Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

W "M jak miłość" Chodakowski stanie przed sądem i odpowie za zabójstwo Artura! Trafi do więzienia?

Olek z "M jak miłość" odpowie za śmierć Artura i trafi na długie lata do więzienia?

Olek z "M jak miłość" odpowie za śmierć Artura i trafi na długie lata do więzienia? Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach serialu emitowanego na antenie Telewizyjnej Dwójki?

Śmierć Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska), ale rozpoczęła dramat Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel)! Młody lekarz, przez którego nie żyje Artur, wciąż nie może pozbyć się wyrzutów sumienia, a na dodatek bliscy psychopaty zaczynają podejrzewać, że Olek może mieć coś wspólnego z jego zaginięciem. Ciotka i kuzyn Artura są pewni, że ktoś go zabił!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Olek trafi do więzienia?

W jednym z ostatnich odcinków Olek zrozumiał, że Kamil (Marcin Bosak) podejrzewa go o zabójstwo Artura. Kamil zaczął nachodzić Chodakowskiego w jego nowym domu. Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce Olek będzie musiał tłumaczyć się przed sądem!

Jak informuje portal superseriale.se.pl, na planie "M jak miłość" trwają właśnie nagranie nowych odcinków serialu, w których Chodakowski stanie przed sądem i odpowie za zabójstwo Artura! Kamil będzie jednym ze świadków oskarżenia i pogrąży Olka swoimi zeznaniami.

Lekarz będzie mógł jednak liczyć na wsparcie swoich bliskich, którzy będą bronić go przed sądem. Czy śledczy znajdą ostateczne dowody na winę Olka i czy Chodakowski trafi do więziania? Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy! Jak informuje portal superseriale.se.pl odcinki z zakończeniem rozprawy o zabójstwo Skalskiego widzowie najprawdopodobniej zobaczą pod koniec tego sezonu "M jak miłość" lub dopiero jesienią! 

Jak myślicie, Olek usłyszy wyrok i trafi do więzienia?

Zobacz także: Pamiętacie Elkę z "M jak miłość"? Co się dzieje z Moniką Obarą, która grała tę barwną postać?

Olek stanie przed sądem.

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Kamil pogrąży go swoimi zeznaniami?

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Newsy
W "M jak miłość" Marcin znów będzie zakapiorem? Mikołaj Roznerski zdradził nam jak zmieni się jego bohater
W "M jak miłość" Marcin znów będzie zakapiorem? Mikołaj Roznerski zdradził nam jak zmieni się jego bohater

Postać Marcina w "M jak miłość" , którą gra Mikołaj Roznerski , jest uwielbiana przez fanów tego serialu. Jednak kiedy tylko aktor dołączył do obsady produkcji, jego bohater często brnął w kontrowersyjne sytuacje i niejednokrotnie ściągał na siebie mnóstwo kłopotów. Ale z czasem Marcin przeszedł ogromną metamorfozę i od pewnego czasu jest opiekuńczym ojcem i troskliwym mężem. To jednak wkrótce może się zmienić! Zobacz także:  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski planują ślub? Znamy prawdę! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mikołajem Roznerskim, który wyjawił nam, że scenarzyści wrócili do Marcina "zakapiora"! Emocji w serialu "M jak miłość" na pewno nie zabraknie i będzie się działo naprawdę dużo! Zobaczcie co dokładnie wyjawił nam Mikołaj Roznerski. 

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Olek z "M jak miłość" dostanie wezwanie na przesłuchanie! Przyzna się do zabójstwa Artura? 
Olek z "M jak miłość" dostanie wezwanie na przesłuchanie! Przyzna się do zabójstwa Artura? 

Olek z "M jak miłość" trafi do więzienia? Przed nami kolejny, wyjątkowo emocjonujące odcinki serialu TVP! Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska), ale niestety, rozpoczęła tragedię w życiu Olka (Maurycy Popiel). Lekarz w obronie swoich bliskich zabił Skalskiego i prawdopodobnie już wkrótce za to odpowie. Okazuje się bowiem, że w jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Chodakowski dostanie wezwanie na przesłuchanie!  Olek przyzna się do zabójstwa Artura? Po śmierci Artura Olek bardzo długo ukrywał, co wydarzyło się w lesie nad jeziorem. Dopiero po jakimś czasie opowiedział o wszystkim Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Jego tajemnicę poznała również Aneta (Ilona Janyst) i Iza. Szybko okazało się również, że oprócz ogromnych wyrzutów sumienia Olek musi zmierzyć się również z szantażystą, który widział, co lekarz zrobił Skalskiemu i gdzie zakopał jego zwłoki. Jak już wiemy, Olewicz, który zażądał od Olka pieniędzy w zamian za milczenie ale po tym, jak lekarz uratował życie i zdrowie jego żony, zmienił do niego nastawienie i obiecał mu pomoc w zatuszowaniu sprawy. W 1489 odcinku spełni swoją obietnicę- wykopie zwłoki Artura i pochowa go w innym miejscu! Zagadkę zaginięcia Artura na prośbę ciotki będzie próbował rozwiązać Kamil (Marcin Bosak). Jak donosi "Świat seriali" Kamil będzie udawał pacjenta Olka, żeby zbliżyć się do Chodakowskich, których podejrzewa o zabicie Artura... Portal superseriale.se.pl informuje, że wkrótce złoki Artura zostaną odnalezione, a Olek dostanie wezwanie na policję! Czy policja będzie chciała oskarżyć Olka o zabójstwo? Lekarz przyzna się do wszystkiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:...

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek uniknie więzienia dzięki ciotce Artura? Zaskakujący zwrot akcji w serialu! 
M jak miłość: Olek uniknie więzienia dzięki ciotce Artura? Zaskakujący zwrot akcji w serialu! 

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" zostanie skazany za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) i trafi do więzienia? Brat Marcina (Mikołaj Roznerski) już od kilku miesięcy przeżywa prawdziwy dramat. Po tym, jak doprowadził do śmierci Skalskiego- broniąc Izę przed psychopatą- młody lekarz wpadł w depresję i do tej pory nie może poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości. Kilka tygodni temu policja aresztowała Olka i teraz wszyscy fani "M jak miłość" zadają sobie pytanie, czy wkrótce usłyszy wyrok czy może jednak uniknie więzienia. Teraz okazuje się, że Chodakowskiemu może pomóc... ciotka Artura! Olek nie trafi do więzienia? Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1520 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że ciotka Artura może pomóc Olkowi przed sądem! Jak to możliwe? Ciotka Skalskiego do tej pory robiła wszystko, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się z Arturem. Kobieta od samego początku czuła, że Artur nie żyje dlatego poprosiła Kamila (Marcin Bosak) o to, żeby dowiedział się, co stało się z jego kuzynem. Kamil wpadł w obsesję i robił wszystko, żeby poznać prawdę. Kiedy przez przypadek Olewicz opowiedział mu o tym, że Olek zabił Artura, od razu powiadomił policję. Teraz Olek czeka na sprawę, która przesądzi o jego przyszłości. W trudnych chwilach wspiera go rodzina i Budzyński (Krystian Wieczorek), który wkrótce przekaże lekarzowi dobrą wiadomość! Jak informuje portal superseriale.se.pl prawnik przyzna, że lekarzowi mogą pomóc zeznania ciotki Artura- kobieta zrozumie bowiem, że to Skalski był bezwględnym mordercą. Musisz mieć z tyłu głowy, że Gryc jako oskarżyciel posiłkowy jest wyjątkowym przeciwnikiem i czeka nas z nim ostra batalia. Z nim pójdzie nam zdecydowanie trudniej niż z panią Skalską, ciotką Artura. Po pierwszej...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner