Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Figurski w programie Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Wojewódzki zaprosił Figurskiego do swojego programu. Co na to Michał?

To byłby głośny odcinek

Kuba Wojewódzki ma w tym sezonie idealny patent na wysoką oglądalność i emocjonujące dyskusje w swoim programie. Zaprasza kontrowersyjnych gości, narzucając potem szybkie tempo rozmowy, nie uciekając przy tym od kontrowersji. Sposób ten sprawdza się póki co idealnie. Przypomnijmy: Ile osób oglądało wyznania Szulim o masturbacji? Pokonała Luxurię?

Jest jednak gość, który przebiłby wszystko, co do tej pory mogliśmy zobaczyć. Chodzi oczywiście o ewentualną wizytę byłego już kolegi Kuby, Michała Figurskiego. Co ciekawe, taka propozycja padła - Michał zdradził, że Wojewódzki zaprosił go do swojego show. Prezenter przyznaje, że trwają rozmowy na ten temat, ale nie mają one nic wspólnego z odnawianiem starej przyjaźni.


Temat nie nowy. Rozmowy trwają. To nie jest kwestia wybaczyć, nie wybaczyć. Każdy z nas jest w innym miejscu w tej chwili i każdy dba o własne interesy, a spotkanie w programie byłoby standardową procedurą zapraszania gości i przyjmowania takich zaproszeń. Cały czas się potykam o Kubę a to w radiu, a to w telewizji. On, mam nadzieję, też ogląda „Widzimisię” - wyznaje Figurski na łamach szpilkialeksandrowskiej.blog.pl


Myślicie, że doczekamy się ich spotkania na wizji?

Zobacz: Szulim zawstydziła nawet Kubę. Wszystko przez anegdotę o drugiej dziurce

Wojewódzki z piękną dziewczyną w Sopocie:

Audycja Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Wojewódzki nie tylko królem TVN-u. Gwiazdor gwarantem sukcesu
Kuba ma powody do zadowolenia

Kuba Wojewódzki wciąż należy do czołówki najpopularniejszych polskich gwiazd. Showman dba o to, aby w jego programie pojawiały się osoby, z którymi rozmowy dostarczą emocji, ale odpowiednio też wywindują słupki oglądalności. W tym sezonie ta metoda sprawdza się idealnie. Przypomnijmy: Ile osób oglądało wyznania Szulim o masturbacji? Pokonała Luxurię? Dziennikarz może mieć też powody do zadowolenia na innych polach. Prowadzony przez Wojewódzkiego i Lizuta program „Książę i żebrak” w Rock Radiu ma średnio 93 tys. słuchaczy, co jest ponad dwukrotnie większym wynikiem, niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Audycja to satyryczny program poświęcony polskiemu życiu społecznemu, politycznemu i rozrywkowemu, a Kubie towarzyszy najczęściej wspomniany Mikołaj Lizut , choć nie brakuje innych gości. Słuchacie audycji Kuby w Rock Radiu? Zobacz: Szulim zawstydziła nawet Kubę. Wszystko przez anegdotę o drugiej dziurce Kuba Wojewódzki z dziewczyną w Trójmieście:

Kuba Wojewódzki zdradził kto wystąpi w jego programie
ONS
TV-Show
Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego show nowe gwiazdy TVN. Kto wystąpi w programie?
Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego show nowe gwiazdy TVN. Kto wystąpi w programie?

Kuba Wojewódzki zdradził, kogo zaprosił do swojego programu. Okazuje się, że już wkrótce w kontrowersyjnym show TVN wystąpią nowe gwiazdy stacji - Ida Nowakowska i Maciej "Gleba" Florek . Showman pokazał zdjęcie jurorów "You Can Dance" i zapowiedział "inne atrakcje". Jakie? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce ;) #dzis#u#mnie#ida#oraz#gleba#oraz#inne#atrakcje - napisał pod zdjęciem Kuba Wojewódzki. Zdania internautów na temat zaproszonych przez Kubę Wojewódzkiego gości były podzielone. Jedni byli zachwyceni, drudzy... pytali kim są osoby ze zdjęcia. Jeeeej Ida bedzie. Fajni ludzie. Chyba jestem nie na czasie bo nie wiem kim oni są. może ktoś pomoże? Ciekawe, czy razem z Idą i Glebą w programie wystąpi także Dawid Kwiatkowski. Kuba Wojewódzki już kilka dni temu zapowiedział, że już w piątek spotka się w idolem nastolatek. Czyżby Dawid również brał udział w nagraniu kolejnego odcinka show?   Będziecie oglądać show Kuby z udziałem nowych jurorów You Can Dance? My z pewnością!   Zobacz także: Grażyna Torbicka odeszła z TVP, a Wojewódzki i Szulim... Jak to skomentowali? Krótko i OSTRO!   Ida Nowakowska i Maciej "Gleba" Florek wystąpią w programie TVN. Kuba Wojewódzki zapowiedział kolejnych gości w swoim programie.

Oglądalność Kuby Wojewódzkiego z Agnieszką Szulim i Tomaszem Terlikowskim
ONS
Newsy
Ile osób oglądało wyznania Szulim o masturbacji? Pokonała Luxurię?
Są oficjalne wyniki oglądalności

Wtorkowy odcinek Kuby Wojewódzkiego z Agnieszką Szulim i Tomaszem Terlikowskim z pewnością był jednym z najciekawszym w historii show dziennikarza. Dwie skrajnie rożne osoby z odmiennymi poglądami na rzeczywistość - to nie mogło się nie udać. Przypomnijmy:  Cóż to był za odcinek! Wojewódzki przepytał Terlikowskiego i Szulim z seksu, masturbacji i gejów Czy gorąca rozmowa trójki dziennikarzy przełożyła się na wysokie wyniki oglądalność? Jak podają Wirtualne Media, zdecydowanie. Ostatni odcinek Kuby przyciągnął prawie 1,3 mln. widzów przed telewizory, co do tej pory jest najwyższym rezultatem w tym sezonie. Średnia oglądalność talk-show Wojewódzkiego wynosi zaś 1,14 mln. widzów, co daje TVN pozycję lidera w paśmie. W poprzednim sezonie największą popularnością cieszył się odcinek z Luxurią Astaroth , który obejrzało wówczas aż 1,52 mln. osób . Jak widać, kontrowersyjni goście popłacają: Wielkość bezwzględnej widowni oczywiście się zmienia, tak jak ilość widzów oglądających tzw. tradycyjną telewizję. Program o ponad 12-letnim stażu jakim jest "Kuba Wojewódzki’, radzi sobie z konkurencją nadspodziewanie dobrze.  - tak wyniki komentuje producent talk-show Tomasz Dąbrowski  Oglądaliście ostatni odcinek z Szulim i Terlikowskim? Zobacz:  Szulim zawstydziła nawet Kubę. Wszystko przez anegdotę o drugiej dziurce Agnieszka Szulim podczas balu TVN:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner