Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm

Emocje w "M jak miłość"! Łukasz wpadnie w szał, bo Katia wyjchodzi za mąż za Igora!

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm

Katia wyjdzie za mąż za byłego narzeczonego i nie pozwoli, żeby Łukasz zajmował się własnym dzieckiem?! W "M jak miłość" znów będzie się działo! Wątek Katii jakiś czas temu zniknął z serialu - Joanna Jarmołowicz, która gra Katię, w życiu prywatnym została mamą i zrobiła sobie krótką przerwę w pracy. Ostatnio aktorka zdradziła, że wróciła już na plan "M jak miłość", a teraz okazuje się, że widzowie wkrótce zobaczą nowe odcinki serialu z jej udziałem.

Okazuje się, że Katia wróci i rozpocznie nowe życie u boku... Igora (Oleg Bakhrutdinov)!

Łukasz nie pozwoli Igorowi wychowywać swojej córki?

Według doniesień magazynu "Świat Seriali" w 1492. odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) dowie się, że Katia planuje ślub z byłym chłopakiem i razem chcą wychowywać jego córkę! Łukasz będzie wściekły, kiedy Igor powie mu, że znów jest z Katią i razem czekają na narodziny jej dziecka. Łukasz wpadnie w szał, kiedy Igor zacznie mu grozić i ostrzegać, żeby po porodzie nie zbliżał się do własnego dziecka.

Według doniesień magazynu między Igorem i Łukaszem dojdzie do poważnej awantury w restauracji ojca Katii. Otar wyrzuci ich z knajpy, a Łukasz... szybko znajdzie pocieszenie w ramionach Agi (Ina Sobala), która namiętnie go pocałuje!

Czy Katia rzeczywiście wyjdzie za mąż za Igora i wychowa z nim dziecko? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Fanom serialu przypominamy, że 1492. odcinek "Mjm" zostanie wyemitowany już 10 lutego, oczywiście na antenie Telewizyjnej Dwójki. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Łukasz dowie się, że Katia wróciła do Igora.

Jakub Józefowicz na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Katia wychowa dziecko Łukasz z Igorem?

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15