Magda Narożna ma żałobę

Magda Narożna z "Pięknych i młodych" w żałobie. Fani dopytywali, czy straciła dziecko 

Magda Narożna ma żałobę

Magda Narożna opublikowała niedawno bardzo przykry wpis o stracie bliskiej osoby. Liderka zespołu "Piękni i młodzi" oraz gwiazda nadchodzącej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poinformowała fanów, że ostatnie dni nie były dla niej łatwe:

Witajcie:) co u Was dobrego ? Dla mnie ostatnie dni nie należały do najlepszych 😢 życie jest kruche i nie zawsze sprawiedliwe , lecz zawsze trzeba podnieść głowę do góry i podążać dalej . A gdy jest obok osoba na która zawsze możesz liczyć , jest dużo prościej ! Miłego i spokojnego wieczoru życzymy Wszystkim :)

Co się wydarzyło w życiu Magdy?

Magda Narożna w żałobie

Pod zdjęciem Magdy, na którym pozuje z partnerem Krzysztofem, pojawiło się mnóstwo komentarzy wyrażających współczucie. Część z internautek sugerowała, że Narożna straciła dziecko. 

Madziu wiem co czujesz dobrze wiem ja w poniedziałek straciłam nasze maleństwo w 26 tygodniu ciazy jest to dla mnie ogromny ból ktorego nic nie jest w stanie ukoić.😔😥 Ale ważne że mam cudowne osoby wokół siebie które pomagają mi przetrwać - brzmiał komentarz jednej z fanek.

Magda odpowiedziała:

bardzo mi przykro ! Nie jestem w stanie napisać coś mądrego bo nigdy nie przeżyłam podobnego doświadczenia. Moje kondolecje

Mimo jej odpowiedzi i tak pojawiały się kolejne komentarze o dziecku. Narożna postanowiła więc zabrać głos na swoim InstaStories tłumacząc jeszcze raz:

Wczoraj dodałam post i dzisiaj jak się obudziłam to poczytałam komentarze. Ja teraz się nie dziwie ze portale plotkarskie piszą potem takie głupoty na temat życia, np. mojego, jak pojawia się kilka komentarzy, które w ogóle nie mają związku ze sprawą. Wnioskuję z komentarzy, że myślicie, że straciłam dziecko z Krzysiem, ale nic takiego nie miało miejsca [...] Odkąd urodziłam Gabrysię nigdy nie byłam w ciąży. Nie wiem w ogóle skąd w głowach pojawiają się takie domysły - powiedziała piosenkarka.

Wokalistka wyjaśniła:

Straciłam po prostu bliską osobę z rodziny, jest mi przykro. To były ciężkie dni dla mnie. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, które do mnie dotarły. Osobom, które nie mają zielonego pojęcia o życiu innych, nie znają nawet tych osób, radzę po prostu ugryźć się w język i nie komentować. Nie wywoływać jakiś afer, bo nie każdy jest odporny psychicznie i niektórzy naprawdę na tym cierpią i bardzo to biorą do siebie. Więc naprawdę warto się zastanowić. A wam życzę dużo zdrówka i oby takich sytuacji było jak najmniej w życiu - powiedziała Narożna.

Magdzie składamy szczere kondolencje.

Magda Narożna jest liderką zespołu "Piękni i młodzi"

Magda Narożna siedzi na kanapie
Instagram

 

Więcej na temat Piękni i młodzi
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43