Łukasz Jemioł

Łukasz Jemioł wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez CBŚP! Zobaczcie, co napisał projektant gwiazd!

Łukasz Jemioł

We wtorek rano polskie media obiegła wiadomość o zatrzymaniu dziesięciu osób w związku z działalnością zorganizowanej grupy przestępczej, która miała zajmować się oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy. Jak informowało TVP info wśród osób, które zostały zatrzymane, był znany projektant gwiazd Łukasz J. Okazało się, że chodzi o Łukasza Jemioła. Sam projektant w rozmowie z Party.pl początkowo zaprzeczał, jakoby był związany z głośną sprawą. Jednak teraz w sieci pojawiło się jego oficjalne oświadczenie, w którym przyznaje, że w zeszłym tygodniu rzeczywiście składał wyjaśnienia w prokuraturze. Zobaczcie poniżej!

Oświadczenie Łukasza Jemioła

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze wiadomości o zatrzymaniu słynnego projektanta, sam Łukasz Jemioł, zapewniał, że nie jest osobą, o której rozpisują się dziennikarze. Menedżerka projektanta w rozmowie z nami skomentowała plotki na jego temat. 

Łukasz siedzi w domu, a jutro leci do Barcelony. Są to bardzo krzywdzące informacje szkodzące wizerunkowi mojego klienta - mówiła nam menedżerka Łukasza.

Po jakimś czasie okazało się, że do zatrzymania projektanta doszło, ale rzeczywiście nie dzisiaj tylko kilka dni wcześniej. Reporter TVN24 na antenie przyznał, że Łukasz Jemioł został zwolniony za poręczeniem majątkowym. 

Wśród 10 zatrzymanych osób jest warszawski adwokat, a także Łukasz J. projektant mody współpracujący ze znanymi polskimi celebrytami. Te osoby zostały zatrzymane, w przypadku dwóch zastosowano tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy, a w przypadku m.in. Łukasza J. i pozostałych zatrzymanych mowa o poręczeniach majątkowych w kwotach od 10 tys. złotych do nawet 150 tys. złotych. Do tego zakaz kontaktowania się podejrzanych ze sobą i zakaz wyjeżdżania z kraju - relacjonował dziennikarz TVN24. 

Teraz całą sprawę skomentował sam Łukasz Jemioł. Projektant opublikował w sieci oficjalne oświadczenie w sprawie medialnych doniesień. 

W związku z ukazującymi się informacjami i spekulacjami na mój temat wyjaśniam , ze nie zostałem w dniu dzisiejszym zatrzymany. Natomiast prawdą jest , ze w ubiegłym tygodniu złożyłem stosowne wyjaśnienie w prokuraturze oraz udostepnilem wszelką dokumentacji. Sprawa dotyczy dwóch firm , których działalność okazała się nierzetelna. Wszelkie kwestie skarbowe zostały wyjaśnione i załatwione , a obecnie jestem na etapie ostatecznego wyjaśnienia sprawy przez organy ścigania w celu ekskulpacji mojej osoby- czytamy w oświadczeniu projektanta.  (pis. oryginalna).

Zobacz także: Prokuratura potwierdza: Projektant gwiazd zatrzymany w sprawie oszustw! Mamy komentarz!

Oświadczenie projektanta w sprawie medialnych doniesień:

 

 

Więcej na temat Policja
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00