rozenek - majdan
Instagram

Lewandowscy, Rozenek-Majdan, Koroniewska i inni... Tak gwiazdy świętowały Sylwestra w domu!

rozenek - majdan
Instagram

Rok 2020 przeszedł do historii! Chyba wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na jego zakończenie, w tym również nasze gwiazdy! Jak wiadomo w dobie pandemii, w grę wchodziły tylko kameralne spotkania w domu, ale polscy aktorzy, sportowcy, wokaliści i celebryci udowodnili, że nawet w zaciszu domowym można bawić się i wyglądać wystrzałowo! Zobaczcie, jak ostatnią noc roku 2020 spędziły polskie gwiazdy! To były fantastyczne domówki! 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy kończą trudny dla nich rok: "Wpadła w panikę. Żałuję, że nie poszłam na policję"

Sylwestrowe domówki gwiazd! Tak bawili się Lewandowscy, Rozenek - Majdan i inni 

1. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor 

Jak widać w sylwestrową noc można świetnie się bawić nawet w łóżku! Tak Nowy Rok przywitali Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Prawdziwy Mistrz Ceremonii. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Moja imprezowa forma na #prawdziwadomówka Sylwester 2020 😂😂 - napisał Maciej Dowbor. 

2. Anna i Robert Lewandowscy

Polski piłkarz razem ze swoją piękną żoną i córeczkami zadbali o piękne stroje i fantastyczny nastrój! Anna  wybrała elegancką czerwoną sukienkę, a Robert granatową koszulę i czarne spodnie. Z kolei Klara w sylwestrową noc miała na sobie czarną sukieneczkę w białe kropki, a Laura sukienkę w odcieniu beżu i przeurocze skarpetki. 

Moja rodzina, moje największe trofeum i najlepsze wsparcie. Dają mi siłę do rozpoczęcia Nowego Roku z jeszcze większą motywacją do osiągania nowych celów ❤️ - napisał Robert Lewandowski. 

3. Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan 

Również Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan spędzili Sylwestra w rodzinnym gronie. Ta piękna para udowodniła, że nawet w domu można wyglądać i bawić się wspaniale! Kreacja prowadzącej "Projekt Lady" robi ogromne wrażenie! Gwiazda zdecydowała się na długą suknię o kroju rybki, a Radosław Majdan wskoczył w elegancki garnitur! 

To był szalony rok. Przyszły niech będzie spokojny 😁🥰 Do Siego 🥳🥳🥳 - napisała Małgorzata Rozenek

Aby zobaczyć kolejne zdjęcia, kliknij strzałkę w prawo.

4. Sylwia Bomba z "Gogglebox"

Gwiazda hitu TTV przywitała Nowy Rok razem ze swoim mężem na... kanapie! Para zrezygnowała z eleganckich kreacji i w tym roku wskoczyła w piżamy.

5. Anna Starmach

Jurorka programu "MasterChef" postawiła z kolei na totalny luz - brak makijażu, szlafrok i ciepłe kapcie! Czy to nie jest idealny sposób na Sylwestrową noc?

6. Agnieszka Radwańska

Polska tenisistka, która w roku 2020 po raz pierwszy została mamą, również świętowała Sylwestra na  spokojnie, na kanapie. Postarała się o piękny makijaż, ale zrezygnowała z eleganckiej kreacji i postawiła na dresy. 

7. Marcin Mroczek 

Aktor przywitał Nowy Rok u boku swojej pięknej żony! Para zadbała o piękne stroje i patrząc na to zdjęcie nie ulega wątpliwości, że świetnie bawili się w domowym zaciszu. 

8. Monika Mazur z "Na sygnale"

Gwiazda popularnego serialu TVP spędzała Sylwestra z mężem i swoją pociechą, która przyszła na świat w 2020 roku. 

9. Agnieszka Kotońska z "Gogglebox"

Gwiazda "Gogglebox" przywitała Nowy Rok razem z mężem, synem i jego partnerką. Panie postawiły na eleganckie sukienki, zaś panowie zdecydowali się na zdecydowanie luźniejsze stroje.

 

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08