Robert Moskwa i Patrycja Cieślak
ONS

Robert Moskwa wziął ślub z 22-latką! Jest trenerką i tańczy na rurze

Robert Moskwa i Patrycja Cieślak
ONS

 

Ślub Roberta Moskwy i Patrycji Cieślak


Wielka niespodzianka! Gwiazdor serialu “M jak miłość” Robert Moskwa wziął sekretny ślub ze swoją partnerką, Patrycją Cieślak. 50-letni aktor jest starszy od Patrycji o 28 lat, ale różnica wieku nie ma dla nich znaczenia. Połączyło ich gorące uczucie i w końcu zdecydowali się na ślub!


Para pobrała się w ubiegły weekend. Na uroczystość zaprosiła tylko najbliższą rodzinę, zabrakło kolegów aktora z planu “M jak miłość”. Robertowi i Patrycji zależało na tym, żeby był to skromny ślub, dlatego chcieli uniknąć medialnego szumu i obecności paparazzi na ceremonii. Wiadomość o ich ślubie i tak wyszła na jaw. “Super Express” zadzwonił do Roberta z gratulacjami.

“Celowo zrobiliśmy to w tajemnicy, ale jak widać, wy się dowiedzieliście. No jak mam się czuć? Czuję się bardzo dobrze, jestem szczęśliwy! Nie chcę jednak już mówić o swojej prywatności, taką przyjąłem zasadę, proszę mi wybaczyć”, powiedział Robert. 


Para poznała się cztery lata temu w szkole karate. Połączyła ich miłość do sportu - Robert od lat trenuje karate, Patrycja jest trenerką fitness i tancerką tańca na rurze. Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Zobacz: Aktorzy i politycy na Meczu Gwiazd w MiędzyzdrojachRobert Moskwa i Patrycja Cieślak na wakacjachRobert Moskwa i Patrycja Cieślak na wakacjach


 
Robert Moskwa i Patrycja Cieślak na otwarciu restauracjiRobert Moskwa na premierze płyty Tomka Luberta


 
 

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47