Magda Narożna odniosła się do kontrowersji związanych z wyborem Blanki w preselekcjach do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. 23-latka wygrała z utworem "Solo" i pojedzie reprezentować Polskę w Liverpoolu. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" nie ukrywa, że spodziewała się takiego werdyktu...

Reklama

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" o Blance i Eurowizji 2023

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" w rozmowie z Party.pl zdradziła, że spodziewała się wygranej Blanki w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Gwiazda disco-polo uzasadniła swoją decyzję i nie ukrywa, że Polacy lubią taką "lekką" muzykę.

Ja się spodziewałam, że ten utwór wygra. To jest Polska... Wiem, co Polacy lubią. W Polsce lubią muzykę taneczną, lekką, zwiewną, więc jakby tutaj się spodziewałam - powiedziała wprost Magda Narożna z "Pięknych i Młodych".

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" dodaje też, że jest daleka od komentowania werdyktu jury i mówi wprost:

Tak wybrali! Nie wiem, czy dobrze czy źle. Wiem, że tam jest jakieś zamieszanie. Ja o tym nie decydowała, więc niech oni się tłuką między sobą.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Magdaleną Narożną. Padły zaskakujące słowa! Magda Narożna też wysyłała swoje zgłoszenie na Eurowizję!?

Zobacz także: Eurowizja 2023: wzburzony Allan Krupa o znajomości z Blanką. "Robicie wokół mnie i mojej kobiety aferę"

Zobacz także
Piotr Molecki/East News
Reklama

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama