Magda Mołek w szarym szaliku

Magda Mołek adoptowała dziecko! "Mam teraz dwóch synów i córkę"!

Magda Mołek w szarym szaliku

Magda Mołek rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, jednak czasem robi wyjątki. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" właśnie wyjawiła, że niedawno po raz trzeci została mamą. 43-latka zdecydowała się na adopcję. 

Magda Mołek adoptowała córkę 

Osiem lat temu Magda Mołek wyszła za mąż za prawnika Macieja Taborowskiego. Para doczekała się dwóch synów. Niedługo po ślubie urodził się Henryk, a w 2018 roku Stefan. Teraz okazuje się, że chłopcy zostali starszymi braćmi. Magda i jej mąż zdecydowali się na "wirtualną" adopcję dziewczynki. 

- Od wczoraj mam córeczkę. Śliczną dziewczynkę, którą wczoraj adoptowałam za pośrednictwem Internetu w waszej fundacji - zdradziła Magda Mołek przy okazji wizyty Szymona Hołowni w studiu "Dzień Dobry TVN".

Zobacz także: Magda Mołek pokazała się w bikini 4 miesiące po porodzie! Co za figura!

Dziennikarz w "Dzień Dobry TVN" opowiadał o działalności charytatywnej w Afryce. Kilka lat temu prezenter założył fundację pomagającą dzieciom na tym kontynencie. 

Magda, podobnie jak Martyna Wojciechowska, zdecydowała się na adopcję na odległość. Oznacza to, że co miesiąc musi przeznaczać określoną sumę pieniędzy na rozwój i edukację dziecka. Warto przypomnieć, że wyżej wspomniana podróżniczka w taki sposób adoptowała już szóstkę dzieci. 

To był bardzo wzruszający moment. Bibianka ma siedem miesięcy. Mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo. Mam teraz dwóch synów i córkę. Każdemu polecam ten rodzaj pomocy - mówiła Mołek w "Dzień Dobry TVN". 

Co za piękny gest!

Magda Mołek jest teraz mamą trójki dzieci!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozdwojona, czy roz(s)trojona ? 🙎+🙍+🙍 #weekend #workday #dzieńdobrytvn #flowers #springfashion

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek)

Dziennikarka ma dwóch synów i córkę.

Magda Mołek
Instagram

Więcej na temat Magda Mołek
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43