To była piękna uroczystość! Magda Łucyan, która od kilku lat jest reporterką "Faktów", sztandarowego programu informacyjnego TVN, stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w Pałacu Rozalin. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło oczywiście przyjaciół Magdy z redakcji.

Reklama

Kogo zaprosiła na swój ślub? Zobaczcie poniżej!

Magda Łucyan z "Faktów" wzięła ślub

Magda Łucyan stanęła na ślubnym kobiercu w drugi weekend czerwca. Uroczystość zgromadziła w Pałacu Rozalin najbliższych dziennikarki oraz jej przyjaciół z pracy. Wśród gości wypatrzeć można było między innymi Krzysztofa Skórzyńskiego, Anitę Werner, Katarzynę Kolendę-Zaleską oraz Annę Dec. Ostatnia z nich była obecna również podczas wieczoru panieńskiego Magdy, który odbywał się w Trójmieście.

Zobacz także: Wieczór panieński Joanny Krupy! Tańce, napoje i szalony taniec Magdy Gessler!

Dzięki zdjęciom, które pojawiły się na instagramowych profilach dziennikarzy możemy podpatrzeć, jak wyglądała panna młoda. Okazuje się, że Magda Łucyan nie postawiła na klasyczną suknię ślubną. Dziennikarka wybrała kreację pokrytą koronkami, która doskonale podkreśliła jej smukłą sylwetkę. Później przyszła pora na huczne wesele!

Zobacz także

Kim jest Magda Łucyan?

Magda Łucyan w 2012 roku dołączyła do zespołu "Faktów". Już rok później zaczęła przygotowywać materiały do głównego wydania programu, jako najmłodsza ze wszystkich dziennikarzy. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych reporterek. Jej seria materiałów na temat bohaterów Powstania Warszawskiego chwytała za serce.

Młodej parze życzymy dużo szczęścia i miłości!

Zabawa na weselu trwała w najlepsze!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama