Joanna Kuberska, Rafał Mroczek, Anna Mucha
instagram/eastnews
1/4
Joanna Kuberska, Rafał Mroczek, Anna Mucha
instagram/eastnews

 

Już wiemy, co wydarzy się w kolejnym odcinku "M jak miłość"! Tym razem związek Pawła i Julki zawiśnie na włosku. Parę poróżni pogląd na temat ślubu. Jednak niespodziewanie do akcji wkroczy dawna miłość Pawła, Magda! Czy uda jej się załagodzić konflikt między kochankami? Co zobaczymy w poniedziałkowym, 1411 odcinku serialu? 

 

Zobacz: W "M jak miłość" Andrzej zdecyduje się na szczerą rozmowę z Magdą! Czy powie jej o romansie z Anką?

2/4
Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

 

W kolejnym odcinku serialu, Paweł wraz z Julką udadzą się na imieniny do Kryszaka. Zduński oczaruje matkę dziewczyny, a także jej rodzeństwo. Niestety Paweł nie spodoba się ojcu dziewczyny, tym bardziej, że ta już przez niego cierpiała! "Kiedy Paweł ożenisz się z moją córką?", ma usłyszeć Zduński w 1411 odcinku od "teścia". Co mu odpowie? 

3/4
Instagram

 

Tuż po wizycie u rodziców para poważnie porozmawia o ślubie. Paweł oznajmi Julii, że nie zamierza czwarty raz stawać na ślubnym kobiercu. Jednak odpowiedzi dziewczyny nie usłyszy z powodu dzwoniącego telefonu! Choć Julce również nie spieszy się do zamążpójścia, to gdy Zduński skończy rozmawiać przez telefon między kochankami dojdzie do kłótni. Dzwoniący telefon zagłuszył bowiem słowa ukochanej. Paweł zarzuci dziewczynie, że ta chce na nim wymusić ślub! A skoro tak, to koniec! 

4/4
Anna Mucha na imprezie w restauracji sushi
East News

 

Z pomocą parze przyjdzie... Magda Marszałek! Była dziewczyna Pawła przypomni mu, że Julka nigdy nic nie próbowała na nim wymusić. Paweł zrozumie swój błąd i pogodzi się z ukochaną.

Nie da się ukryć, że gdyby nie Magda, to związek Pawła i Julki mógłby przestać istnieć! 

Więcej na temat M jak miłość Anna Mucha