Maciej Musiał czeka z dziewictwem
Akpa
Newsy

Musiał opowiedział o swoim dziewictwie

Stracił czy nie?

Maciej Musiał chociaż niedawno urządził huczną osiemnastkę to bardzo dba o wizerunek grzecznego i pobożnego chłopaka. Twierdzi, że Bóg w jego życiu odgrywa bardzo ważną rolę. Dzięki takim poglądom młody aktor zyskuje coraz większe grono fanów. Przypomnijmy: "Dostaję sporo od Boga"

Celebryta w wielu wywiadach podkreślał, że jest bardzo wierzący i stara się kierować w życiu tradycyjnymi wartościami. Dotyczy to również sfery seksualnej, tak mocno eksploatowanej przez współczesną młodzież. Okazuje się, że Musiał ma zupełnie inne podejście do tego tematu - chce utrzymać dziewictwo aż do ślubu.

Często zastanawiam się nad tym, czy nie zachować dziewictwa aż do ślubu. Rozważam to - wyznał w rozmowie z "Na Żywo".


Ciekawe, co będzie opowiadał w wywiadach za kilka lat. Może uraczy nas tak samo barwnymi historiami jak Doda? Zobacz: Kiedy i z kim Doda straciła dziewictwo?

Maciej Musiał na planie serialu Rodzinka.pl

Maciej Musiał w samych bokserkach:

Doda jest w ciąży
Newsy
Doda jest w ciąży?! "Biją we mnie dwa serca"
Dlatego protestowała z wózkiem?

Doda na swoim Facebooku znów zamieściła dwuznaczny i tajemniczy post, który w najprostszej interpretacji wskazywałby, że wkrótce gwiazda zostanie mamą. Od jakiegoś czasu Doda regularnie powtarza w wywiadach, że chciałby w końcu urodzić dziecko i jest na to w pełni gotowa. Zobacz: "Fajnie byłoby mieć maluszka" Teraz na swojej ścianie, na profilu zamieściła dwa wpisy - pierwszy po hebrajsku, drugi po polsku. Oba nawiązują do miłości: - Chciałabym żeby ktoś wypełnił w moim sercu pustkę na długo - przetłumaczyli fani Dody zakodowany po hebrajsku wpis. Drugi pojawił się wczoraj wieczorem i wywołał w mediach ferment. Nawet przedstawiciele fan klubu Dody nie wiedzą o co ich idolce może chodzić. - Od niedawna bije we mnie drugie serce . Wszystko brzmi bardzo tajemniczo. Czy za kilka dni Doda wrzuci na fanpage scan badania USG? Przypomnijmy, że niedawno równie tajemnicze wpisy zamieścił Maciej Musiał. Zobacz: "Pusta w moim sercu... Ktoś ją wypełni?" Niedawno Doda wzięła udział w manifestacji przeciwko GMO. Gwiazda na Placu Zamkowym protestowała prowadząc pusty wózek:

Rodzina Doda i Emila Haidara jest przeciwna ich związkowi
ONS
Newsy
Doda nie ukrywa, że chce być żoną Haidara. Artystka już poczyniła pierwsze kroki
To będzie świadoma decyzja

Doda i Emil Haidar są w sobie bardzo zakochani. Artystka nie ukrywa tego, że jest szczęśliwa i wreszcie znalazła odpowiedniego mężczyznę. Plotkowano nawet, że para jest ze sobą pomimo sprzeciwu rodzin. Zobacz:  "Miłość wbrew rodzinie"? Ojciec Haidara skomentował związek Emila z Dodą Rabczewska poważnie traktuje nową relację i w wywiadach wspominała nawet o ślubie. Jeszcze kilkanaście dni temu mówiono o tym, że wkrótce w życiu zakochanym stanie się coś wyjątkowego, ale do tej pory nie zdradzili tej tajemnicy. Wszystko wskazuje na to, że ich miłość zmierza w dobrą stronę, a w "Gwiazdach" pojawiły się dzisiaj zdjęcia Dody, która z koleżanką udała się do kościoła. Jej asystentka podobno nie zaprzecza, że może chodzić o ustalenie daty ślubu, a Doda jest gotowa na poważne deklaracje. Jej znajomi także skomentowali całe to zamieszanie: Chce mieć gwarancję, że Emil jej nie opuści. Będzie ten ślub? Zobacz:  Doda pokazała zdjęcie z obrażonym Haidarem. Odpowiedział na jej podpis: Nie obrażony, tylko...     Haidar przyjechał po Dodę luksusowym samochodem:

Osiemnastka Maciej Musiała
Facebook
Newsy
18-stka Maciej Musiała: On wie jak dopieścić fanów. Zaprosił ich na...
Maciej dba o swoich wielbicieli

Maciej Musiał to najbardziej popularny aktor młodego pokolenia w Polsce. Nazywano często "polskim Justinem Bieberem" jest ulubieńcem nastoletnich fanek, często też pojawia się w mediach. W lutym tego roku skończył 18 lat i niejednokrotnie w wywiadach snuł plany dużej imprezy z tej okazji, ale z powodu Wielkiego Postu ją odwołał. Przypomnijmy: Maciej Musiał odwołał 18-tkę! Impreza urodzinowa jednak się odbędzie i to już jutro! Za pośrednictwem swojego profilu na portalu Facebook Musiał zainicjował też konkurs, w którym jego fani mogą wygrać jedno podwójne zaproszenie na sobotnią imprezę! DOBRA, zgodnie z obietnicą czas na KONKURS, w którym do wygrania jest PODWÓJNE zaproszenie na moją imprezę urodzinową, która odbędzie się... w tą sobotę, w Warszawie. Przepraszam, że tak późno, ale dopiero dziś na 100 procent wszystko wiadomo. OKEJ> Zasady, lajkujemy, udostępniamy i w komentarzu wklejamy LINK do piosenki, którą chcielibyście usłyszeć na TURBOimprezie. Jutro po południu wylosuję, jedną osobę, z którą pobansujemy;) POWODZENIA!!!!!:* - napisał (pisownia oryginalna). Jeśli Musiał zorganizuje swoją osiemnastkę z takim rozmachem, o jakim opowiadał jeszcze kilka tygodni temu to szykuje się niezapomniane wydarzenie dla znajomych aktora. Chcielibyście tam być? Zobacz też zdjęcia Macieja Musiała na zakupach:

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner