Anna i Robert Lewandowscy, mecz Polska-Izrael na Stadionie Narodowym
Instagram

Będzie chłopiec? Anna Lewandowska zawsze marzyła o synu! Zobaczcie, co mówiła w jednym z ostatnich wywiadów

Anna i Robert Lewandowscy, mecz Polska-Izrael na Stadionie Narodowym
Instagram

Jakiej płci będzie drugie drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich? Czy tym razem trenerka urodzi syna? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani Ani i Roberta. Para po raz pierwszy została rodzicami 4 maja 2017 roku. Na świecie pojawiła się wówczas ich córeczka Klara. Dziewczynka ma już ponad dwa latka i wkrótce zostanie starszą siostrą. O tym, że za kilka miesięcy Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko poinformował Robert. Piłkarz podczas meczu  Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus wykonał "cieszynkę", a chwilę później radosną wiadomość potwierdziła sam Ania. 

Anna Lewandowska urodzi syna czy córkę?

Anna Lewandowska już kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów przyznała, że od zawsze marzyła o synu. Trenerka nie ukrywała, że była zaskoczona kiedy w pierwszej ciąży dowiedziała się, że urodzi córkę. Zobaczcie, co powiedziała w programie "Przerwa na kawę"!

Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła- mówiła Anna Lewandowska.

Czy spełni się marzenie Anny Lewandowskiej o synu? Tego na razie nie wiadomo. Nie wiadomo również kiedy drugie dziecko Ani i Roberta pojawi się na świecie. Być może wkrótce para zdradzi nieco więcej szczegółów dotyczących ciąży. 

Teraz zobaczcie, jak Robert Lewandowski przekazał światu radosną wiadomość o drugiej ciąży swojej żony! Na ten gest czekali chyba wszyscy fani Ani i Roberta!

Zobacz także: Wyjątkowe zdjęcia Roberta Lewandowskiego. Tak ogłosił, że znów zostanie ojcem

Robert Lewandowski ogłosił, że po raz drugi zostanie ojcem.

Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani
East News

Czy Anna Lewandowska urodzi syna?

Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek
East News

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36