Magda Mołek prowadziła festiwal Top of the top 2019
East News

Sukienka za kolana potrafi skrócić każde nogi, ale Magda Mołek i tak ją założyła! Efekt? Wow!

Magda Mołek prowadziła festiwal Top of the top 2019
East News

Trzeciego dnia festiwalu Top of the Top 2019 w Sopocie na scenie mogliśmy podziwiać całą plejadę polskich artystów. Nie zabrakło Maryli Rodowicz czy Michała Szpaka, którzy jak zwykle zwracali uwagę swoimi stylizacjami. Nie da się jednak ukryć, że nie tylko od nich nie dało się oderwać wzroku, ale także od Magdy Mołek, która prowadziła koncert "Przeboje z winyli"! Gwiazda postawiła na sukienkę, która nie na każdej figurze wyglądałaby korzystnie! Zobaczcie poniżej, jak Magda Mołek wyglądała podczas festiwalu! 

Magda Mołek w różowej sukience na festiwalu w Sopocie

Magda Mołek poprowadziła koncert "Przeboje z winyli" trzeciego dnia festiwalu Top of The Top 2019 w Sopocie. Gwiazda zaprezentowała się na scenie w stylizacji, która zwraca uwagę - zarówno ze względu na krój kreacji, jak i jej kolor. Magda Mołek postawiła bowiem na sukienkę za kolana w intensywnym różu.

Trzeba przyznać, że ta sukienka nie na każdej figurze prezentowałaby się dobrze. Miała ryzykowną długość za kolana, a nie jest tajemnicą, że długość midi potrafi optycznie skrócić nogi. Do tego bufiaste rękawy, choć supermodne w tym sezonie, potrafią powiększać ramiona, natomiast liczne marszczenia na całej długości mogą dodawać nadprogramowe kilogramy. W przypadku Magdy Mołek nic z tych rzeczy nie miało miejsca! Prowadząca wyglądała świetnie, a sukienka tylko podkreśliła jej idealną figurę. 

A wam podobała się stylizacja Magdy Mołek?

Magda Mołek na festiwalu Top of the top 2019 w różowej sukience
East News

Magda Mołek postawiła na delikatny makijaż

Magda Mołek na festiwalu Top of the top 2019 w różowej stylizacji
East News

 

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12