Filip Gurłacz na premierze filmu Miasto 44 Marcjanna Lelek, Iga Krefft - Natalka i Yla z M jak miłość - jak się zmieniały?
Instagram
1/4
Instagram

 

Pod koniec września na antenę TVP2 wraca uwielbiany przez widzów serial "M jak miłość". Już teraz wiadomo, że czeka nas sporo niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Widzowie będą świadkami między innymi ślubu kościelnego Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Oprócz tego wyjaśnią się także sprawy, które przed wakacjami wydawały się być beznadziejne. Widzowie dowiedzą się, czy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) trafi za kratki oraz czy Izie (Adriana Kalska) uda się uwolnić od Artura (Tomasz Ciachorowski) i czy zwiąże się ponownie z Marcinem (Mikołaj Roznerski). 

 

Zobacz także: Artur zniknie z "M jak miłość"? Wiemy, co dalej z bohaterem Tomasza Ciachorowskiego!

 

Do obsady dołączy też kilku nowych aktorów. Co ciekawe, jeden z nich jest bardzo dobrze znany widzom. Filip Gurłacz, bo o nim mowa, zagrał już kiedyś w "M jak miłość". Czyżby produkcja o tym zapomniała? Odpowiedź w naszej galerii!

 

POLECAMY: Wielki plebiscyt magazynu "Party"! Wybierz z nami serial roku! Czy ktoś pokona "M jak miłość"?

2/4
Instagram

 

Filip Gurłacz w przeszłości pojawił się już w "M jak miłość". Przystojny aktor wcielił się w postać Arka, kolegi Uli Mostowiak (Iga Krefft). Dziewczyna poznała go na dyskotece. Niestety, Arek wpędził ją w ogromne kłopoty. Kolega Uli podrzucił jej bowiem do torebki narkotyki. Teraz Filip Gurłacz powróci do produkcji TVP2 w całkiem innej roli. Kogo zagra? Zobacz kolejny slajd!

3/4
Filip Gurłacz na premierze filmu Miasto 44
Akpa

 

Tym razem Filip Gurłacz wcieli się całkowicie odmienną postać. Aktor zagra... policjanta. Czyżby produkcja "M jak miłość" zapomniała o tym, że ten przystojniak zagrał już u nich narkomana? 

4/4
Marcjanna Lelek, Iga Krefft - Natalka i Yla z M jak miłość - jak się zmieniały?
MTL Maxfilm

 

Przypomnijmy, że tuż przed wakacjami serialowa Ula wpadła w kolejne tarapaty. Adoptowana córka Marka Mostowiaka miała brać ślub z przystojnym Jankiem (Tomas Kollarik), jednak w ostatniej chwili w głowie zawrócił jej brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który odsiaduje wyrok w więzieniu. Czy Ula posłucha rad innych i zakończy tę toksyczną znajomość? Przekonamy się już pod koniec sierpnia, bo to właśnie wtedy na antenę TVP2 wraca "M jak miłość"! Czekacie?

Więcej na temat M jak miłość