Maciej Musiał odwołał 18stkę przez Wielki Post

Musiał: Dostaję sporo od Boga

Maciej Musiał odwołał 18stkę przez Wielki Post


18-stka Macieja Musiała była dla prasy kolorowej dość poczytnym tematem. Wszystko za sprawą gigantycznej imprezy urodzinowej, którą aktor planował od kilku tygodni. Ponoć miał być wynajęty klub, 300 zaproszonych gości oraz Tomasz Karolak w roli dj'a. Balanga w ostatniej chwili została jednak odwołana i przeniesiona na inny termin.

W rozmowie z AfterParty.pl Maciej zdradził, że zrezygnował w lutym z imprezy urodzinowej ze względu na post, który rozpoczął się w zeszłym tygodniu.

- Niestety zapomniałem, że zaraz po urodzinach jest Wielki Post. Nie mogłem zrobić imprezy wcześniej, bo wtedy mieliśmy ferie i wszyscy moi znajomi wyjechali. Przełożyłem po prostu 18-stkę na kwiecień. Uważam, że jestem osobą wierzącą i dostaję dosyć sporo od Boga i trzeba to jakoś oddawać - zdradził Musiał.

Przeniesienie imprezy jest dobrą informacją dla wszystkich fanek aktora. Przez najbliższe tygodnie ciągle mogą kombinować, jak wkręcić się na 18-stkę swojego idola.

Przypomnijmy, że Maciej został v-reporterem 2. edycji "The Voice of Poland". Tak wypadł na konferencji prasowej:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33