Anna i Robert Lewandowscy, mecz Polska-Izrael na Stadionie Narodowym
Instagram
Newsy

Anna i Robert Lewandowscy kończą trudny dla nich rok: "Wpadła w panikę. Żałuję, że nie poszłam na policję"

Anna i Robert Lewandowscy kończa trudny dla nich rok. Jakie mają plany?

Ten rok należał do najbardziej udanych w karierze sportowej Roberta Lewandowskiego. "Lewy" odebrał niedawno nagrodę FIFA The Best 2020 dla najlepszego piłkarza na świecie. W walce o to trofeum pokonał m.in. Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

„To niesamowite wyróżnienie za lata ciężkiej pracy i przypomnienie, by nigdy nie przestać marzyć. (...) Dziękuję mojej żonie, przyjaciołom i rodzinie za nieustające wsparcie i miłość, które są najmocniejszym fundamentem tego osiągnięcia”, napisał Lewandowski na Instagramie.

Niestety, w życiu osobistym Lewandowskiego pojawiły się poważne kłopoty, dlatego wsparcie bliskich przyda mu się teraz bardziej niż kiedykolwiek. Powód? Jak czytamy w "Party", były menedżer piłkarza Cezary Kucharski oskarżył go o nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych i domaga się ogromnego odszkodowania. Robert odpiera te zarzuty, oskarżając byłego współpracownika o „zniesławienie, nękanie i szantaż”. Piłkarza czeka więc zaciekła batalia sądowa, jednak jego priorytetem jest teraz spokój rodziny, bo cała sytuacja mocno odbiła się na życiu prywatnym Lewandowskich.

Gwiazdy pokazały swoje mamy! Mama Małgosi Rozenek ma taki sam uśmiech jak "Perfekcyjna", a co z pozostałymi?


O co były menadżer oskarża Lewandowskiego?

Afera z udziałem piłkarza i jego byłego menedżera rozpętała się w połowie września, tuż przed startem Bundesligi. Wtedy niemiecki tygodnik „Der Spiegel” ujawnił, że do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił pozew Cezarego Kucharskiego przeciwko należącej do Lewandowskiego firmie marketingowej RL Management, której był udziałowcem. Wspólnik oskarżył piłkarza, że ten nieprawidłowo rozliczał się z podatków i wykorzystywał firmowe pieniądze do celów prywatnych. Kucharski wypowiedział umowę spółki i teraz domaga się od piłkarza 39 mln złotych odszkodowania, bo na tyle oszacował swój wkład włożony w rozwój firmy. Podobno panowie dwukrotnie próbowali się dogadać, niestety do żadnej ugody nie doszło. Lewandowski zapowiedział współpracę z polskim i niemieckim urzędem podatkowym „w celu wyjaśnienia ewentualnych zastrzeżeń i wątpliwości”.

Z zeznań, które w tej sprawie złożyła Anna Lewandowska, wynika, że stres wywołany działaniami Kucharskiego „pogorszył na pewien czas jej relacje z mężem”, odbił się także na jej zdrowiu! Żona piłkarza mówiła w prokuraturze m.in.:

„Przez tę całą sytuację wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać, miałam szczękościski (...) Żałuję, że nie poszliśmy na policję, że nie naciskałam męża bardziej (...) Ten stan psychiczny, że się boję, trwał zasadzie od spotkania męża z Kucharskim w Monachium”, zeznała.


Tuż przed świętami Lewandowski zagrał ostatni mecz w tym roku. Razem z żoną zaplanowali dłuższy urlop w Polsce. Jak czytamy w "Party", ten czas chcą spędzić tylko z córeczkami i z rodziną.

Chcą poświęcić czas sobie, dziewczynkom i odwiedzić obie babcie. Jeśli będzie to możliwe, pojadą też na wakacje za granicę – mówi „Party” osoba z otoczenia Lewandowskich.

Niedawno Anna z córeczkami Klarą i Laurą odpoczywały w Zakopanem. Chodziły na długie spacery w Dolinie Chochołowskiej, odwiedziły także Paulinę Krupińską-Karpiel i Sebastiana Karpiela-Bułeckę oraz rodzinę Bachledów. Plany na nowy rok? Lewandowska pracuje nad kolejnymi autorskimi treningami i linią kosmetyków dla dzieci, ale w ferie zimowe chce zwolnić tempo.

Ani udało się trochę zregenerować, oderwać od trudnych spraw i cieszy się, że będą teraz spędzać z Robertem więcej czasu razem. A ten przejściowy kryzys? Tylko umocnił ich miłość i związek – dodaje informator "Party".

Więcej o Annie i Robercie Lewandowskich znajdziesz w nowym "Party".

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na okładce Party

Anna i Robert Lewandowscy przezwyciężyli kryzys w małżeństwie.

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

Zobacz także
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! To jej ulubiona  "partnerka treningowa"

Anna Lewandowska w czarnej sukience

Anna Lewandowska: "Wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać” 

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wybrała się na spacer z Laurą i Klarą. Jej zielona puchówka to hit - podobną kupisz w Reserved za 149 zł

 

Anna Lewandowska w czarnym golfie
East News
Newsy
Anna Lewandowska w końcu zareagowała na głośną okładkę! "Nie warto oceniać..."
Wokół Anny Lewandowskiej zrobiło się ostatnio bardzo gorąco! Wszystko przez najnowszą sesję okładkową trenerki, która została gwiazdą najnowszego wydania "Elle".

Wokół Anny Lewandowskiej zrobiło się ostatnio bardzo gorąco! Wszystko przez najnowszą sesję okładkową trenerki, która została gwiazdą najnowszego wydania "Elle". Anna Lewandowska pojawiła się na okładce gazety, która była promowana hasłem "Siła kobiet". Fakt, że w dobie protestów kobiet w Polsce, magazyn zdecydował się na połączenie hasła "Siła kobiet" z Anną Lewandowską na okładce oburzyło wiele osób. Część internautów sugerowała, że najnowsze wydanie magazynu powinny promować kobiety, które aktywnie walczą o prawa kobiet, chociażby podczas ostatnich strajków. Fala krytyki wylała się również na żonę Roberta Lewandowskiego. Trenerka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i opublikowała w sieci swoje oświadczenie! Nie będę bronić siebie ani okładki Elle, która wzbudziła tyle różnych emocji. Wiele z nich rozumiem. W środku magazynu znajduje się wywiad, który jest dla mnie ważny, a który niefortunnie połączony został z tematem całego numeru - hasłem, które ma dzisiaj szczególne znaczenie. Większe, niż kiedykolwiek wcześniej. Wywiad jest jednak zupełnie o czymś innym. Mówię w nim o mojej rodzinie, wsparciu, solidarności i innych ważnych dla mnie wartościach. Naprawdę nie warto oceniać kogoś ani czegoś tylko po okładce- czytamy w oświadczeniu Anny Lewandowskiej. Jak gwiazdy komentują ostatnią okładkę z Anną Lewandowską? Zobaczcie nasz materiał wideo! Zobacz także:   Anna Lewandowska już ubrała choinkę. "Te święta będą długie jak..." Anna Lewandowska odpowiedziała na krytyczne uwagi.           Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Anna i Robert Lewandowscy mają za sobą trudne miesiące
Instagram
Newsy
"Zniesławienie, nękanie i szantaż”. Anna i Robert Lewandowscy walczą o spokój rodziny. Kiedy ich kłopoty się skończą?
Anna i Robert Lewandowscy walczą o spokój swojej rodziny. Czy świąteczne spotkanie z rodziną i urlop im w tym pomogą?

Ostatnie miesiące były zdecydowanie zdecydowanie najtrudniejszymi w ich życiu. Anna i Robert Lewandowscy mierzą się z poważnym kryzysem. Sprawę opisuje magazyn "Flesz". Przypomnijmy – były menedżer piłkarza Cezary Kucharski oskarżył go o nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych i domaga się 39 mln złotych odszkodowania. Robert Lewandowski odpiera te zarzuty, oskarżając współpracownika o „zniesławienie, nękanie i szantaż”. Cała sytuacja mocno odbiła się na życiu prywatnym Lewandowskich . Do prasy wyciekły fragmenty zeznań Anny Lewandowskiej , która przyznała, że stres wywołany działaniami Kucharskiego pogorszył na pewien czas jej relacje z mężem, doprowadził ją również do „utraty laktacji i szczękościsku”. Lewandowscy nie chcą publicznie komentować tej sprawy. Dlaczego? Ania i Robert czekają na wyrok sądu. Chcą teraz poświęcić czas swojej rodzinie i skupić się na córeczkach – mówi w rozmowie z „Fleszem” osoba z otoczenia gwiazd. Mimo kłopotów z byłym współpracownikiem Robert Lewandowski ma powody do radości i dumy! Niedawno podczas oficjalnej gali w Zurychu, gdzie odbywał się wielki finał prestiżowego plebiscytu FIFA, " Lewy" zdobył najważniejszą nagrodę, czyli tytuł Piłkarza Roku 2020 ! W walce o to miano pokonał Leo Messiego oraz Cristiano Ronaldo! Chciałbym wszystkim bardzo podziękować. To był wspaniały rok. Jego zwieńczeniem było wygranie Ligi Mistrzów. Cieszę się, że mogłem zdobyć nagrodę FIFA, będąc tu razem z Leo Messim i Cristiano Ronaldo, których bardzo szanuję – mówił podczas gali Robert Lewandowski. W weekend przed świętami Lewandowski miał ostatni mecz, razem z żoną zaplanowali więc krótki urlop. Jak udało nam się ustalić, przed Bożym Narodzeniem Robert przyjedzie z Niemiec...

Anna Lewandowska w czarnej sukience
East News
Newsy
Anna Lewandowska: "Wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać” 
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przeszli bardzo trudne chwile. Media dotarły do niepublikowanych dotąd informacji, że bali się o swoją rodzinę.

Portal Interia.pl dotarł do niepublikowanych dotąd zeznań i stenogramów rozmów dotyczących sprawy konfliktu Roberta Lewandowskiego z Cezarym Kucharskim, na których miały znaleźć się również zeznania Anny Lewandowskiej . Jak wynika z opublikowanych przez media słów słynnego piłkarza oraz jego żony, sytuacja mocno odbiła się na ich życiu prywatnym, a w domu pojawił się strach o najbliższych.  Ja przez tę całą sytuację wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać, miałam szczękościski (...) Żałuję, że nie poszliśmy na policję, że nie naciskałam męża bardziej (...) Ten stan psychiczny, że się boję, trwa w zasadzie od spotkania męża z Kucharskim w Monachium - mówiła Anna Lewandowska. Zobacz także:   Ważna decyzja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Chodzi o młodszą córeczkę Anna Lewandowska i Robert Lewandowski bali się o rodzinę? Były menedżer Roberta Lewandowskiego, Cezary Kucharski, podejrzewany o kierowanie gróźb wobec piłkarza, 27 listopada został zatrzymany przez policję. Zdaniem śledczych jego działania nosiły znamiona szantażu, a prokurator nałożył na mężczyznę nie tylko poręczenia majątkowe w wysokości 4,6 miliona złotych, ale również zakaz zbliżania się do Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej oraz kontaktowania się z nimi.  Sytuacja związana z rozmowami (...) spowodowała strach, przerażenie, to był obłęd. (...) Mąż był przerażony, zestresowany, ale on tak ma, że nie mówi o emocjach, tylko dusi je w sobie - cytuje Anne Lewandowską portal Interia.pl.  Słynna trenerka, która wystąpiła w roli świadka, opisując sytuację męża miała użyć słów „był przerażony”., a on jak i Anna Lewandowska mieli być dręczeni. Rozmowy, które w styczniu Robert Lewandowski odbył ze...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner