Kolejny sezon „M jak miłość” będzie pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jak donosi se.pl po wakacjach w Grabinie odbędzie się ślub Lilki i Mateusza! Oznacza to tylko jedno, dziewczyna pozbiera się po dramatycznych przejściach i zdecyduje się ułożyć sobie życie z Mostowiakiem. Czy do tej pory wyjdzie na jaw kto zgwałcił dziewczynę?

Reklama

Lilka poradzi sobie z samobójczymi myślami po brutalnym gwałcie?

Lilka i Mateusz już dawno byli gotowi na ślub, jednak z racji na ich młody wiek, rodzina doradzała im, aby tak poważne decyzje odłożyli na później. Jednak ostatnie, dramatyczne, wydarzenia jeszcze bardziej zbliżyły ich do siebie. To Mateusz był dla swojej dziewczyny największym wsparciem, kiedy ta mówiła wprost, że po gwałcie nie chce już żyć. Jak donosi se.pl para poradzi sobie z tą trudną sytuacją i już jesienią 2020 roku widzowie zobaczą ich razem przed ołtarzem.

Lilka zajdzie w ciążę po gwałcie?

Jednak pojawia się jeszcze jeden znak zapytania! Lilka przez cały czas po gwałcie obawia się, że zajdzie w ciążę. Co więcej nie zgłosiła się jeszcze do lekarza, dlatego fani serialu nie mają wątpliwości, że Lilka zajdzie w ciążę ze sprawcą gwałtu, a Mateusz uzna jej dziecko. W komentarzach na Instagramie piszą wprost:

Pewnie jeszcze będzie w ciąży że sprawca....

Będzie to jest pewne!

i Mateusz weźmie to na siebie :(

Czy to możliwe, że w ten sposób zakończy się ta historia? A co ze sprawcą?

Zobacz także
Instagram

Lilka nie miała pojęcia, że klasowe spotkanie tak dramatycznie się dla niej zakończy!

MTL Maxfilm

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama