Party Stories
Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy

M jak miłość: Mateusz powie Lilce o dramacie swojego ojca! Co się dzieje z Markiem? Wróci do Grabiny? 

Mateusz (Krystian Domagała) z "M jak miłość" już wkrótce przeprowadzi poważną rozmowę z Lilką (Monika Mielnicka) i opowie jej o dramacie swojego ojca! Co się dzieje z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski)? Niestety, przez trudną sytuacje ojca Mateusz będzie musiał zmienić swoje plany na przyszłość. O co chodzi? 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Mateusz opowie o problemach Marka

Serialowy Marek Mostowiak wyjechał z Grabiny już jakiś czas temu- stało się tak, kiedy z serialem "M jak miłość" pożegnał się Kacper Kuszewski, który od samego początku wcielał się w syna Barbary i Lucjana Mostowiaków. Po wyjeździe Marka z Polski Mateuszem opiekowali się jego najbliżsi, ale dziś Mateusz sam założył rodzinę i tworzy szczęśliwe małżeństwo z Lilką. Para ma wspólne plany i po zdanej maturze razem chcą wyjechać na studia do Warszawy. Niestety, teraz okazuje się, że zakochani będą musieli zmienić swoje plany! Jak informuje portal superseriale.se.pl już w 1528 odcinku "M jak miłość" Mateusz powie Lilce o dramacie swojego ojca. Mateusz zdecyduje, że będzie studiował zaocznie ponieważ nie może przerwać pracy kiedy jego ojciec przechodzi tak trudny czas. Kiedy Lilka zacznie mówić mu o swoich obawach związanych z wyjazdem do Warszawy Mateusz powie jej prawdę o Marku!

Cholera, jak to możliwe, że mój ojciec aż takim cholernym dupkiem! I co z tego, że studia, że Warszawa... teraz boję się, że mama zostanie tutaj kompletnie sama. Ktoś musi mieć na nią oko- zacznie zmartwiona Lilka.

Ja będę miał. Nie miałem okazji ci jeszcze powiedzieć... Nie idę na studia, To znaczy pójdę, tylko zaocznie. A w tygodniu będę pracował. Tata jest w złej sytuacji, nie chcę ciągnąc od nich kasy- wyzna szczerze Mateusz.

Co się dzieje z Markiem Mostowiakiem? Czy ojciec Mateusza będzie musiał wrócić do Polski? Odpowiedzi na te pytania poznamy z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Natalka w "M jak miłość" opowie o zdradzie Franka! Dlaczego zostawiła córkę w Australii?

Mateusz powie Lilce o problemach ojca.

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Co się dzieje z Markiem?

Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak na planie serialu M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Basia Kurdej - Szatan
East News
Newsy
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?

Barbara Kurdej - Szatan lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko. Już wiadomo, że do rodziny Szatanów dołączy chłopiec, który najprawdopodobniej dostanie na imię Henio! Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna i świetnie się czuje, jednak teraz obowiązki zawodowe odkłada na dalszy plan. Najważniejszy jest maluszek, na którego tak długo czekała.  Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół   Jak wiadomo Basia Kurdej - Szatan jest gwiazdą "M jak miłość", występuje również w innych serialach i na deskach teatrów. Jak długą przerwę po urodzeniu dziecka planuje zrobić sobie gwiazda? Kiedy znów będziemy mogli ją gdzieś zobaczyć?  Zobaczcie co powiedziała na ten temat Barbara Kurdej - Szatan, oglądając wideo powyżej. 

Kinga, Magda i Andrzej z M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Słynne cytaty z "M jak miłość". Pamiętacie, kto to powiedział? Sprawdź się w naszym quizie

Serial "M jak miłość" od lat cieszy się ogromną popularnością i niezmiennie jest jednym z hitów TVP2. W tym roku "Emka" będzie obchodziła 20. urodziny. Co prawda przez te lata wielu aktorów odeszło z serialu, inni dołączyli do obsady, zmieniały się wątki, ale "M jak miłość" niezmiennie jest hitem. Mamy dla Was quiz z wiedzy o serialu. Sprawdźcie, czy pamiętacie słynne powiedzenia i cytaty bohaterów "M jak miłość"! Koniecznie pochwalcie się wynikiem w komentarzu!

Serial " M jak miłość " od lat cieszy się ogromną popularnością i niezmiennie jest jednym z hitów TVP2. W tym roku "Emka" będzie obchodziła 20. urodziny. Co prawda przez te lata wielu aktorów odeszło z serialu, inni dołączyli do obsady, zmieniały się wątki, ale "M jak miłość" niezmiennie jest hitem. Mamy dla Was quiz z wiedzy o serialu. Sprawdźcie, czy pamiętacie słynne powiedzenia i cytaty bohaterów "M jak miłość"! Koniecznie pochwalcie się wynikiem w komentarzu!

Hanka i Marek "M jak miłość"
East News
Newsy
20 lat temu ruszyły nagrania "M jak miłość". Jak dobrze znasz serial o rodzinie Mostowiaków? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Dokładnie 20 lat temu ruszyły zdjęcia na planie "M jak miłość"! Choć trudno w to uwierzyć, to uwielbiany przez widzów serial rozpoczął się już w 2000 roku. Widzowie pokochali produkcję o rodzinie Mostowiaków i do dziś hit Telewizyjnej Dwójki przyciąga miliony osób przed telewizory. A Wy oglądacie "M jak miłość" od pierwszego odcinka? Jesteście pewni, że o bohaterach serialu wiecie naprawdę wszystko? Jeżeli tak to spróbujcie rozwiązać nasz QUIZ z "M jak miłość"!

Rozpoczynamy naszą zabawę!

Zobacz także: Dramatyczny apel gwiazdy "M jak miłość"! Bliska osoba aktorki walczy z koronawirusem

Dokładnie 20 lat temu ruszyły zdjęcia na planie "M jak miłość"! Choć trudno w to uwierzyć, to uwielbiany przez widzów serial rozpoczął się już w 2000 roku. Widzowie pokochali produkcję o rodzinie Mostowiaków i do dziś hit Telewizyjnej Dwójki przyciąga miliony osób przed telewizory. A Wy oglądacie "M jak miłość" od pierwszego odcinka? Jesteście pewni, że o bohaterach serialu wiecie naprawdę wszystko? Jeżeli tak to spróbujcie rozwiązać nasz QUIZ z "M jak miłość"! Rozpoczynamy naszą zabawę! Zobacz także:   Dramatyczny apel gwiazdy "M jak miłość"! Bliska osoba aktorki walczy z koronawirusem

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner