M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook
Zobacz, co się wydarzy!
1/4
M jak miłość Magda i Andrzej
vod.tvp.pl

 

Andrzej (Krystian Wieczorek) powie Magdzie (Anna Mucha) o romansie z Anką (Weronika Rosati)? Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla Budzyńskiego z "M jak miłość". Po tym, jak został oskarżony o gwałt, musiał udowodnić przed sądem, że jego pracownica wymyśliła całą historię, żeby skompromitować prawnika i jego kancelarię. Na szczęście w trudnych chwilach pomogła mu Aneta (Ilona Janyst), która zdobyła dowody na oszustwo Karoliny (Iga Górecka), a Andrzej został oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Niestety, teraz, kiedy Budzyński znów zaczął cieszyć się życiem, na jego drodze pojawiła się Anka, była kochanka prawnika. Jak już wiemy, kobieta mocno namiesza w życiu Andrzeja... 

Budzyński wciąż ukrywa przed Magdą, że miał romans z jej przyjaciółką, ale wkrótce zdecyduje się na szczerą rozmowę z partnerką. Jak zareaguje Magda? 

Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"! 

Zobacz także: Zakazany owoc – romans w biurze – zasady i zagrożenia

2/4
M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" okazało się, że w przeszłości Andrzej miał romans z Anką Waszkiewicz. Jak informuje portal superseriale.se.pl gorące uczucie połączyło ich dwa lata temu, po tym jak Budzyński rozstał się z Martą ( Dominika Ostałowska). Romans Anki i Andrzeja zakończył się kiedy prawnik zakochał się w Magdzie. 

Niestety, Magda, która teraz marzy o dziecku z Budzyńskim nie wie, że jej przyjaciółka miała tak bliskie relacje z prawnikiem. Czy wkrótce prawda wyjdzie na jaw? 

Zobacz także: Czy warto walczyć o toksyczną przyjaciółkę?

3/4
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

 

Jak informuje portal superseriale.se.pl, w 1411. odcinku "M jak miłość" Magda namówi Andrzeja, żeby razem pojechali na wernisaż Anki do Krakowa. Budzyński będzie przerażony, kiedy jego była kochanka będzie wysyłać mu kolejne wiadomości z prośbą o spotkanie. Andrzej ostatecznie spotka się z Anką w kawiarni!

Nie potrafię przestać o tobie myśleć - przyzna Anka. 

Później, podczas wernisażu, była kochanka pocałuje Budzyńskiego, a ten zdecyduje się na szczerą rozmowę z Magdą! Prawnik będzie chciał powiedzieć jej o romansie sprzed lat. Kiedy jednak zacznie mówić, że chce, żeby poznała jego tajemnicę, Magda mu przerwie i powie, że jego przeszłość się nie liczy - najważniejsze, że są teraz razem...

Zobacz także: Kłamstwo zawsze nadwyręża zaufanie w związku

4/4
M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

Czy Magda kiedyś dowie się o romansie Anki i Andrzeja? 

Zobacz także: 7 sposobów na wykrycie kłamstwa – czy te oczy mogą kłamać?

Więcej na temat M jak miłość