Kuba Wojewódzki komentuje pogrzeb Anny Przybylskiej Kuba Wojewódzki wspomina pogrzeb Anny Przybylskiej Anna Przybylska Kuba Wojewódzki sprzedaje swój warszawski apartament?
Kuba Wojewódzki komentuje pogrzeb Anny Przybylskiej
1/4
Kuba Wojewódzki komentuje pogrzeb Anny Przybylskiej

 

Kuba Wojewódzki w swojej książce wspomina pogrzeb Anny Przybylskiej. Już za kilka dni odbędzie się premiera autobiografii kontrowersyjnego gwiazdora TVN. Ostatnio dziennikarz przyznał, że napisanie książki zajęło mu długie sześć lat. Co znajdzie się w "Nieautoryzowanej autobiografii"? Okazuje się, że nie zabraknie wspomnień o uwielbianej przez widzów Ani Przybylskiej. Kuba Wojewódzki zdradził, jak ważna była dla niego piękna aktorka i jak mocno przeżył jej pogrzeb...

 

W mediach pojawiły się mocne fragmenty książki Kuby Wojewódzkiego! Zobaczcie, jak wspomina pogrzeb Anny Przybylskiej!

 

Zobacz także: Bujakiewicz zdradza, jak dowiedziała się o chorobie Ani Przybylskiej i o co ją wtedy poprosiła. Aktorka nie spełniła jej prośby. Dlaczego?

2/4
Kuba Wojewódzki wspomina pogrzeb Anny Przybylskiej
Instagram

Jak informuje portal Wirtualna Polska w książce Kuby Wojewódzkiego nie zabrakło wspomnień o Ani Przybylskiej. W autobiografii dziennikarz przyznaje, że aktorka była dla niego "kimś więcej niż kumplem i czymś mniej niż miłością". Wojewódzki nie ukrywa, że pogrzeb Ani był dla niego wstrząsającym doświadczeniem. 

Zobaczcie, jak wspomina ostatnie pożegnanie aktorki. Kuba Wojewódzki ostro ocenił słowa księdza, który odprawił mszę... 

 

 

Zobacz także: Razem chodziły na mecze i w tajemnicy paliły papierosy. Katarzyna Bujakiewicz o początkach przyjaźni z Anną Przybylską!

3/4
Anna Przybylska
East News

Kuba Wojewódzki w swojej książce przyznaje, że był wściekły kiedy słyszał przemowę księdza na pogrzebie Ani Przybylskiej. 

O jednej z najcudowniejszych istot, jakie znałem, wygłaszał frazesy rodem z Wikipedii- portal wp.pl cytuje fragmenty książki dziennikarza. (...) padały slogany o tym, że Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy. To największe kłamstwo, jakie słyszałem od 2000 lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków. Jak padły słowa: 'Przeprośmy za nasze grzechy', to aż zacisnąłem pięści z bezradności. A kiedy wy przeprosicie za swoje, za obłudę, za pedofilię, za bizantyjski styl życia?

 

 

 

4/4
Kuba Wojewódzki sprzedaje swój warszawski apartament?

Przeczytacie autobiografię Kuby Wojewódzkiego? Coś czujemy, że szykuje się hit! 

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki we wzruszającym wpisie wspomina Anię Przybylską: "tęsknię za Tobą dzieciaku..."