Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Łukasz Jemioł
Newsy

Łukasz Jemioł wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez CBŚP! Zobaczcie, co napisał projektant gwiazd!

Łukasz Jemioł wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez CBŚP! Zobaczcie, co napisał projektant gwiazd!

We wtorek rano polskie media obiegła wiadomość o zatrzymaniu dziesięciu osób w związku z działalnością zorganizowanej grupy przestępczej, która miała zajmować się oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy. Jak informowało TVP info wśród osób, które zostały zatrzymane, był znany projektant gwiazd Łukasz J. Okazało się, że chodzi o Łukasza Jemioła. Sam projektant w rozmowie z Party.pl początkowo zaprzeczał, jakoby był związany z głośną sprawą. Jednak teraz w sieci pojawiło się jego oficjalne oświadczenie, w którym przyznaje, że w zeszłym tygodniu rzeczywiście składał wyjaśnienia w prokuraturze. Zobaczcie poniżej!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Oświadczenie Łukasza Jemioła

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze wiadomości o zatrzymaniu słynnego projektanta, sam Łukasz Jemioł, zapewniał, że nie jest osobą, o której rozpisują się dziennikarze. Menedżerka projektanta w rozmowie z nami skomentowała plotki na jego temat. 

Łukasz siedzi w domu, a jutro leci do Barcelony. Są to bardzo krzywdzące informacje szkodzące wizerunkowi mojego klienta - mówiła nam menedżerka Łukasza.

Po jakimś czasie okazało się, że do zatrzymania projektanta doszło, ale rzeczywiście nie dzisiaj tylko kilka dni wcześniej. Reporter TVN24 na antenie przyznał, że Łukasz Jemioł został zwolniony za poręczeniem majątkowym. 

Wśród 10 zatrzymanych osób jest warszawski adwokat, a także Łukasz J. projektant mody współpracujący ze znanymi polskimi celebrytami. Te osoby zostały zatrzymane, w przypadku dwóch zastosowano tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy, a w przypadku m.in. Łukasza J. i pozostałych zatrzymanych mowa o poręczeniach majątkowych w kwotach od 10 tys. złotych do nawet 150 tys. złotych. Do tego zakaz kontaktowania się podejrzanych ze sobą i zakaz wyjeżdżania z kraju - relacjonował dziennikarz TVN24. 

Teraz całą sprawę skomentował sam Łukasz Jemioł. Projektant opublikował w sieci oficjalne oświadczenie w sprawie medialnych doniesień. 

W związku z ukazującymi się informacjami i spekulacjami na mój temat wyjaśniam , ze nie zostałem w dniu dzisiejszym zatrzymany. Natomiast prawdą jest , ze w ubiegłym tygodniu złożyłem stosowne wyjaśnienie w prokuraturze oraz udostepnilem wszelką dokumentacji. Sprawa dotyczy dwóch firm , których działalność okazała się nierzetelna. Wszelkie kwestie skarbowe zostały wyjaśnione i załatwione , a obecnie jestem na etapie ostatecznego wyjaśnienia sprawy przez organy ścigania w celu ekskulpacji mojej osoby- czytamy w oświadczeniu projektanta.  (pis. oryginalna).

Zobacz także: Prokuratura potwierdza: Projektant gwiazd zatrzymany w sprawie oszustw! Mamy komentarz!

Oświadczenie projektanta w sprawie medialnych doniesień:

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Czy Białach pokona problemy zdrowotne?
Seriale
Czy Białach z "Policjantek i policjantów" pokona problemy zdrowotne? Mariusz Węgłowski zdradza całą prawdę!
Czy Białach z "Policjantek i policjantów" pokona problemy zdrowotne? Mariusz Węgłowski zdradza całą prawdę!

Jakiś czas temu serialowy Białach w "Policjantkach i policjantach" trafił do szpitala w stanie krytycznym. Strażnik powoli odzyskuje siły, ale tylko nam Mariusz Węgłowski zdradził, co wydarzy się z jego bohaterem! Czy wróci do pełni sił? Zobacz naszą rozmowę z aktorem! Oglądaj "Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku o godz. 19 w TV 4! Zobacz także:  Popek w serialu "Policjantki i policjanci"! Wiemy, kiedy pierwszy odcinek z jego udziałem!

Kamil Durczok spowodował wypadek
Newsy
Kamil Durczok jechał z pasażerką i miał w aucie broń? Nowe informacje w sprawie zatrzymania dziennikarza
Kamil Durczok jechał z pasażerką i miał w aucie broń? Nowe informacje w sprawie zatrzymania dziennikarza

Kamil Durczok  26 lipca spowodował kolizję. Po przebadaniu przez policję okazało się, że ma aż 2,6 promila w wydychanym powietrzu . Prokuratura skierowała wniosek o areszt tymczasowy, który sąd uchylił i dziennikarz mógł wyjść do domu za poręczeniem majątkowym w wysokości 15 tys. zł. Na światło dzienne wychodzą jednak kolejne szczegóły dotyczące zdarzenia na trasie A1 z udziałem BMW prowadzonym przez Kamila Durczoka! Początkowo pojawiła się informacja, że 51-latek w aucie znajdował się sam. Teraz okazuje się, że w feralnej podróży mogła towarzyszyć mu 20-letnia kobieta! A samochodzie był przewożony też pies...

Funkcjonariusz CBŚP
East News
Newsy
Prokuratura potwierdza: Projektant gwiazd zatrzymany w sprawie oszustw! Mamy komentarz!
Prokuratura potwierdza: Projektant gwiazd zatrzymany w sprawie oszustw! Mamy komentarz!

Jak informuje TVP Info projektant  Łukasz J. został zatrzymany w związku działalnością zorganizowanej grupy przestępczej, która miała zajmować się oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy. Projektant jest jedną z dziesięciu osób, które zostały zatrzymane w tej sprawie. Jak donosi TVP Info przez działalność grupy przestępczej Skarb Państwa miał stracić co najmniej 1,5  mln złotych.  Znany projektant zatrzymany. Chodzi o Łukasza J. Według doniesień TVP Info funkcjonariusze szczecińskiego CBŚP, Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim i Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie prowadzą śledztwo w sprawie gangu, który w latach 2013-2017 miał zajmować się praniem brudnych pieniędzy i oszustwami podatkowymi. Zatrzymanym osobom przedstawiono już zarzuty, za które grozi nawet 10 lat więzienia. Służby przeszukały mieszkania i firmy podejrzanych osób. Śledczy do tej pory nie poinformowali, o co dokładnie jest podejrzewany projektant gwiazd, Łukasz J.  Kontrolowane przez członków grupy firmy, deklarowały zyski niższe niż rzeczywiste, a dzięki fikcyjnym fakturom mającym odzwierciedlać obrót gospodarczy między tymi podmiotami, legalizowano tak zdobyte zyski - informuje TVP Info.  Rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, Marcin Lorenc, w rozmowie z Party.pl potwierdził informacje TVP Info: Wśród zatrzymanych jest projektant Łukasz J. Trwają czynności wyjaśniające. Nie mogę zdradzać żadnych szczegółów - mówi nam Lorenc. O kim pisze TVP? W artykule ukazał się fragment wskazujący na Łukasza Jemioła: Media donosiły, także o tym, że J. namówił do współpracy jedną z byłych Pierwszych Dam. Sam projektant był także uczestnikiem...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner