Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm
Newsy

Emocje w "M jak miłość"! Łukasz wpadnie w szał, bo Katia wyjchodzi za mąż za Igora!

Katia wyjdzie za mąż za byłego narzeczonego i nie pozwoli, żeby Łukasz zajmował się własnym dzieckiem?!

Katia wyjdzie za mąż za byłego narzeczonego i nie pozwoli, żeby Łukasz zajmował się własnym dzieckiem?! W "M jak miłość" znów będzie się działo! Wątek Katii jakiś czas temu zniknął z serialu - Joanna Jarmołowicz, która gra Katię, w życiu prywatnym została mamą i zrobiła sobie krótką przerwę w pracy. Ostatnio aktorka zdradziła, że wróciła już na plan "M jak miłość", a teraz okazuje się, że widzowie wkrótce zobaczą nowe odcinki serialu z jej udziałem.

Okazuje się, że Katia wróci i rozpocznie nowe życie u boku... Igora (Oleg Bakhrutdinov)!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Łukasz nie pozwoli Igorowi wychowywać swojej córki?

Według doniesień magazynu "Świat Seriali" w 1492. odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) dowie się, że Katia planuje ślub z byłym chłopakiem i razem chcą wychowywać jego córkę! Łukasz będzie wściekły, kiedy Igor powie mu, że znów jest z Katią i razem czekają na narodziny jej dziecka. Łukasz wpadnie w szał, kiedy Igor zacznie mu grozić i ostrzegać, żeby po porodzie nie zbliżał się do własnego dziecka.

Według doniesień magazynu między Igorem i Łukaszem dojdzie do poważnej awantury w restauracji ojca Katii. Otar wyrzuci ich z knajpy, a Łukasz... szybko znajdzie pocieszenie w ramionach Agi (Ina Sobala), która namiętnie go pocałuje!

Czy Katia rzeczywiście wyjdzie za mąż za Igora i wychowa z nim dziecko? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Fanom serialu przypominamy, że 1492. odcinek "Mjm" zostanie wyemitowany już 10 lutego, oczywiście na antenie Telewizyjnej Dwójki. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Łukasz dowie się, że Katia wróciła do Igora.

Jakub Józefowicz na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Katia wychowa dziecko Łukasz z Igorem?

Joanna Jarmołowicz i Jakub Józefowicz na planie
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Jakub Józefowicz, M jak miłość
Instagram
Seriale
Łukasz z "M jak miłość" zginie? Igor zrobi wszystko, żeby zniknął z życia Katii! 
Życie Łukasza (Jakub Józefowicz) będzie zagrożone?!

Życie Łukasza (Jakub Józefowicz) będzie zagrożone?! Czy w "M jak miłość" szykuje się kolejny dramat? W uwielbianym przez widzów serialu TVP emocje nie opadają, a w najnowszym sezonie "M jak miłość" dzieje się naprawdę sporo- śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) czy dramat Lilki (Monika Mielnicka), która została brutalnie zgwałcona na imprezie. Teraz okazuje się, że sporo emocji przyniesie również wątek Łukasza, Katii i Igora (Oleg Bakhrutdinov)! Bandyta zrobi wszystko, żeby Łukasz zniknął z życia Katii!  Igor skrzywdzi Łukasza? Już w 1492 odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania Łukasza z byłym narzeczonym Katii. Łukasz dowie się wtedy, że bandyta planuje przyszłość z Katią i razem chcą wychować jego dziecko! Jak informuje portal superseriale.se.pl między Łukaszem a Igorem dojdzie do ostrej wymiany zdań. Bandyta zacznie nawet grozić Łukaszowi! Nożem przetnie opony w jego rowerze i powie mu, żeby zniknął z życia jego przyszłej żony. Jak nie zostawisz Katii w spokoju, to cię zabiję!- powie Igor.  Łukasz będzie wściekły kiedy dowie się, że Igor planuje wychowywać jego dziecko! Rzuci się na bandytę i zapowie, że nie pozwoli mu odebrać sobie dziecka. Nigdy nie zrezygnuję z mojego dziecka!- powie Łukasz.  Okazuje się, że nie tylko Łukasz nie będzie zachwycony pomysłem Igora! Ojciec Katii również powie, że nie zgadza się na związek córki z bandytą!  Jak zakończy się ten wątek? Tego dowiemy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! Zobacz także:   Marcin i Jakub w „M jak miłość” założą wspólną firmę! Jak Iza zareaguje na ten biznes? Łukasz będzie walczył o Katię i swoje dziecko? Czy Katia naprawdę...

Instagram
Newsy
Poród Katii w "M jak miłość". W szpitalu dojdzie do ostrej awantury!
Zobacz, co wydarzy się w 1500. odcinku "M jak miłość"!

Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie wspierał Katię (Joanna Jarmołowicz) podczas narodzin ich dziecka? Już wkrótce w "M jak miłość" znów zrobi się gorąco. Jak informuje "Świat Seriali", w 1500. odcinku uwielbianego przez widzów serialu Katia zostanie mamą. Wiadomo również, że przed porodem dziewczyna przeżyje bardzo nerwowe chwile przez Igora (Ali Bahrudinov), z którym pokłóci się w szpitalu. O co?  Czy Łukasz będzie uczestniczył w porodzie? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! "M jak miłość": Łukasz nie będzie przy Katii podczas porodu W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" Igor poinformował Łukasza, że związał się z Katią i teraz planują wspólną przyszłość. Łukasz dowiedział się wówczas, że po narodzinach bandyta chce wychowywać jego dziecko! Igor groził Łukaszowi i ostrzegał, żeby nie zbliżał się do Katii, a w przyszłości do swojego dziecka. Łukasz zapowiedział, że zamierza uczestniczyć w życiu maleństwa. Teraz okaże się, że chłopaka zabraknie przy narodzinach córki! Jak informuje "Świat Seriali", w 1500. odcinku "M jak miłość" Katia trafi do szpitala, jednak zanim urodzi, pokłóci się z Igorem. Bandyta nie będzie chciał, żeby dziewczyna zadzwoniła do Łukasza! - Muszę zadzwonić do Łukasza - powie Katia - Ja tu jestem, po co ci Łukasz? Nie obchodzisz go ani ty, ani dziecko! - odpowie jej Igor.  - Albo wrócisz po mój telefon, albo urodzę tu, na korytarzu! - powie wściekła dziewczyna.  Igor obieca Katii, że zadzwoni do Łukasza i poinformuje go, że właśnie rozpoczyna się poród. Bandyta jednak tego nie zrobi! Igor przekaże radosne wieści jedynie Otarowi. Katia będzie wściekła, kiedy...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner