Party Stories
Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy

Maciek wyzna miłość swojej kandydatce? Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! 

W sieci pojawił się gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Co tym razem wydarzy się w programie? Wszystko wskazuje na to, że jeden z rolników już zakochał się w jednej ze swoich kandydatek! Maciek zdecydował się na bardzo odważne i szczere wyznanie! Która kandydatka skradła serce rolnika? Zobaczcie to nagranie!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Szczere wyznanie rolnika

W minioną niedzielę widzowie mogli zobaczyć pierwsze randki rolników i rolniczki z wybranymi przez nich kandydatkami  kandydatami. Teraz uczestnicy siódmej edycji "Rolnik szuka żony" będą musieli zdecydować, kto przejdzie do następnego etapu, a z kim się pożegnają. W programie z pewnością nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wielkich emocji. Wszystko wskazuje również że będziemy świadkami rodzącej się miłości między Maćkiem, a jedną z jego kandydatek! Rolnik nie będzie ukrywać, że zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia i możliwe, że to się dzisiaj stało- wyznał szczerze rolnik. 

O kim mówił Maciek? Czyżby jego serce skradła Monika, nauczycielka matematyki i chemii, która już podczas czytania listów zrobiła na rolniku największe wrażenie? 

Zobaczcie zwiastun najnowszego odcinka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Kogo do dalszego etapu zaproszą Magdalena, Maciej, Paweł, Józef oraz Dawid? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 27 września! 

Przypominamy, że po ostatnim odcinku internauci odkryli, że Monika, kandydatka Maćka, jest łudząco podobna do kobiety, która pojawiła się w szóstej edycji show...

Zobacz także: Jedna z kandydatek Maćka pojawiła się w 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Internauci pokazali zaskakujące zdjęcie! 

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony".

W kim zakochał się Maciek?

Maciej z
Mat. promocyjne

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Odlicamy dni do premierowego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony" . Jak zdradziła nam prowadząca program Marta Manowska , na planie rolnikom zawsze towarzyszą wielkie emocje. I czasem jest to wielka euforia, ale często zdarzają się i łzy. Co gwiazda mówi o nagraniach do nowej edycji? Zobaczcie w naszym wideo. Przy okazji zapytaliśmy Martę Manowską o jej sposób, jak „otwiera” uczestników programu. Zobaczcie, co nam powiedziała prowadząca hit TVP.  Zobacz także:  Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną? Marta Manowska już 7. raz poprowadzi hitową produkcję TVP

Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?
Newsy
"Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"

Między kandydatkami Dawida pojawił się konflikt? Kandydatki rolnika są o siebie zazdrosne? Patrząc na zwiastun najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony" wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się nerwowo. A co słychać u pozostałych rolników i ich kandydatek? Spójrzcie tylko na TO nagranie. W sieci pojawił się gorący zwiastun programu TVP! Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę fani niestety nie zobaczyli nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Emisja programu została odwołana ze względu na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na szczęście już w najbliższą niedzielę, 18 października, Telewizyjna Jedynka pokaże premierową odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach. Co tym razem wydarzy się w programie? Kandydatki i kandydaci Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida zobaczą, jak wygląda codzienność na wsi. Czy zobaczymy, jak między rolnikami a ich faworytkami rodzi się uczucie?  Wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się gorąco! Zaczyna zgrzytać - przyznała kandydatka Dawida . A co wydarzy się u pozostałych uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony".  Magda zaciągnie swoich kandydatów do ciężkiej  pracy,  Józef zaproponuje swoim kandydatkom wspólny trening, a Paweł wybierze się na romantyczną randkę z Natalią! Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Będziecie oglądać? My z pewnością! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu!  Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Kolejna odsłona show już 18 października w TVP.  

Katarzyna i Maciek z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Katarzyna, kandydatka Maćka z "Rolnik szuka żony" ma już doświadczenie przed kamerą! Gdzie występowała? 

A to niespodzianka! Fani "Rolnik szuka żony" odkryli, że jedna z kandydatek Maćka występowała już w innych programach telewizyjnych. Kobieta miała wziąć udział w dwóch produkcjach na antenach TVN i Polsat Cafe! Będziecie w szoku, kiedy zobaczcie zdjęcie Katarzyny z przeszłości. W ostrym makijażu, czarnych włosach i w odważnej stylizacji naprawdę trudno ją rozpoznać! W jakich programach występowała kandydatka Maćka? Po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" internauci zauważyli, że jedna z kandydatek Maćka jest łudząco podobna do kobiety, która wystąpiła w szóstej edycji programu TVP. Fani uznali, że Monika to znajoma Seweryna, która pojawiła się w jednym z odcinków show. Teraz okazuje się, że to nie koniec zaskoczeń! Wśród pozostałych kandydatek Maćka internauci rozpoznali, że Katarzyna szukała miłości również w innych programach telewizyjnych. - Była w programie Miłość od kuchni - Tę Panią kojarzę z jednego programu telewizyjnego... - I jeśli dobrze kojarzę Randka z nieznajomym- czytamy pod zdjęciem Katarzyny na Facebooku. Okazuje się więc, że kandydatka Maćka w przeszłości brała udział w "Miłości od kuchni" w TVN Style oraz w "Randce z nieznajomym" w Polsat Cafe.  Opublikowany przez Randka z Nieznajomym   Poniedziałek, 7 stycznia 2019 Myślicie, że Katarzyna znajdzie miłość w "Rolnik szuka żony"? Waszym zdaniem pasuje do Maćka? Zobacz także:  Maciek wyzna miłość swojej kandydatce? Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!  Katarzyna znajdzie miłość w programie "Rolnik szuka żony"?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner