Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

M jak miłość: Mateusz powie Lilce o dramacie swojego ojca! Co się dzieje z Markiem? Wróci do Grabiny? 

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Mateusz (Krystian Domagała) z "M jak miłość" już wkrótce przeprowadzi poważną rozmowę z Lilką (Monika Mielnicka) i opowie jej o dramacie swojego ojca! Co się dzieje z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski)? Niestety, przez trudną sytuacje ojca Mateusz będzie musiał zmienić swoje plany na przyszłość. O co chodzi? 

Mateusz opowie o problemach Marka

Serialowy Marek Mostowiak wyjechał z Grabiny już jakiś czas temu- stało się tak, kiedy z serialem "M jak miłość" pożegnał się Kacper Kuszewski, który od samego początku wcielał się w syna Barbary i Lucjana Mostowiaków. Po wyjeździe Marka z Polski Mateuszem opiekowali się jego najbliżsi, ale dziś Mateusz sam założył rodzinę i tworzy szczęśliwe małżeństwo z Lilką. Para ma wspólne plany i po zdanej maturze razem chcą wyjechać na studia do Warszawy. Niestety, teraz okazuje się, że zakochani będą musieli zmienić swoje plany! Jak informuje portal superseriale.se.pl już w 1528 odcinku "M jak miłość" Mateusz powie Lilce o dramacie swojego ojca. Mateusz zdecyduje, że będzie studiował zaocznie ponieważ nie może przerwać pracy kiedy jego ojciec przechodzi tak trudny czas. Kiedy Lilka zacznie mówić mu o swoich obawach związanych z wyjazdem do Warszawy Mateusz powie jej prawdę o Marku!

Cholera, jak to możliwe, że mój ojciec aż takim cholernym dupkiem! I co z tego, że studia, że Warszawa... teraz boję się, że mama zostanie tutaj kompletnie sama. Ktoś musi mieć na nią oko- zacznie zmartwiona Lilka.

Ja będę miał. Nie miałem okazji ci jeszcze powiedzieć... Nie idę na studia, To znaczy pójdę, tylko zaocznie. A w tygodniu będę pracował. Tata jest w złej sytuacji, nie chcę ciągnąc od nich kasy- wyzna szczerze Mateusz.

Co się dzieje z Markiem Mostowiakiem? Czy ojciec Mateusza będzie musiał wrócić do Polski? Odpowiedzi na te pytania poznamy z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Natalka w "M jak miłość" opowie o zdradzie Franka! Dlaczego zostawiła córkę w Australii?

Mateusz powie Lilce o problemach ojca.

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Co się dzieje z Markiem?

Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak na planie serialu M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01