Lara Gessler nago
Instagram

Lara Gessler tłumaczy się z nagiego zdjęcia i zdradza, kto je zrobił! Nie uwierzycie!

Lara Gessler nago
Instagram

Ostatnio pojawiły się sugestie Lara Gessler, że za bardzo eksponuje swoją seksualność. Lara jednak twierdzi, że sytuacja, która wydarzyła się podczas programu „Ameryka Express” to był tylko jeden odcinek programu, kiedy zmieniono im operatora. Wtedy internauci pisali, że przesadziła z negliżem. Niedawno Lara poszła o krok dalej. Lara Gessler rzuciła do sieci swoje nagie zdjęcie z Sycylii i znowu wybuchła sensacja, nawet wśród jej fanów.

 

Dlaczego to zrobiła? Jej odpowiedź zaskakuje!

Po prostu uznałam je za piękne. Nie chodzi o to, że ja byłam na nim piękna, tylko emocje z nim związane. Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystyczne. Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki? - powiedziała magazynowi "Flesz" Lara.

 

Lara Gessler
Instagram

 

Córka Magdy Gessler jest bardzo zgrabną kobietą. Swoją sylwetkę zawdzięcza temu, że zawsze lubiła sport. Teraz jej pasja jest wspinaczka. Nie mniej opublikowanie takiego zdjęcia wymagało odwagi!

Żyjemy w świecie ciągłej presji związanej z tym, jak powinniśmy wyglądać. Mam normalne ciało, lubię je i akceptuję. Chciałabym, żebyśmy patrzyli na siebie i innych łaskawiej. Bo nawet pani z billboardu w domowych warunkach nie wygląda tak jak na plakacie.

 

Z kolei w "DDTVN" Lara zdradziła, że to zdjęcie podczas wakacji na Sycylii zrobiła jej... mama, Magda Gessler! Zaskoczeni?

 

Zobacz: Lara Gessler rozstała się z mężem? Zaskakujące doniesienia mediów

 

 

Lara Gessler w Ameryka Express
X-news

 

Lara Gessler z mężem Pawłem
East News

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08