Lucjan Mostowiak, Barbara Mostowiak M jak miłość: Barbara Mostowiak otrzyma kwiaty od Lucjana Stefan Friedmann Stefan Friedmann M jak miłość: Barbara Mostowiak otrzyma kwiaty od Lucjana
Lucjan Mostowiak, Barbara Mostowiak
MTL Maxfilm, fot. Bartłomiej Zaranek
Zobacz, co wydarzy się w "M jak miłość"!
1/5
Lucjan Mostowiak, Barbara Mostowiak
MTL Maxfilm, fot. Bartłomiej Zaranek

Fani serialu "M jak miłość" mocno przeżyli śmierć Witolda Pyrkosza, który wcielał się w rolę sympatycznego Lucjana Mostowiaka, męża Barbary (Teresa Lipowska). Brakowało im nie tylko serialowego bohatera, ale także serce pękało na widok zrozpaczonej Basi Mostowiak, która straciła ukochanego męża. Wszystko wskazuje jednak na to, że Barbara Mostowiak... znów się zakocha! W nowych odcinkach serialu "M jak miłość", które zostaną wyemitowane po wakacjach, na ekranie zobaczymy nowego mężczyznę w życiu Barbary. Kto zastąpi Witolda Pyrkosza? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: Ups! Wpadka w "M jak miłość"! Kiedyś zagrał narkomana, a teraz wraca jako... Przypadek?

2/5
M jak miłość: Barbara Mostowiak otrzyma kwiaty od Lucjana

Od poniedziałku 27.08. 2018 zobaczymy nowe odcinki „M jak miłość”. Basia Mostowiak wróci z Warszawy do swojego domu w Grabinie. Nie będzie jednak narzekać na samotność. Za nią do Grabiny przyjedzie tajemniczy mężczyzna! 

Zobacz: Czy "M jak miłość" może się wkrótce zakończyć? Zobacz, co mówi Teresa Lipowska!

3/5
Stefan Friedmann
East News

To Józef Modry (Stefan Friedmann), który poznał Basię Mostowiak na kursie języka angielskiego. Mężczyzna zaniepokoił się, że Basia tak nagle zrezygnowała z kursu i wyjechała na wieś. Pojechał za nią, by poznać przyczyny decyzji. Po drodze spotka jednak Zofię Kisielową, która pomyśli, że Józef i Basia mają romans! 

 

– Basia jest w żałobie, ale ja rozumiem, co to namiętność - powie kobieta.

 

Zobacz: Czego produkcja "M jak miłość" zabrania Teresie Lipowskiej? Jej odpowiedź jest rozbrajająca!

4/5
Stefan Friedmann
East News

Czy Józef zdobędzie serce Basi i zajmie miejsce Lucjana? 

Zobacz: "Nie lubiłam tej postaci" Koroniewska szczerze o swojej roli w "M jak miłość"