Liliana Pryma o pracy u Joanny Przetakiewicz
ONS

Liliana z Project Runway pracuje dla La Manii. Jaką szefową jest Joanna Przetakiewicz?

Liliana Pryma o pracy u Joanny Przetakiewicz
ONS

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że wiosną na antenę TVN powróci program dla młodych projektantów "Project Runway". Show zadebiutowało na początku tego roku i cieszyło się ogromną sympatią widzów. Władze stacji postanowiły zatem, że będzie kolejna edycja. Zobacz: Project Runway kontra Top Model - Sieradzky i Piszczałka na otwarciu butiku

W pierwszej edycji, jury w składzie Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski i Anja Rubik wyłoniło trzech najzdolniejszych uczestników programu. W finale znaleźli się Maciej Sieradzky, Jakub Bartnik i Liliana Pryma.  Dzisiaj każde z nich ma swoim koncie niemałe sukcesy. Sieradzky otworzył butik w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie, Jacob wypuszcza nową kolekcję ubrań, a ostatnio zaprojektował garnitury dla marki Bytom. Z kolei Liliana po zakończeniu programu zaczęła pracę w La Manii, marce Przetakiewicz. 

W jednym z ostatnich wywiadów dla Superstacji, młoda projektantka zdradziła, jak pracuje jej się w tak prestiżowym miejscu:

Główną wizją jest wizja Pani Joanny Przetakiewicz i my naprawdę w studiu rozwijamy tę wizję. Faktycznie zespół kreatywny jest wspaniały. To są trzy osoby, które tak naprawdę prowadzą całą kolekcję. Pracuje się naprawdę rewelacyjnie, dlatego że mamy naprawdę duże możliwości, że faktycznie możemy sprawdzać nasze pomysły, mamy możliwości, żeby bardzo dużo rzeczy testować i naprawdę szukać czegoś wyjątkowego. 


Czy w drugiej edycji też znajdą się takie perełki?

Zobacz: Przetakiewicz wśród elit w Nowym Jorku. Pochwaliła się fotką z Eltonem Johnem
 
 

Joanna Przetakiewicz na imprezie Flesza:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04