Ania i Marcin z M jak miłość
Mat. promocyjne
1/4
M jak miłość: Ania będzie mamą Mai?
Instagram

 

Miłosny trójkąt z udziałem Marcina w „M jak miłość” nadal trwa! Mężczyzna nie potrafi się wybrać, z kim chciałby być, a sieć intryg i niedopowiedzeń sprawia, że z odcinka na odcinek sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. W 1412 odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 15.01.2019. Chodakowski znów okłamie swoją dziewczynę i spędzi noc z Izą. Co prawda widać, że robi wszystko, aby to z nią być, ale nie potrafi rozstać się z Anią.
 

Zobaczcie, co przyniosą mu kłamstwa! Nie uwierzycie, jak to wszystko się zakończy...

 

Zobacz: W "M jak miłość" dojdzie do ostrej kłótni między Pawłem a Julką! Z pomocą przyjdzie Magda! Uratuje ich związek?

2/4
M jak miłość: Iza spotka się z Anią
Instagram

 

W 1410 odcinku „M jak miłość” Ania zadzwoni do Marcina z informacją, że ktoś potrącił jej matkę. Jednak sprawca uciekł z miejsca wypadku i nie udało się go zidentyfikować. Dziennikarka jest przekonana, że to ona miała być ofiarą, a całe wydarzenie jest celowe.

 

Co na to Marcin?

 

Zobacz: W "M jak miłość" Andrzej zdecyduje się na szczerą rozmowę z Magdą! Czy powie jej o romansie z Anką?

3/4
Ania i Marcin z M jak miłość
Mat. promocyjne

 

To wydarzenie sprawi, że Ania zapyta otwarcie Marcina czy nadal chce z nią być. Chodakowski bez chwili namysłu potwierdzi, że nadal są razem, a wieczorem pobiegnie do Izy!
 

Jak zakończy się ta sytuacja?

4/4
Ania i Marcin z M jak miłość
Mat. promocyjne

 

W tym samym odcinku Iza będzie wystraszona, że Artur nadal próbuje zniszczyć jej życie i pocieszenie znajdzie w ramionach Marcina. Oczywiście o całej sytuacji nic nie będzie wiedziała Ania, a tymczasem Iza wyzna Chodakowskiemu miłość i znów spędzą razem noc! Ta relacja powoli zmienia się w farsę, nie sądzicie? To w końcu może się skończyć bardzo źle!

Więcej na temat M jak miłość