Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek w Nowym Jorku! Rozmawiają już o ślubie
Newsy

Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek w Nowym Jorku! "Rozmawiają już o ślubie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą sekretny ślub? Dziennikarz oświadczył się w wyjątkowych okolicznościach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to zdecydowanie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Choć wieść o związku uwielbianego przez widzów duetu prowadzących "Pytanie na śniadanie" z początku spotkała się z mieszanymi opiniami, dziś ta dwójka nie może narzekać na brak fanów, którzy bardzo im kibicują. Ostatnio wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już zaręczeni, a teraz media donoszą, gdzie dziennikarz postanowił uklęknąć przed swoją ukochaną! Kiedy ślub?

Nowe pary w polskim show-biznesie! Nie tylko Cichopek i Kurzajewski oraz Doda i Pachut

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek swój debiut na ściance jako para zaliczyli na gali z okazji 70-lecia TVP. To właśnie wtedy na dłoni gwiazdy "M jak Miłość" dostrzegliśmy piękny pierścionek, który - jak się okazuje - był wyjątkowym symbolem miłości.

- Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub! - zdradził znajomy z otoczenia pary w rozmowie z Party.pl.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub

Zobacz także: Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego!

Teraz media donoszą o szczegółach zaręczyn tej dwójki! Portal Pudelek.pl, powołując się na swojego informatora, przekazał że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się na początku listopada i to nie byle gdzie. Romantyczna chwila miała mieć miejsce w Nowym Jorku, gdzie prowadząca "Pytanie na śniadanie" towarzyszyła swojemu ukochanemu podczas wyjazdu na maraton. Co więcej, zakochani mają nawet już poważnie rozmawiać o ślubie.

- Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli. Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła - zdradziła Pudelkowi osoba z otoczenia pary.

Jak sądzicie, kiedy możemy spodziewać się ślubu? Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski póki co chcą razem zamieszkać i już rozglądają się za dużym domem. Co więcej, w rozmowie z Party.pl znajomy pary wyznał, że temat ceremonii ma pojawić się przy świątecznym stole! Myślicie, że by złożyć sobie przysięgę miłości, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydują się wyjechać za granicę? A może postanowią zorganizować sekretną uroczystość?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w objęciach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie (1)
Akpa

Roześmiani Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek

Zakochani Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Gałązka/Akpa
Newsy
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą zaręczyny z wielką pompą?! "Planowana jest sesja..."
Relacja Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego coraz szybciej się rozwija. Jak donoszą media, para zamierza ogłosić zaręczyny w wyjątkowy sposób!

Zaledwie kilka dni temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali na czerwonym dywanie jako para. Wszyscy patrzyli wtedy na okazały pierścionek aktorki. Jak potwierdził w rozmowie z Party.pl bliski znajomy pary, zakochani już się zaręczyli. Kiedy zamierzają ogłosić radosną nowinę?! Na jaw wychodzą nowe fakty. Jak donoszą media, sama Joanna Kurska wszystko zaplanowała! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą zaręczyny z wielką pompą? Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swój związek w dniu 40. urodzin aktorki, para jest na ustach wszystkich. Ogromne emocje wzbudzają nie tylko wymowne spojrzenia, jakimi się obdarowują czy czułe uśmiechy, ale też doniesienia o tym, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się . - Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub! - powiedział znajomy z otoczenia pary w rozmowie z Party.pl. Kiedy  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zjawili się razem na gali z okazji 70-lecia TVP , baczne oko paparazzi zauważyło na palcu prowadzącej "Pytanie na śniadanie" imponujący pierścionek. I choć prezenterka oficjalnie nie potwierdziła, że jest to biżuteria zaręczynowa, fani zakochanych nie mają wątpliwości i już oczekują potwierdzenia radosnej nowiny. Z medialnych doniesień wynika, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już niebawem ogłoszą zaręczyny i to w wielkim stylu, bo... na okładce! - Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad - wyznaje informator Pomponik.pl. Zobacz także:   Maciej Kurzajewski o pracy z Katarzyną...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
TYLKO U NAS! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się! 
Jak udało się nam ustalić, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to już narzeczeni! "Czekamy na ślub" - powiedział nam znajomy pary.

Ale nowina! Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym, oficjalnym wyjściu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jako pary, a tu kolejne wspaniałe wieści! Jak udało się nam ustalić, zakochani są już zaręczeni. Sprawdźcie szczegóły! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego to od kilku tygodni temat numer jeden w polskim show biznesie. Oficjalnie o łączącej ich relacji dowiedzieliśmy się na początku października. Para w dniu urodzin aktorki opublikowała na Instagramie swoje pierwsze wspólne zdjęcie i właśnie w taki sposób zakomunikowała światu o łączącym ich uczuciu. Na pierwsze wspólne wyjście pary musieliśmy poczekać kilka tygodni - to stało się w miniony weekend, kiedy to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zjawili się razem na gali z okazji 70-lecia TVP .  Nie ulega jednak wątpliwości, że teraz emocji wokół pary będzie jeszcze więcej, ponieważ właśnie dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się ! - Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub! - powiedział znajomy z otoczenia pary w rozmowie z Party.pl. Zobacz także:  Maciej Kurzejewski podziwiał Katarzynę Cichopek już w "M jak miłość"! Co nam zdradził? Rzeczywiście, na palcu aktorki podczas gali z okazji 70-lecia TVP dało się zauważyć przepiękny pierścionek. Teraz wszystko wskazuje na to, że jest on zaręczynowy! Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o debiucie na ściance: "Czujemy się bardzo dobrze" Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu życzymy wszystkiego dobrego! Wspaniale patrzy się na ich szczęście!

Katarzyna Cichopek pokazała pierścionek zaręczynowy
Newsy
Zakochani Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Na palcu prezenterki błyszczy pierścionek! [ZDJĘCIA]
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski za nic mają sobie kolejne afery z Pauliną Smaszcz. Para opuściła gmach TVP w cudownych nastrojach, jednak uwagę przyciąga piękny pierścionek, który pojawił się na dłoni aktorki!

Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili, że są w związku, stali się łakomym kąskiem dla paparazzi, którzy nie opuszczają ich nawet na krok. Zakochani zdają się nie zwracać uwagi, na aparaty, ponieważ są wpatrzeni w siebie i co chwila wymieniają się czułościami. Niedawno znajomy pary w rozmowie z party.pl potwierdził, że prowadzący "Pytanie na Śniadanie" są zaręczeni, a dzisiaj na palcu Katarzyny Cichopek widać było piękny pierścionek. Zobaczcie najnowsze zdjęcia paparazzi!  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie szczędzą sobie czułości pod studiem "Pytania na Śniadanie"  Katarzyna Cichopek  i Maciej Kurzajewski świata poza sobą nie widzą! Zakochani zaledwie kilka tygodni temu oficjalnie potwierdzili swój związek, a już szykują się kolejne rewolucje w ich życiu, bowiem  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się . Z medialnych doniesień wynika, że zakochani ogłoszą swoją decyzję fanom... na okładce magazynu! Już teraz na palcu prowadzącej  "Pytanie na śniadanie"  możemy dostrzec piękny pierścionek!  Zobacz także:   Katarzyna Cichopek pisze o Macieju Kurzajewskim i nie ukrywa swojego szczęścia: "Jak w bajce" Katarzyna Cichopek i  Maciej Kurzajewski  są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani pod gmachem Telewizji Polskiej nie szczędzili sobie czułych gestów, trzymali się za ręce i przytulali, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. Na palcu prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" połyskiwał piękny pierścionek! Zobaczcie więcej zdjęć! 

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik