Sylwia Przybysz w ciąży Sylwia Przybysz w ciąży	Sylwia Przybysz w ciąży Sylwia Przybysz w ciąży Sylwia Przybysz w ciąży
Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram

Choć z początku nie chciała mówić o ciąży, to teraz nie ukrywa dużego brzuszka. 21-letnia Sylwia Przybysz pochwaliła się kolejnym zdjęciem w sieci, na którym podkreśliła swoje piękne krągłości. Błogosławiony stan bardzo służy młodej wokalistce. Sylwia jest pełna energii i choć za kilka tygodni rodzi, wciąż nagrywa kolejne filmiki do sieci.

Zobaczcie, jak 21-latka relaksuje się na spacerze z ukochanym. Jaś ma dobre oko do robienia zdjęć? Zdecydowanie!

1/5
Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na wspólnym spacerze

Internauci zachwycili się pięknym zdjęciem piosenkarki. Pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy.  

- Promieniejesz😍 u mnie nawet w porządku, widzę, że u ciebie również ❤️

- Śliczna kuleczka 😉💋

- Cudnie ❤️😍 - czytamy w komentarzach. 

2/5
Sylwia Przybysz w ciąży
instagram

Czy Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski będą mieć córkę czy syna? Celebryci nie zdradzili jeszcze płci dziecka, jednak to nie oznacza, że nie wiedzą. Kilka tygodni temu youtuber przejęzyczył się w programie "Pudelko". Mówiąc o dziecku użył słowa "urodzony", które potem szybko poprawił na "urodzona". Czy para zostanie rodzicami chłopca? Zespół 4Dreamers przez przypadek zdradził nam płeć dziecka... Posłuchajcie

3/5
Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram

Kiedy Jan i Sylwia zostaną rodzicami? Wygląda na to, że nastąpi to już za kilka tygodni!

Co tam u Was słychać? My już nie możemy się doczekać naszego pierwszego spotkania 😍 to będzie najpiękniejsze rozpoczęcie nowego roku! Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć ❣️ - napisała ostatnio Przybysz w sieci. 

4/5
Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram

Maluszek ma przyjść na świat w styczniu, jednak Sylwia i Jaś nie zdradzili dokładnego terminu porodu. Czy youtuberzy pochwalą się zdjęciami dziecka w sieci? Tego nie wiemy. Ostatnio coraz więcej celebrytów postanawia nie ukrywać maleństwa przed fotografem. Swoimi dziećmi w sieci z chęcią chwalą się m.in. Joanna Krupa, Izabela Janachowska czy Natalia Siwiec. 

5/5
Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram

Jak myślicie, jakie imię dla swojej pociechy wybiorą rodzice? Czy Sylwia i Jaś zdecydują się na polskie, a może zagraniczne imię? 

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski