Party Stories
Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia!

W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wielkich emocji.

W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wielkich emocji. Jak już wiemy, sporo dzieje się w wątku Olka (Maurycy Popiel), który broniąc swoich bliskich doprowadził do śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski).

Chociaż śmierć psychopaty zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) to teraz prawdziwy koszmat przeżywa Olek Chodakowski. Młody lekarz walczy nie tylko z wyrzutami sumienia, ale również musi poradzić sobie z Kamilem (Marcin Bosak), który podejrzewa, że to właśnie Olek jest odpowiedzialny za zniknięcie jego kuzyna. Wkrótce Kamil wskaże policji, gdzie Chodakowski zakopał zwłoki Artura!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Policja nie odnajdzie zwłok Artura

Według doniesień portalu superseriale.se.pl, już w 1507. odcinku "M jak miłość" Kamil wskaże policji miejsce, w którym Olek zakopał zwłoki Artura. Co ciekawe, pomimo przekopania miejsca zbrodni śledczy nie odnajdą ciała Skalskiego! Wszystko dzięki Olewiczowi, który jakiś czas temu obiecał Olkowi, że pomoże mu uniknąć więzienia- mężczyzna odkopał zwłoki Artura i zakopał je w innym miejscu! 

Brak zwłok we wskazanym przez Kamila miejscu nie zakończy podejrzeń śledczych, którzy na miejscu przeprowadzą dokładne badania i zabezpieczą ślady biologiczne... Niestety, w tym samym odcinku prokuratura postawi Olkowi oficjalne zarzuty i lekarz trafi do aresztu.

Jak już wiemy, w trudnych chwilach Olek będzie mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich, a przede wszystkim na pomoc Anety z którą lekarz postanowi nawet wziąć ślub! 

Jak dalej potoczą się losy Olka Chodakowskiego i czy policja kiedyś odnajdzie zwłoki Artura? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie twarz gwałciciela! To pracownik w przychodni Rogowskich?

Olek trafi do aresztu, ale policja nie odnajdzie zwłok Artura.

Maurycy Popiel i Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

W trudnych chwilach Olek będzie mógł liczyć na wsparcie Anety.

Ilona Janyst na planie
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Zmieszany Rafał Mroczek o romansie Kingi i Pawła w "M jak miłość"! "Nie wiem, jak to obronić"
Rafał Mroczek w rozmowie z Party.pl skomentował zaskakujący romans swojego bohatera z "M jak miłość"!

Rafał Mroczek w rozmowie z Party.pl skomentował zaskakujący romans swojego bohatera z  "M jak miłość"! Jak aktor zareagował, kiedy dowiedział się, że Paweł zakocha się w żonie swojego brata bliźniaka? Fani uwielbianego przez widzów serialu byli w szoku, kiedy okazało się, że małżeństwo Kingi i Piotrka zostanie wystawione na bardzo poważną próbę. Jakiś czas temu okazało się bowiem, że brat Zduńskiego zakochał się w jego żonie! Chociaż Paweł próbuje bronić się przed tym uczuciem, to będąc przy Kindze robi wszystko, żeby się do niej zbliżyć. Ostatnio serialowy Piotrek ostrzegał Pawła, żeby nie rozbijał rodziny! Jak potoczą się ich dalsze losy? Tego dowiemy się już wkrótce z nowych odcinków "M jak miłość".  Posłuchajcie, jak Rafał Mroczek zareagował, gdy dowiedział się, że w "M jak miłość" będzie miał romans z Kingą (w tej roli Katarzyna Cichopek)! Paweł z "M jak miłość" zakochał się w żonie brata Zobacz także:  Kinga w "M jak miłość" zakochała się w Pawle!? Piotrek znów przyłapie ich razem

Hanna Żudziewicz i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek pomoże pięknej tancerce, a Nina poinformuje Joasię, że jest w ciąży! Zobaczcie opis i zdjęcia nowego odcinka
Dwie nowe bohaterki w "M jak miłość"!

Dwie nowe bohaterki w "M jak miłość"! Już w 1501 odcinku serialu zadebiutują nowe gwiazdy. Hanna Żudziewicz zagra kontuzjowaną tancerkę, która trafi pod opiekę Olka (Maurycy Popiel). W "M jak miłość" po raz pierwszy pojawi się również Katarzyna Mosek, która wcieli się w Olę, sympatyczną dziewczynę, która skradnie serca Marcina (Mikołaj Roznerski) i Kuby (Krzysztof Kwiatkowski). Jak potoczą się ich wątki i co jeszcze wydarzy się w nowej odsłonie hitu Telewizyjnej Dwójki? Zobaczcie zdjęcia i opis 1501 odcinka "M jak miłość", który zostanie wyemitowany już we wtorek 10 marca.  Zobacz także:   Kinga w "M jak miłość" zrezygnuje z prowadzenia bistro? Przejmie je Chodakowska?

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Olek z "M jak miłość" dostanie wezwanie na przesłuchanie! Przyzna się do zabójstwa Artura? 

Olek z "M jak miłość" trafi do więzienia? Przed nami kolejny, wyjątkowo emocjonujące odcinki serialu TVP! Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska), ale niestety, rozpoczęła tragedię w życiu Olka (Maurycy Popiel). Lekarz w obronie swoich bliskich zabił Skalskiego i prawdopodobnie już wkrótce za to odpowie. Okazuje się bowiem, że w jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Chodakowski dostanie wezwanie na przesłuchanie!  Olek przyzna się do zabójstwa Artura? Po śmierci Artura Olek bardzo długo ukrywał, co wydarzyło się w lesie nad jeziorem. Dopiero po jakimś czasie opowiedział o wszystkim Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Jego tajemnicę poznała również Aneta (Ilona Janyst) i Iza. Szybko okazało się również, że oprócz ogromnych wyrzutów sumienia Olek musi zmierzyć się również z szantażystą, który widział, co lekarz zrobił Skalskiemu i gdzie zakopał jego zwłoki. Jak już wiemy, Olewicz, który zażądał od Olka pieniędzy w zamian za milczenie ale po tym, jak lekarz uratował życie i zdrowie jego żony, zmienił do niego nastawienie i obiecał mu pomoc w zatuszowaniu sprawy. W 1489 odcinku spełni swoją obietnicę- wykopie zwłoki Artura i pochowa go w innym miejscu! Zagadkę zaginięcia Artura na prośbę ciotki będzie próbował rozwiązać Kamil (Marcin Bosak). Jak donosi "Świat seriali" Kamil będzie udawał pacjenta Olka, żeby zbliżyć się do Chodakowskich, których podejrzewa o zabicie Artura... Portal superseriale.se.pl informuje, że wkrótce złoki Artura zostaną odnalezione, a Olek dostanie wezwanie na policję! Czy policja będzie chciała oskarżyć Olka o zabójstwo? Lekarz przyzna się do wszystkiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner