Magda Łucyan z "Faktów" wzięła ślub
Instagram

Gwiazda TVN wzięła ślub! Na weselu dużo znanych twarzy

Magda Łucyan z "Faktów" wzięła ślub
Instagram

To była piękna uroczystość! Magda Łucyan, która od kilku lat jest reporterką "Faktów", sztandarowego programu informacyjnego TVN, stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w Pałacu Rozalin. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło oczywiście przyjaciół Magdy z redakcji.

Kogo zaprosiła na swój ślub? Zobaczcie poniżej! 

Magda Łucyan z "Faktów" wzięła ślub

Magda Łucyan stanęła na ślubnym kobiercu w drugi weekend czerwca. Uroczystość zgromadziła w Pałacu Rozalin najbliższych dziennikarki oraz jej przyjaciół z pracy. Wśród gości wypatrzeć można było między innymi Krzysztofa Skórzyńskiego, Anitę Werner, Katarzynę Kolendę-Zaleską oraz Annę Dec. Ostatnia z nich była obecna również podczas wieczoru panieńskiego Magdy, który odbywał się w Trójmieście. 

Zobacz także: Wieczór panieński Joanny Krupy! Tańce, napoje i szalony taniec Magdy Gessler!

Dzięki zdjęciom, które pojawiły się na instagramowych profilach dziennikarzy możemy podpatrzeć, jak wyglądała panna młoda. Okazuje się, że Magda Łucyan nie postawiła na klasyczną suknię ślubną. Dziennikarka wybrała kreację pokrytą koronkami, która doskonale podkreśliła jej smukłą sylwetkę. Później przyszła pora na huczne wesele!

Kim jest Magda Łucyan?

Magda Łucyan w 2012 roku dołączyła do zespołu "Faktów". Już rok później zaczęła przygotowywać materiały do głównego wydania programu, jako najmłodsza ze wszystkich dziennikarzy. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych reporterek. Jej seria materiałów na temat bohaterów Powstania Warszawskiego chwytała za serce.

Młodej parze życzymy dużo szczęścia i miłości!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To była czysta magia ✨ #whataday #whatanight

Post udostępniony przez Magda Łucyan (@magda_lucyan)

Zabawa na weselu trwała w najlepsze!

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41