Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego
ONS

Figurski rozstał się z dziewczyną... a Wojewódzki go wyśmiewa: "Zostawiła sparaliżowanego dziennikarza"

Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego
ONS

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania Michała Figurskiego i jego dziewczyny, Jagny Błażejewskiej. Gwiazdor TVN w swoim felietonie w tygodniku "Polityka" skomentował doniesienia medialne o koledze z show-biznesu, który znowu jest singlem. Wojewódzki, który jeszcze kilka miesięcy temu dopingował dziennikarza w walce o zdrowie, tym razem nie ma dla niego litości. Showman komentuje rozstanie Figurskiego z Błażejewską, żartując z jego stanu zdrowia. Co napisał?

Szok. Jak doniosły media, partnerka Michała Figurskiego, Jagna Błażejewska, zostawiła sparaliżowanego dziennikarza, najpewniej zabierając mu rozrusznik serca i sztuczną nerkę. Znając Michała, to on nie odszedł pierwszy tylko dlatego, że nie mógł się ruszać- żartuje Kuba Wojewódzki.

Czy Michał Figurski obrazi się na swojego kolegę z show-biznesu? Dziennikarz już raz udowodnił, że ma ogromny dystans do żartów na swój temat. W czasie słynnego już roastu Kuby Wojewódzkiego komicy występujący w kontrowersyjnym show wyśmiewali wylew Figurskiego. Po wielu krytycznych komentarzach na temat zachowania uczestników programu w ich obronie stanął sam Michał Figurski, który zapewnił, że nie czuje się urażony.

 

A Waszym zdaniem, Kuba Wojewódzki przesadził żartując z rozstania i kłopotów ze zdrowiem Michała Figurskiego?

 

Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego.

Czy dziennikarz mu odpowie?

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10