzie Rafał Brzozowski . Przypomnijmy: Rafał Brzozowski wystapi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Nina Terentiew potwierdziła kolejne nazwiska. W drugiej edycji wezmą udział: Magda Steczkowska ,   Maja Bohosiewicz , Kuba Molęda oraz Barbara Melzer.   Kuba Molęda jest kompozytorem i piosenkarzem, znany jest przede wszystkim z występów w Teatrze Muzycznym Roma. Basia Melzer to aktorka serialowo-musicalowa, związana na stałe z Teatrem Buffo i Teatrem Komedia. Wcześniej Polsat potwierdził udział  Joanny Liszowską i Jacka Kawalca . Wielką niewiadomą pozostaje nadal ósmy uczestnik.   Tak wygląda, niepełna jeszcze, lista gwiazd drugiej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Joanna Liszowska Jacek Kawalec Maja Bohosiewicz Rafał Brzozowski Barbara Melzer Kuba Molęda Magda Steczkowska Jak wam się podoba taki skład? Zobacz: A jednak! Doda pojawi się w "Twoja twarz brzmi znajomo"   Kasia Skrzynecka i jej niezwykłe metamorfozy w programie:

Magda Steczkowska bez makijażu
ONS
Newsy
Steczkowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Różnica jest ogromna
Tak się bawi na planie "TTBZ"

Magda Steczkowska ma na swoim koncie mnóstwo płyt i nagrań, ale mimo wszystko pozostaje w cieniu swojej siostry, Justyny . Teraz piosenkarka będzie miała okazję w pełni zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Wszystko za sprawą programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ", gdzie co tydzień wcielać się będzie w najpopularniejszych artystów w Polsce i na świecie. Przypomnijmy:  Steczkowska nie wytrzymała napięcia. Pokazała pierwsze zdjęcie z "TTBZ" Praca nad daną postacią może trwać godzinami. Magda musi jednak przyzwyczaić się do długiej i monotonnej charakteryzacji. Dla wokalistki nie stanowi to jednak problemu. Niedawno na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją bez makijażu. Ciężko na nim rozpoznać Steczkowską . Wiemy jednak, że Magda da z siebie wszystko podczas występów w show. To dla niej wielka szansa na dalszy rozwój muzycznej kariery. Czekacie na drugi sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobacz:  Jest pierwsze zdjęcie nowego jury TTBZ. Skrzynecka na pierwszym planie   Tak wyglądał finał pierwszej edycji "TTBZ"

Magda Steczkowska o dzieciach
ONS
Newsy
Córkę Steczkowskiej zapamiętają w szkole na długo: Nauczyciele mieli łzy w oczach
Wokalistka opowiedziała o swoich pociechach

Magda Steczkowska wreszcie wychodzi z cienia swojej starszej siostry, Justyny Steczkowskiej . Teraz mamy okazję podziwiać jej talent wokalny i sceniczny w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" . Zobacz: Chwile grozy Magdy Steczkowskiej na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Rodzina Steczkowskich to niewątpliwie kuźnia talentów muzycznych. Zarówno Magda Steczkowska, jak i Justyna zawsze podkreślają, że najbliżsi są dla nich najważniejszi, a muzyka łączy pokolenia. Obie panie wydały na świat potomstwo, które również wychowywane jest w duchu muzyki. W ostatnim wywiadzie, który ukazał się na blogu Anny Muchy , Magda Steczkowska wyznała, że jej córki mają talent muzyczny:   Chciałabym, żeby były szczęśliwe i robiły w życiu to co będzie im sprawiało radość. Są bardzo uzdolnione muzycznie. Mają piękne głosy. A co będą robić w przyszłości – czas pokaże. Piosenkarka jest bardzo dumna ze swoich dzieci, a zwłaszcza z ich osiągnięć: Zosia ma niezwykły dar bo oprócz pięknej barwy głosu potrafi zaczarować emocjami. Rzadko zdarza się to u 12 latki. Kiedyś na szkole zaśpiewała balladę Adele. Nauczycielka powiedziała mi potem, że na sali zrobiła się cisza jak makiem zasiał, a nauczyciele mieli łzy w oczach. Duma mnie rozpierała.    Dzieci są dla Magdy Steczkowskiej najważniejsze, co zawsze podkreśla. Wszystkie swoje plany dostosowuje do nich i stara poświęcać się im, jak najwięcej uwagi. Czy ma jakiś sposób na bycie fajną mamą?   Nie ma żadnego przepisu, instrukcji obsługi, jak być fajną mamą, choć napisano pewnie tysiące poradników. Ale chciałabym, żeby moje córki tak o mnie myślały. Każdy szuka własnej drogi do swoich dzieci. Szanuję ich prywatność, słucham, a przynajmniej się staram, daję im dużo miłości i zaufania. Dużo rozmawiamy i czasami zadziwia mnie ogromnie ich...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner