Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską
Forum
Newsy

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Martyna Gliwińska jest w ciąży z byłym piłkarzem

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą przez blisko trzy lata.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą przez blisko trzy lata. Niestety, w 2018 roku media poinformowały, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Były piłkarz i projektantka wnętrz zakończyli swój związek w przyjaźni, o czym może świadczyć fakt, że po tym, jak Jarosław Bieniuk oskarżony przez znajomą o brutalny gwałt, Gliwińska wspierała go w trudnych chwilach. W ostatnich miesiącach była para znów się do siebie zbliżyła... Okazuje się nawet,  że wkrótce Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zostaną rodzicami! Projektantka wnętrz w jednym z magazynów potwierdziła, że jest w ciąży!

"Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk szczerze o nowej partnerce ojca. "Oni są już trochę razem"

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk nie będą razem wychowywać dziecka?

Martyna Gliwińska w rozmowie z magazynem "Na żywo" potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Niestety, projektantka wnętrz zdradziła przy okazji, że jej relacje z Jarosławem Bieniukiem nie należą obecnie do najlepszych.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem (...) - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Dziennikarzowi "Party" udało się potwierdzić te informacje - Martyna Gliwińska już wkrótce zostanie mamą!

Co więcej, Martyna Gliwińska w rozmowie z mediami zdradziła, że od jakiegoś czasu nie ma kontaktu z Jarosławem Bieniukiem i teraz przygotowuje się do samotnego macierzyństwa.

Jarosław Bieniuk o ciąży Martyny Gliwińskiej

Jarosław Bieniuk odniósł się do informacji dot. ciąży Martyny:

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem  (...) powiedział w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Jak wygląda teraz relacja Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej?

Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy - dodał były piłkarz.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego wyjazdu. Jej bracia rosną jak na drożdżach!

Była partnerka Jarosław Bieniuka poinformowała o ciąży.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram

Martyna Gliwińska twierdzi,  że nie ma teraz kontaktu z Jarosławem Bieniukiem.

Martyna Gliwińska
Instagram

Zobacz także
Oliwia Bieniuk imprezuje na festiwalu Open'er

Wiemy, kiedy Oliwia Bieniuk pojawi się w profesjonalnej produkcji filmowej!

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN

Jest nagranie ze spotkania Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. Co na nim widać?

 

 

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram
Newsy
Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Oto historia ich burzliwej miłości
Martyna Gliwińska jest gotowa na samotne macierzyństwo. Dlaczego nie jest w związku z Jarosławem Bieniukiem, ojcem dziecka?

Już za kilka miesięcy Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Jego była dziewczyna, a obecna przyjaciółka jest w błogosławionym stanie. Niestety, Martyna Gliwińska szykuje się do samotnego macierzyństwa, ponieważ piłkarz nie interesuje się nią i dzieckiem. Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - powiedziała Martyna w rozmowie z "Na Żywo".  Pamiętacie, jak Martyna i Jarosław się poznali? Przypomnijmy historię ich przyjaźni, która zmieniła się w związek, by znów skończyć się... na przyjaźni. Czy para ze względu na pociechę wróci do siebie?

Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
East News
Newsy
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

  Oliwia Bieniuk świętuje swoje 16 urodziny! Córka Ani Przybylskiej pięknieje z dnia na dzień, zatem spekulacje czy pójdzie w ślady sławnej mamy nie powinny nikogo dziwić. Na temat aktorskiej kariery wnuczki wypowiedziała się już mama Ani . Kilka miesięcy później Jarosław Bieniuk skomentował jej karierę modelki . Tymczasem nastolatka i jej uroda zdobywają kolejnych fanów na Instagramie! Zobaczcie co już wiemy o tym, jaka jest jedyna córka Ani Przybylskiej!   Zobacz także: Ania Przybylska zabawnie o wychowywaniu swoich dzieci! Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan płacząc wspomina współpracę z Anią Przybylską na planie reklamy   Anna Przybylska miała 23 lata gdy urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię.   Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia Ani z córką.

Jarosław Bieniuk
Eastnews
Newsy
Jarosław Bieniuk skomentował ciążę Martyny Gliwińskiej: "Nasza sytuacja jest skomplikowana"
Co powiedział Jarosław Bieniuk?

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem - poinformowała o tym w magazynie "Na żywo", a magazynowi "Party" udało się potwierdzić tę informację - para rzeczywiście spodziewa się dziecka: Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem (...) - powiedziała Martyna Gliwińska w rozmowie z "Na żywo". Zobacz także:   Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Martyna Gliwińska jest w ciąży z byłym piłkarzem Jarosław Bieniuk postanowił odnieść się do słów Martyny Gliwińskiej i skomentował jej ciążę. Potwierdził, że rzeczywiście zostaną rodzicami: Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem   (...) powiedział w rozmowie z Jastrząbpost.pl. Jak wygląda teraz relacja Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej? Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy  - dodał były piłkarz. Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka.  Ojcem jest Jarosław Bieniuk.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner