Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Pamiętacie, jak Anna Lewandowska wyglądała w pierwszej ciąży? Pod koniec 2016 roku Robert Lewandowski przekazał całemu światu radosną nowinę o ciąży swojej żony. Piłkarz zrobił to wykonując "cieszynkę" podczas meczu Bayern Monachium-Ateltico Madryt. Kilka miesięcy później na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary. Ich córeczka Klara przyszła na świat dokładnie 4 maja 2017 roku. Z kolei wczoraj, 7 listopada, okazało się, że Anna i Robert Lewandowscy już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami! Od kiedy sportowiec ogłosił, że Ania spodziewa się dziecka wszyscy patrzą na brzuszek przyszłej mamy. 

My przypominamy teraz, jak w czasie pierwszej ciąży prezentowała się Anna Lewandowska! Pamiętacie, jej zdjęcia z dużym brzuszkiem?

Zobacz także: Będzie chłopiec? Anna Lewandowska zawsze marzyła o synu! Zobaczcie, co mówiła w jednym z ostatnich wywiadów

1/4
Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

W pierwszej ciąży Anna Lewandowska przez kilka  miesięcy ukrywała zaokrąglony brzuszek. Kiedy jednak jej mąż ogłosił, że zostaną rodzicami, trenerka zaczęła podkreślać ciążowe krągłości. Anna Lewandowska promieniała w czasie ciąży! 

2/4
Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Pomimo błogosławionego stanu Ania nie rezygnowała ze sportu i treningów. Pewnie dzięki temu tak szybko wróciła do formy po ciąży! Trenerka zaledwie miesiąc po porodzie pochwaliła się płaskim brzuszkiem. 

3/4
Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Na oficjalnych imprezach trenerka chętnie podkreślała swój ciążowy brzuszek. Na Gali Mistrzów Sportu była wówczas w 6. miesiącu ciąży. 

4/4
Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Teraz Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka i znów wszyscy patrzą na jej rosnący brzuszek! Jak już wiemy, trenerka jest już w czwartym miesiącu ciąży więc wkrótce jej ciąża będzie naprawdę widoczna. Teraz wszyscy fani z pewnością zadają sobie pytanie, jakiej płci będzie drugie dziecko Ani i Roberta. Myślicie, że trenerka urodzi syna, czy córkę? 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska