Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy

Lilka i Mateusz w "M jak miłość" wezmą ślub? Dziewczyna będzie w ciąży?!

Lilka i Mateusz w "M jak miłość" wezmą ślub? Dziewczyna będzie w ciąży?!

Kolejny sezon „M jak miłość” będzie pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jak donosi se.pl po wakacjach w Grabinie odbędzie się ślub Lilki i Mateusza! Oznacza to tylko jedno, dziewczyna pozbiera się po dramatycznych przejściach i zdecyduje się ułożyć sobie życie z Mostowiakiem. Czy do tej pory wyjdzie na jaw kto zgwałcił dziewczynę?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Lilka poradzi sobie z samobójczymi myślami po brutalnym gwałcie?

Lilka i Mateusz już dawno byli gotowi na ślub, jednak z racji na ich młody wiek, rodzina doradzała im, aby tak poważne decyzje odłożyli na później. Jednak ostatnie, dramatyczne, wydarzenia jeszcze bardziej zbliżyły ich do siebie. To Mateusz był dla swojej dziewczyny największym wsparciem, kiedy ta mówiła wprost, że po gwałcie nie chce już żyć. Jak donosi se.pl para poradzi sobie z tą trudną sytuacją i już jesienią 2020 roku widzowie zobaczą ich razem przed ołtarzem.

Lilka zajdzie w ciążę po gwałcie?

Jednak pojawia się jeszcze jeden znak zapytania! Lilka przez cały czas po gwałcie obawia się, że zajdzie w ciążę. Co więcej nie zgłosiła się jeszcze do lekarza, dlatego fani serialu nie mają wątpliwości, że Lilka zajdzie w ciążę ze sprawcą gwałtu, a Mateusz uzna jej dziecko. W komentarzach na Instagramie piszą wprost:

Pewnie jeszcze będzie w ciąży że sprawca....

Będzie to jest pewne!

i Mateusz weźmie to na siebie :(

Czy to możliwe,  że w ten sposób zakończy się ta historia? A co ze sprawcą?

 

Lilka i Mateusz M jak miłość
Instagram

Lilka nie miała pojęcia, że klasowe spotkanie tak dramatycznie się dla niej zakończy!

M jak miłość: 1484 -1485 - emisja 13-14 stycznia
MTL Maxfilm

 

 

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" podjęła ostateczną decyzję o aborcji! Co na to Mateusz?
Lilka w "M jak miłość" podjęła już ostateczną decyzję!

Lilka w „ M jak miłość ” po tym, jak dowiedziała się, że ojcem jej dziecka jest gwałciciel była zdruzgotana. Dziewczyna jest coraz bliższa podjęcia ostatecznej decyzji, a kiedy poinformuje o niej najbliższych, oni za wszelką cenę będą chcieli odwieść ją od aborcji. Czy Mateusz zaakceptuje decyzję Lilki? Pozwoli jej na usunięcie ciąży? Lilka w sekrecie usunie ciążę? Lilka nie zgłosiła nigdzie faktu, że została zgwałcona. Mateusz powiedział Markowi, że to jego dziecko. To wszystko sprawia, że nikt tak naprawdę nie wie, co przeżywa dziewczyna. Chciałaby szybko zapomnieć o tym, co ją spotkało, ale nie może przez fakt, że jest w ciąży z gwałcicielem. W końcu Lilka zdecyduje się na aborcję, sądząc, że to rozwiąże jej problemy. Dziewczyna Mateusza nie poinformowała o gwałcie i nie może dokonać aborcji, wpadnie jednak na inny pomysł! O decyzji usunięcia ciąży powie nawet swojej mamie: Nie chcę tego dziecka. Nie mogę, nie chcę urodzić tego dziecka... Zrobię wszystko, żeby go nie urodzić - powie zrozpaczona dziewczyna, która chciała targnąć się nawet na własne życie.  Krystyna będzie pewna, że to dziecko Mateusza, dlatego będzie starała się przekonać córkę, że poradzi sobie z macierzyństwem. Niestety kobieta nie widzi tego, w jak złym stanie psychicznym jest jej córka. Na szczęście Mateusz zdaje sobie z tego sprawę i nie będzie namawiał Lilki, aby urodziła dziecko, chociaż początkowo to robił. Ostatecznie Mostowiak zdecydował, że zaakceptuje jej decyzję:  Cokolwiek postanowisz, jestem z tobą i będę cię wspierał! - powie Mateusz. Co zrobi Lilka, aby usunąć ciążę? Jak to wpłynie na jej zdrowie? Dowiemy się już 17 marca! Lilka przez gwałt i ciążę chciała popełnić samobójstwo!    

