Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Liroy został ojcem
ONS
Newsy

Liroy został po raz czwarty ojcem. Pokazał zdjęcie noworodka

Syn czy córka?

Kolejna ciąża w polskim show-biznesie rozwiązana. Wczoraj po południu na świat przyszło dziecko słynnego rapera, Liroya i jego żony, Joanny Krochmalskiej. Muzyka o tym radosnym fakcie poinformował na Facebooku. Przy okazji pokazał również zdjęcie noworodka. Sądząc po opisie, jest to chłopczyk. Para nie chce zdradzać jego imienia:

Właśnie się dowiedziałem, że dostałem nominację do #hot16challenge . Nie jedną, a dwie naraz. Wczoraj jednak o 16:45 trzeci zawodnik wyprzedził i przebił stawkę. To jest mój rok choćby z uwagi na tego zawodnika. - napisał artysta

Zobacz: Alicja Janosz urodziła! Znamy imię i płeć dziecka

Małżeństwo wychowuje już dwójkę pociech - dziewczynkę i chłopczyka. Liroy ma także dorosłego syna, z młodzieńczego związku. Szczęśliwym rodzicom składamy serdeczne gratulacje. 

Zobacz: Mrozowska na pierwszym spacerze po porodzie. Szybko wróciła do zgrabnej sylwetki

 


 

Katarzyna Zielińska z zaokrąglonym brzuszkiem:

Liroy w sejmie
East News
Newsy
Pierwszy dzień Liroya w Sejmie! Jak mu się podobało w ławie poselskiej? Chyba był zadowolony...
Pierwszy dzień Liroya w Sejmie! Jak mu się podobało w ławie poselskiej? Chyba był zadowolony...
Janusz Palikot przerywa kampanię wyborczą
ONS
Newsy
Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię
Ważniejsza okazała się przyjaźń z Leszczyńskim

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła wczoraj całą Polską. Jego bliscy i przyjaciele dalej nie mogą w to uwierzyć, a wczoraj postanowili wspomnieć dziennikarza. Pojawiło się dużo wzruszających słów. Zobacz:  Plejada gwiazd wspomina Roberta Leszczyńskiego. Nie mogą uwierzyć w jego śmierć Janusz Palikot oprócz wyrażenie głębokiego żalu na Twitterze posunął się o krok dalej. Polityk zapowiedział, że przez dwa dni nie będzie prowadził kampanii przed wyborami prezydenckimi. Wszystko ze względu na to, że Leszczyński należał do ugrupowania Palikota - "Twój Ruch". Kandydat na prezydenta nie obawia się jednak utraty głosów i osłabienia swoich szans. Dla niego najważniejszy jest przyjaciel. Informację o zawieszeniu kampanii Janusza Palikota przekazał Michał Kabaciński z biura prasowego Twojego Ruchu: W związku ze śmiercią naszego kolegi Roberta Leszczyńskiego odwołujemy zaplanowane na czwartek i piątek wydarzenia związane z kampanią Janusza Palikota.  Dobry ruch? Zobacz:  Ostatnie zdjęcie Roberta Leszczyńskiego na Facebooku. Takim go zapamiętamy     Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego:

Michał Figurski przeszedł drugą operację
ONS
Newsy
Michał Figurski przeszedł drugą operację. Dziennikarz wciąż jest w śpiączce
Michał Figurski przeszedł drugą operację. Dziennikarz wciąż jest w śpiączce

Michał Figurski musiał przejść drugą operację. Według informacji "Super Expressu", dziennikarz trafił wczoraj na stół operacyjny przez jego kłopoty z krzepliwością krwi . "Krwiak powstał samoistnie. Mógł być wynikiem nadciśnienia albo kłopotów związanych z krzepliwością krwi. Nie był to tętniak ", informuje tabloid. Michał Figurski walczy o życie Okazuje się, że Michał Figurski przeszedł wczoraj drugą operację. Od razu po niej został znów wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Będzie w niej utrzymywany przez najbliższe kilka dni. Przyjaciel Figurskiego z Polsatu przyznaje, że sytuację pogorszył problem z krzepliwością krwi u dziennikarza. "On od kilku lat miał z tym problemy. Kiedyś miał operowaną nogę i lekarze długo nie mogli sobie poradzić z problemami po zabiegu. Miał też cukrzycę, brał leki na rozrzedzenie krwi. Stres, nadciśnienie, bóle głowy... Wszystko to ma przecież związek z jego stanem zdrowia" Niepokojące informacje o stanie zdrowia Michała Figurskiego, który w niedzielę trafił do szpitala, wzbudziły wielkie emocje wśród jego przyjaciół i znajomych. Wśród osób, które dodają otuchy koledze znaleźli się Karolina Szostak i Bartosz Węglarczyk. Wczoraj dołączył do nich również Kuba Wojewódzki . Zobacz: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego:"Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę" Michał Figurski trafił do szpitala Michał Figurski przeszedł drugą operację Dziennikarz jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner