Magda Steczkowska odmawiała udziału w TzG
ONS

Steczkowska odmawiała wzięcia udziału w TzG. Do TTBZ namówiła ją inna gwiazda

Magda Steczkowska odmawiała udziału w TzG
ONS

Magda Steczkowska od lat doskonale radzi sobie na polskiej scenie muzycznej - ma na koncie kilkanaście płyt i nagrań, ale ciągle pozostaje w cieniu swojej siostry, Justyny. Wokalistka ma teraz ogromną szansę, by pokazać się słuchaczom z innej strony w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przypomnijmy: Steczkowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Różnica jest ogromna

Okazuje się, że zanim Magda przyjęła propozycję udziału w "TTBZ" przez kilka ostatnich lat konsekwentnie odmawiała występów w m.in. "Tańcu z Gwiazdami". Wraz z rodziną, mężem i trzema córkami, mieszka pod Krakowem, a nagrania show odbywają się w Warszawie. Dla Steczkowskiej najbliżsi zawsze stanowili priorytet, dlatego też nie mogła pozwolić sobie na udział w programie.

Teraz sytuacja trochę się zmieniła. Dzieci Magdy trochę podrosły, a piosenkarka chciała spróbować swoich sił w czymś zupełnie dla niej nowym. W podjęciu decyzji o udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, pomogła jej Katarzyna Skrzynecka:

Gdy dostałam propozycję, zadzwoniłam do Kasi, która opowiedziała mi ze szczegółami jak wyglądają prace na planie tego programu. Jak do tej pory wszystko się sprawdza: jest i zabawa, i ciężka praca, dużo radości, są ogromne emocje - mówi Steczkowska w rozmowie z "Party"


Gwiazda zastanawia się teraz nad udziałem w "TzG". Chcielibyście ją zobaczyć na parkiecie?

Zobacz: Magda Steczkowska pokazała córkę na charytatywnej imprezie


Drugi odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":
 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44