Anna Lewandowska, Robert Lewandowski. Druga ciąża Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami Ewa Mrozowska pokazała pokój syna Sylwia Przybysz w obcisłej beżowej sukience
Gwiazdy, które są w ciąży
East News/Instagram

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! Niemal każdego dnia dowiadujemy się o nowej ciąży. Gwiazdy nie mają już oporów przed chwaleniem się swoim błogosławionym stanem. Wręcz przeciwnie, chętnie pokazują w internecie, jak zmienia się ich ciało i jak przygotowują się do przyjścia na świat upragnionego maleństwa.

Anna Lewandowska, Martyna Gliwińska, Ewa Mrozowska - to tylko kilka znanych kobiet, które niedługo zostaną mamą. Sprawdź, kto jeszcze jest w ciąży. Lista jest imponująca! 

Zobacz także: Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem. Pamiętacie, jak wyglądała w pierwszej ciąży?

1/11
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski. Druga ciąża
Instagram

Polskie gwiazdy, które niedługo zostaną matkami

Informacja o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej zelektryzowała polskie media. Choć już od dłuższego czasu plotkowano, że ich rodzina się powiększy, Lewandowscy konsekwentnie milczeli na ten temat. W końcu jednak Robert postanowił oznajmić światu tę radosną nowinę. Piłkarz zrobił to w charakterystyczny dla siebie sposób. Po strzelonej bramce podczas meczu Bayernu Monachium, wsadził pod koszulkę piłkę i zaczął ssać palec. Jest to tzw. "cieszynka", która oznacza tylko jedno - Robert Lewandowski po raz kolejny zostanie ojcem!

Brzuszek Anny Lewandowskiej nie jest jeszcze widoczny. Jednak jak udało nam się ustalić, trenerka jest już w 4. miesiącu. Oznacza to, że ich kolejne dziecko przyjdzie na świat najprawdopodobniej w kwietniu! 

Zobacz także: Będzie chłopiec? Anna Lewandowska zawsze marzyła o synu! Zobaczcie, co mówiła w jednym z ostatnich wywiadów

2/11
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram

Informacja o ciąży Martyny Gliwińskiej była tak samo elektryzująca, jak wieści o błogosławionym stanie Anny Lewandowskiej! Jednak w tym przypadku chyba nikt się tego nie spodziewał! Partnerka Jarosława Bieniuka zdradziła w "Na żywo", że jest co prawda w ciąży, ale prawdopodobnie będzie musiała samotnie wychowywać dziecko. Martyna Gliwińska ponoć nie może dojść do porozumienia z Jarosławem Bieniukiem.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem (...) - powiedziała Martyna Gliwińska w rozmowie z "Na żywo".

Jak zareagował na całą sytuację Jarek?

Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy - powiedział były piłkarz w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. 

Zobacz także: Wojna trwa! Martyna Gliwińska atakuje Bieniuka: "Jarosław mówi nieprawdę!"

Jak myślicie, czy uda im się dojść do porozumienia?

3/11
Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Nie tylko rodzina Lewandowskich już niedługo się powiększy. Borys Szyc również pochwalił się, że wraz ze swoją narzeczoną spodziewają się dziecka. Będzie to ich pierwsze wspólne maleństwo. Do tej pory wychowywali dzieci ze swoich poprzednich związków. 

Borys Szyc ogłosił tę radosną nowinę na Instagramie. Przy okazji pokazał najnowsze zdjęcia, na których Justyna Nagłowska pokazuje już sporych rozmiarów brzuszek. 

Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:))) - napisał podekscytowany Borys Szyc.

Kto jeszcze niedługo przywita na świecie upragnioną pociechę? Zobaczcie poniżej! 

4/11
Ewa Mrozowska pokazała pokój syna
Instagram

Niebawem szczęśliwą mamą zostanie również Ewa Mrozowska. Będzie to pierwsze dziecko gwiazdy "Gogglebox". Ewa Mrozowska chętnie chwali się zmianami, jakie zachodzą w jej ciele. Co więcej, sporo opowiada także o dziecku, które przyjdzie na świat pod koniec 2019 roku. Celebrytka zdradziła, że będzie to chłopiec, któremu da na imię Leon. Na jej Instagramie można nawet zobaczyć, jak wygląda pokoik malucha. Widać, że Ewa jest już gotowa na totalną rewolucję w swoim życiu! 

5/11
Sylwia Przybysz w obcisłej beżowej sukience
Instagram

Nowa rola czeka również już niedługo Sylwię Przybysz! Piosenkarka, mimo młodego wieku, zdecydowała się na zajście w ciążę. Ojcem malucha jest jej partner, Jan Dąbrowski. Oboje odliczają już dni do momentu, gdy po raz pierwszy zobaczą swoje maleństwo. Plotka głosi, że będzie to chłopiec!

Zobacz także: Sylwia Przybysz na romantycznym spacerze z Jasiem! Niebawem będzie ich już troje!

6/11
Maria Konarowska pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie
Instagram

Maria Konarowska również szykuje się do nowej roli. Już niedługo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Maria Konarowska chętnie chwali się swoimi aktualnymi zdjęciami na Instagramie. Dzięki temu jej fani mogą obserwować, jak zmienia się jej sylwetka. Musimy przyznać, że Maria promienieje w ciąży!

7/11
Joanna Moro
EastNews

Kolejną aktorką, która spodziewa się dziecka, jest Joanna Moro. Już niedługo na świecie pojawi się jej trzecia pociecha. Ojcem dzieci aktorki jest jej mąż, Mirosław Szpilewski. Joanna, tak jak Maria Konarowska, nie ukrywa swojego ciążowego brzuszka. Wręcz przeciwnie, chętnie chwali się nim na Instagramie. 

8/11
Magdalena Różczka w czarnej sukience
East News

Po raz trzeci mamą zostanie również Magdalena Różczka. Informacją o jej ciąży podzieliła się z mediami jej teściowa, Magdalena Zawadzka.

Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw (Holoubek – przyp. red.) też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł - powiedziała w „Życiu na Gorąco”

Aktorka nie zdradziła jednak, jakiej płci będzie jej drugi wnuk. Przypomnijmy, że Jan Holoubek i Magdalena Różczka mają już córeczkę. Wychowują też wspólnie dziecko aktorki z poprzedniego związku. Może teraz na świecie pojawi się synek? Czas pokaże!

9/11
Ola Jordan w ciąży
Instagram

Wielkie szczęście w rodzinie Oli Jordan! Jurorka "Tańca z gwiazdami" jest w ciąży! Jeszcze niedawno tancerka skarżyła się, że być może nigdy nie będzie mamą. Na szczęście udało się pokonać problemy i już niedługo Ola i jej mąż przywitają na świecie pierwszą pociechę. Trzymamy kciuki! 

10/11
Weronika Marczuk

Wiadomość o jej ciąży była sporym zaskoczeniem! Weronika Marczuk zniknęła bowiem z show-biznesu. Była żona Cezarego Pazury wyjechała również z Polski. Teraz z kolei okazuje się, że z dala od blasku fleszy Weronika Marczuk na nowo układała swoje życie. To dopiero zaskoczenie! 

11/11
Katarzyna Ankudowicz w ciąży!

Szczęście uśmiechnęło się również do Katarzyny Ankudowicz. Gwiazda "O mnie się nie martw" już niedługo zostanie mamą. Trzymamy za nią kciuki!