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
"Nie chcę żyć! Chcę umrzeć!" Zgwałcona Lilka w "M jak miłość" popełni samobójstwo?!
"Nie chcę żyć! Chcę umrzeć!" Zgwałcona Lilka w "M jak miłość" popełni samobójstwo?!

Lilka w „ M jak miłość ” przeżywa prawdziwy dramat! Nie tylko została zgwałcona, ale nie jest w stanie przypomnieć sobie twarzy mężczyzny i dręczą ją koszmarne wspomnienia. Sytuacja pogarsza się z dnia na dzień, a Mateusz staje coraz bardziej bezradny. Co więcej Lilka zacznie sięgać po mocne środki nasenne i w pewnym momencie powie, że nie chce już żyć. Zdecyduje się na najgorsze? Lilka jest załamana po gwałcie i sięgnie po leki! Po imprezie w klubie Lilka została zgwałcona . Do jej drinka tajemniczy mężczyzna wsypał narkotyki, a kiedy półprzytomna dziewczyna wracała do domu napadła ją i brutalnie zgwałcił. W 1487 odcinku, który zobaczymy 21 stycznia, Lilka o wszystkim powie tylko Mateuszowi i nie zgłosi się na policję. Dziewczyna jest załamana i panicznie obawia się, że mogła zajść w ciążę. W końcu sięgnie po mocne leki nasenne swojej matki, a Mateusz zaobserwuje, że bierze ich stanowczo za dużo: Musimy jakoś z tym żyć… - Mateusz zrobi wszystko, aby pocieszyć ukochaną. A jeśli ja nie potrafię? – powie załamana Lilka Co ty wygadujesz? Nawet tak nie myśl... Nie możesz! To nie są dropsy, tylko silny lek nasenny... Mocny jak cholera! Lilka popełni samobójstwo? Sytuację pogarsza fakt, że dziewczyna po gwałcie nie zgłosiła się do lekarza, a teraz prześladuje ją myśl, że mogłaby zajść w ciążę. Ten strach paraliżuje dziewczynę na tyle, że zaczęła myśleć o samobójstwie! Nie chcę żyć! Chcę umrzeć! Boję się, strasznie się boję...Boże, a co będzie, jeśli zaszłam w ciążę? Pomyślałeś o tym?! Bo ja myślę o tym bez przerwy!!! - powie na skraju załamania Lilka. Mateusz przestraszy się tych słów i obieca dziewczynie, że odnajdzie gwałciciela. Zacznie wypytywać koleżanki, które były wtedy w klubie i dotrze do monitoringu. Czy zobaczy na nim...

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie twarz gwałciciela! To pracownik w przychodni Rogowskich?
Lilka w "M jak miłość" w końcu zdecyduje się zgłosić gwałt na policję!

Lilka w „ M jak miłość ” po brutalnym gwałcie nie zgłosiła się na policję. To Mateusz na własną rękę próbuje znaleźć sprawcę, ale sprawy nie ułatwia fakt, że dziewczyna nic nie pamięta. Testy DNA potwierdziły, że ojcem dziecka, którego spodziewa się Lilka, jest gwałciciel, a ona sama coraz poważniej rozważa aborcję . W końcu pojawia się cień nadziei na odnalezienie sprawcy. Dziewczyna powoli przypomina sobie pojedyncze szczegóły, a jednym z nich jest charakterystyczny tatuaż! Taki sam ma pracownik przychodni Rogowskich! To on jest gwałcicielem Lilki? Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie gwałciciela? W 1503. odcinku „M jak miłość” Lilka coraz poważniej będzie myślała o przerwaniu ciąży i wtedy nieoczekiwanie zacznie jej wracać pamięć z dnia, kiedy została zgwałcona. Niestety, nie przypomni sobie twarzy oprawcy, ale tatuaż na nadgarstku. Szybko okaże się, że sztylet, który pamięta Lilka, ma ratownik medyczny w przychodni, gdzie pracują Marysia i Artur Rogowscy. Młody, przystojny ratownik wzbudzi podejrzenia samej Marysi, która od razu zauważy, że mężczyzna wygląda podejrzanie. Czy to on zgwałcił Lilkę? Jako ratownik medyczny ma dostęp do leków, również tych odurzających! Zobacz także:   Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek To Mateusz jest największym wsparciem dla Lilki! Mateusz próbuje sam znaleźć gwałciciela Lilki!  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner